MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav > Ljubav i sex

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 12-12-11, 16:41   #1
Alessandra
Amor fati

Alessandra's Avatar

Registrovan: Mar 2011
Alessandra uskoro postaje slavan
Talking Kako se prave bebe? - bakini i naucni recepti!

BAKINI RECEPTI:

1) Ako muškarac pije „koka-kolu" pre seksa - dete će biti muško, a ako pije guste sokove - dete će biti žensko.

2) Ako se ejakulacija desi u pozi kada je žena gore, rodiće se devojčica, a u obrnutom slučaju - dečak.

3) Pre seksa staviti makaze ispod kreveta da bi se rodila devojčica, čekić - da bi se rodio dečak.

NAUCNI RECEPTI:

Spermatozoidi koji nose X hromozom (devojčica) su sporiji ali izdržljiviji, a oni koji nose hromozom Y (dečaci) su brzi ali kraćeg veka. Tako da, ako se ima seks pre ovulacije, spermatozoidi sa hromozomom X bukvalno dočekaju jajnu ćeliju da je oplode (Y su odavno poumirali jer su slabašni). U situaciji seksa za vreme i neposredno posle ovulacije, spermatozoidi sa hromozomom Y (pošto su dosta brži) stignu pre do jajne ćelije i oplode je. Stoga se predlazu sledece pozicije za sigurno oplodenje:

1) Misionarska poza gde je muškarac iznad žene, smatra se najboljom za brže začeće, jer upravo taj položaj omogućava najdublju penetraciju i prodiranje sperme u matericu.

2) Podignuti kukovi zene. Korisno je, a i logično, da se podizanjem kukova žene koja leži, materica bolje izlaže primanju sperme, a u tome može da pomogne jedan obični jastuk koji će partnerka staviti ispod sebe.

3) "Dogi" poza. Seksualni odnos pri kome je muškarac iza žene koja je okrenuta leđima, takođe je jedna od preporučljivih poza jer sperma stiže blizu materice i povećavaju se šanse za začeće.

4) Orgazam. I za kraj nešto što nema veze sa pozama. Istraživanja su pokazala da je ženski orgazam takođe veoma bitan u začeću, jer kontrakcije koje se pri tom dešavaju omogućavaju bolje propuštanje spreme do materice.

FAKTORI KOJI UTICU NA SMANJENU PLODNOST MUSKARACA:

Veliki broj faktora može da utiče na smanjenu plodnost kod muškarca. Stres, pušenje i loša ishrana samo su neki od njih.

1) Hronični stres, pritisak, bilo kakvo stanje koje uzrokuje duševnu ili telesnu napetost u kombinaciji sa nezdravim životnim stilom, može smanjiti nivo testosterona i time loše uticati na stvaranje spermatozoida. Zato, ako planirate potomstvo, poštedite svog voljenog svađa.

2) Sa pušenjem je povezan čitav niz bolesti, a dokazano je i da loše utiče
na pokretljivost i kvalitet sperme. Može izazvati genetske promene na potomstvo. Ostavite cigarete i vi i vaš partner nekoliko meseci pre začeća. Tako će se vaš organizam pročistiti od toksina.

3) Debljina je neprijatelj potencije. Mnoga istraživanja pokazuju da posebne dijete sa bogatim sadržajem omega-3 masnih kiselina, ugljenih hidrata i voća poboljšavaju mušku plodnosti.

4) Studije pokazuju da dobar trening kod muškaraca povećava nivo testosterona za gotovo 3 odsto, a dobro je poznat uticaj tog hormona na zdravlje i uredno funkcionisanje muškog polnog sistema.

5) Za stvaranje potomstva najbolje je odabrati termin oko 17 sati, jer tada muškarci imaju najveći broj spermatozoida. Imajte to u vidu, pa pokušajte da oboje budete kod kuće, odnosno u spavaćoj sobi, baš u tom vremenu.

Znate li vi za neke bakine ili naucne recepte jos?

Last edited by Alessandra; 12-12-11 at 16:45..
Alessandra is offline  
Reply With Quote
Old 13-12-11, 02:53   #2
Lady of Rohan
MiM team King / Queen

Registrovan: Dec 2010
Lady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čeka

Ja ne znam, ali bih primenila sve ove za zensko dete!

Obozavam devojcice, grozno sam pristrasna.

Hvala.

Dakle, gusti sok pored kreveta, troje makaza pod krevetom, i poza u seksu
koju favorizuje moja omiljena feministicka spisateljica.

Ali kako sad, kad su one druge dve 'podredjene' ha ha poze bolje za zatrudnjavanje?

Bas pozeleh bebu nocas.

Ovakvu, npr.
Lici na mene kad sam bila mala.
Bas sam egoista.

Last edited by Lady of Rohan; 13-12-11 at 02:59..
Lady of Rohan is offline   Reply With Quote
Old 13-12-11, 11:45   #3
Alessandra
Amor fati

Alessandra's Avatar

Haha, ne zaboravi bitan faktor! Mozes da redjas koliko god hoces makaza pod krevetom i sokova pored, ako ne prevaris nesto musko da popije te sokove, dzabe ti sav trud.

A ima jos bakinih saveta, opasne su bile one, naime, da parovi koji hoce zensko dete treba da spavaju na perjanim jastucima, a oni koji hoce musko, na vunenim. I to da spavaju pre i posle (!!!) seksa na njima. Ne znam sta se dogadja, ako pre seksa spavaju na perjanim, a posle na vunenim jastucima? Valjda dobiju blizance, musko i zensko??? Ali, za blizance postoji drugo pravilo, pre seksa zena treba da pojede dve jabuke, dve sljive i dva oraha, zatim treba da obidje dva puta oko kuce, a muskarac treba da uzme suvo granje i da ga podeli na dva dela, pa jedan deo da stavi u jedan cosak od sobe gde ce da ima seks, a drugi deo u drugi cosak sobe, zatim treba da popije dve case vode i dve case mleka!

I pored svih ovih saveta, napunise nasi stari Zemlju sa par milijardi ljudi.... znaci saveti ne mogu da omanu..... pa, ko ih isproba, nek javi ucinak onda.....

Last edited by Alessandra; 13-12-11 at 11:46..
Alessandra is offline   Reply With Quote
Old 13-12-11, 12:51   #4
Lady of Rohan
MiM team King / Queen

Lady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čeka

Quote:
Originally Posted by Alessandra View Post
Haha, ne zaboravi bitan faktor! Mozes da redjas koliko god hoces makaza pod krevetom i sokova pored, ako ne prevaris nesto musko da popije te sokove, dzabe ti sav trud.
Pa i mislim da prevarim ...

Quote:
da parovi koji hoce zensko dete treba da spavaju na perjanim jastucima, a oni koji hoce musko, na vunenim. I to da spavaju pre i posle (!!!) seksa na njima.
Imam samo perjane jastuke.

Idem u cetvrtak na deciju zurku.
Posle ce me sibati materinski instinkt nedeljama...
Jako volim decu, to su jedini ljudi sa kojima umem.
Bas bi bilo steta da neko poput mene ostane bez dece.

Kad pogledam koliko onih koji su losi roditelji imaju decu, smuci mi se...

Last edited by Lady of Rohan; 13-12-11 at 13:34..
Lady of Rohan is offline   Reply With Quote
Old 13-12-11, 13:47   #5
Alessandra
Amor fati

Alessandra's Avatar

Zar je problem imati decu? Problem je jedino kada se dvoje vencaju zbog dece, pa onda upropaste i sebi i deci zivot, a to ni ne shvate. Ne zuri sa decom, kad dodje pravo vreme, imaces ih. Nekome je vreme ranije, a nekome kasnije. Vazno je samo da ne menjas perjane jastuke....

Znam da postoje i neke bajalice, secam se kako mi je baba pricala da se na selu tako radilo ranije, moram da ih potrazim....

Last edited by Alessandra; 13-12-11 at 13:48..
Old 13-12-11, 14:12   #6
Lady of Rohan
MiM team King / Queen

Ja znam samo da kod nas kazu da treba da nosis grancicu brsljana
oko struka kad si trudna, ako hoces da ti dete ima talasastu kosu
(u to vreme to je bio ideal lepote).
Moram da ih pitam imaju li ove bajalice za musku ili zensku decu.

Mada...koga je briga za pol!
Najbitnije je da dete bude zdravo i pravo, i da sve bude kako treba.
Sve ostalo nije bitno, salim se ja.
Old 13-12-11, 17:28   #7
bloom
Moderator

bloom's Avatar

Registrovan: Aug 2008
bloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu auru

.... a može i za manje od minut, bez upustva i recepta
Old 13-12-11, 17:38   #8
Bann'dito
Matador

Bann'dito's Avatar

Registrovan: Aug 2007
Bann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjem

10s
i da je keks korjen svega
Bann'dito is offline   Reply With Quote
Old 13-12-11, 17:48   #9
Alessandra
Amor fati

Alessandra's Avatar

Quote:
Originally Posted by bloom View Post
.... a može i za manje od minut, bez upustva i recepta
Da, seks pubertetija i nesposobnjakovica. Bez grancica, bez sokova, perja i makaza.... I takvi su napunili Zemlju...

Quote:
Originally Posted by Lady of Rohan View Post
Ja znam samo da kod nas kazu da treba da nosis grancicu brsljana
oko struka kad si trudna, ako hoces da ti dete ima talasastu kosu
(u to vreme to je bio ideal lepote).
Moram da ih pitam imaju li ove bajalice za musku ili zensku decu.

Mada...koga je briga za pol!
Najbitnije je da dete bude zdravo i pravo, i da sve bude kako treba.
Sve ostalo nije bitno, salim se ja.

To za brsljan sam sasvim zaboravila. I da muskarci nose eksere u dzepu ceo jedan dan pre seksa, onda ce zena sigurno da zatrudni. Od tog "obicaja" poticu i par izreka u muskom zargonu.

Jos ima, ako zena rasplete kiku, kako se kosa ranije nosila, i ima sa pustenom kosom seks, onda se radja devojcica, a ako ne rasplete kiku onda se radja musko dete.

Pustaj kosu, ako ti je kratka da imas sta da raspletes....

Quote:
Originally Posted by Bann'dito View Post
10s

Last edited by Alessandra; 13-12-11 at 18:43..
Old 13-12-11, 23:22   #10
vruc krompir
MiM team King / Queen

vruc krompir's Avatar

Registrovan: Aug 2010
vruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čeka

Muski!

Leo Baskalja
vruc krompir is offline   Reply With Quote
Old 14-12-11, 00:05   #11
Alessandra
Amor fati

Alessandra's Avatar

Sta muski?
Old 14-12-11, 00:37   #12
vruc krompir
MiM team King / Queen

vruc krompir's Avatar

vruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čeka

.,navalis na musaku

Cisto da se uvjeris u njenja kuvarska dostignuca.

A sto ce poslije od svega toga da se izrodi, nek brz' bolje prica to sam cin po sebi.

Leo Baskalja
Old 14-12-11, 00:50   #13
Alessandra
Amor fati

Alessandra's Avatar

Ne moze to tako! A cekic pod krevetom, a ekseri u dzepu, a vuna i perje, pa obilazenje oko kuce i granje u sobi??? A ti bi samo da navalis na musaku! Tako se ne prave bebe, ne valja ti recept....
Old 14-12-11, 01:03   #14
vruc krompir
MiM team King / Queen

vruc krompir's Avatar

U pravu si. Do toga jos nismo stigli. A ako budemo, lele, ne gine nam makar desetero

Leo Baskalja
Old 14-12-11, 01:17   #15
Lady of Rohan
MiM team King / Queen

Quote:
Pustaj kosu, ako ti je kratka da imas sta da raspletes...
Bice uskoro do pola ledja, a skroz je talasasta.

I jos se stalno sisam. Bila bi do struka odavno, da se ne sisam cesto.

Kose imam za izvoz...
Old 14-12-11, 01:43   #16
Alessandra
Amor fati

Alessandra's Avatar

Quote:
Originally Posted by vruc krompir View Post
U pravu si. Do toga jos nismo stigli. A ako budemo, lele, ne gine nam makar desetero
Pazite samo da vam musaka ne zagori....

Quote:
Originally Posted by Lady of Rohan View Post
Bice uskoro do pola ledja, a skroz je talasasta.

I jos se stalno sisam. Bila bi do struka odavno, da se ne sisam cesto.

Kose imam za izvoz...
Vidis, kako sve jednu po jednu prepreku uklanjas sa puta....
Ako imas previse kose, mozes da je prodas. Ovde na zapadu neki frizeraji kupuju kosu ako je sasvim zdrava, pa eto ti i miraza da lakse ulovis potreban objekt....
Old 14-12-11, 02:25   #17
Lady of Rohan
MiM team King / Queen

Ma nije bas kvalitetna. Suva, mnogo je ima, a tanka dlaka.
Ahahaha, sad forumasi znaju i kakva mi je kosa...
Old 14-12-11, 13:24   #18
Alessandra
Amor fati

Alessandra's Avatar

Onda je skrati, uz dobru negu moze da se oporavi.... misim da i zene sa kratkom kosom mogu da zatrudne.... ali nisam sigurna nesto.....
Old 14-12-11, 13:59   #19
vruc krompir
MiM team King / Queen

vruc krompir's Avatar

Svasta li se danas da izlijezat, najmanje zbog tih istih .

Leo Baskalja
Old 14-12-11, 14:12   #20
Lady of Rohan
MiM team King / Queen

A jeste ovaj crnogorski drugi jezik.
Pola postova ne razumem!

Alessandra, negovana mi je kosa, zar si sumnjala?

Samo je tako divlju kosu jako tesko odrzavati.

Sisacu se na prolece, kad prodju mrazevi.
Nek jos malo propada.

Meni su ovi babski recepti zanimljivi.
Ali dok optrcis oko kuce i spremis sve sto valja,
zaboravis sta si hteo da radis...
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules