MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Društvo > Gradovi > Nikšić

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 27-07-11, 00:07   #21
Milly
Tu sam i kad nisam

Milly's Avatar

Registrovan: Jan 2007
Milly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auru

Bila sam samo treću noć i da mi nije bilo elementala, ne bi bilo onog vrhunskog osjećaja koji ti se javlja nakon što se tvoja očekivanja ispune!

Ja sam svo vrijeme tokom njihovog nastupa bila naježena! Primjećuje se da dobro forsiraju nastupe u živo i bukvalno svaka pjesma je predobro izvedena!

KaNdža kodža i nebojša-samo nek su mi zdravo..
Onaj njihov ''ženski'' vokal je samo mjaukao i parao mi uši...a naročito mi je zasmetalo što nije bio puno pri svijesti..

Cane, ladovina,,, sve je to ok, ali ne mogu da prežalim što nam je zafalilo energije i ne ostasmo na Dubiozu...

I jedva čekam da se Lejk ponovi, posebno jer mi je krivo što nisam pošla prve dvije noći, eto da makar ispoštujem..ovako imam osjećaj da sam sama sebe zakinula za dobar luftenzi..

ps. malo elementala

pss posebno me oduševila ona velika naduvana flaša piva kako je dobraaaa!!!

Last edited by Milly; 27-07-11 at 00:10..
Milly is offline   Reply With Quote
Old 27-07-11, 18:54   #22
THE COON
Nobleman in exile

THE COON's Avatar

Registrovan: Mar 2007
THE COON uskoro postaje slavanTHE COON uskoro postaje slavan

Bravo bravo!
Quote:
По процјени директора
фестивала Пеђе Зечевића,
тродневни фестивал је
посјетило више од 15
хиљада људи, док је Управа
полиције саопштила да их је било 22 хиљаде. Они су
попили укупно око 12,5
хиљада литара никшићког
пива.
A koliko kila travice je popuseno to ne kazu...
Old 27-07-11, 22:36   #23
Datula
MiM team Forumaš

Datula's Avatar

Registrovan: Oct 2010
Datula na dobrome putu

eo na RTCG cujem Stuke sa Festa
Old 11-08-11, 08:58   #24
hi.end
MiM team Početnik

Registrovan: Aug 2006
hi.end has disabled reputation
Send a message via ICQ to hi.end

kako se napih, a i dovatih i to pred snagama reda. meraka. srecom izbjegoh alkotest, pola grada je ostalo bez vozacke. odlcan provod, dolazim opet.
hi.end is offline   Reply With Quote
Old 27-05-12, 19:03   #25
zoxy
MiM team Guru

zoxy's Avatar

Registrovan: Sep 2006
zoxy has disabled reputation

Cisto da se zna dje je najbolji provod

Darko Rundek na Lake festu!

.. Do sada su uz Rundeka svoje učešće na Lake festu, koji će se održati od 20. do 22. jula potvrdili Marki Ramoun sa svojim bendom Blitzkrieg, Beogradski sindikat, Edo Maajka, Block out, Damir Urban, Bjesovi, Atomsko sklonište, Psihomodo pop, Električni orgazam, Autogeni trening, Zoon politikon, Demodemolls, Zaa, 16x8x23 i Lude krawe. ... S tim sto odje nijesu nabrojani svi bendovi, tu ce biti i Jarboli i jos nekoliko bendova.

http://www.vijesti.me/caffe/novo-izn...u-clanak-75362

.

Last edited by zoxy; 27-05-12 at 19:08..
zoxy is offline   Reply With Quote
Old 27-05-12, 23:44   #26
tempesta
Moderator

tempesta's Avatar

tempesta dragulj među dragim kamenjemtempesta dragulj među dragim kamenjemtempesta dragulj među dragim kamenjemtempesta dragulj među dragim kamenjemtempesta dragulj među dragim kamenjemtempesta dragulj među dragim kamenjemtempesta dragulj među dragim kamenjemtempesta dragulj među dragim kamenjemtempesta dragulj među dragim kamenjemtempesta dragulj među dragim kamenjemtempesta dragulj među dragim kamenjem

Quote:
..Organizatori će narednih dana otkriti posljednjih par imena koja će upotpuniti spisak izvođača na glavnom stejdžu,..
Prošle godine su rekli Manu Chao...?
Zoxy završi mi to

tempesta is offline   Reply With Quote
Old 28-05-12, 20:18   #27
zoxy
MiM team Guru

zoxy's Avatar

Mnogo bi bilo svi ove godine Ali bez brige, ovo ce da traje dok je Krupca i topola
Old 25-06-12, 15:52   #28
zoxy
MiM team Guru

zoxy's Avatar

Lake Fest: Damir Urban, Block Out, Psihomodo pop, Darko Rundek..

25. jun 2012. Nakon velikog uspjeha koji je postigao prošle godine, festival rock muzike 'Lake Fest' biće održan ponovo u Nikšiću od 20. do 22. jula, navodi se u saopštenju dostavljenom Portalu Analitika.
Ljubitelji prvenstveno rok muzike, ali i pravaca kao što su pank i hip-hop, uživaće na jezeru Krupac u hitovima nekih od najpopularnijih bendova sa prostora bivše Jugoslavije. Na festivalu će nastupiti dvadeset izvođača, među kojim su Atomsko sklonište, Damir Urban, Beogradski sindikat, Električni orgazam, Block Out ,Psihomodo pop i Darko Rundek.
Početak drugog Lake Festa označiće svirka benda Marble 20. jula, a festival će zatvoriti legendarni Marky Ramones Blitzkrieg.
Na konferenciji za medije održanoj u 'Montenegro pub'-u u Podgorici, predstavnik organizatora festivala Danko Jokanović istakao je odličnu saradnju sa Pivarom 'Trebjesa', čiji je brend Nikšićko Pivo i ove godine sponzor Lake Fest-a.
„Uz prave prijatelje festivala i istinske ljubitelje rock muzike, po kojoj je Nikšić prepoznatljiv, vjerujem da ćemo i ove godine imati tri festivalska dana za pamćenje“, kazao je Jokanović.
Natalija Milić, menadžer korporativnih komunikacija u „Trebjesi“, saopštila je da je prošlogodišnje iskustvo sa Lake Fest-om najbolja preporuka za nastavak saradnje sa organizatorima festivala.
„Prošlogodišnji Lake Fest protekao je u znaku mladosti, dobre muzike i druženja, i to su sve razlozi koji su nas opredijelili da Nikšićko Pivo ponovo podrži festival na Krupcu“, navela je Milić.
S obzirom na to da je pivo neodvojivo od rock muzike, za ljubitelje ovog pića, uoči Lake Fest-a lansirano je Nikšićko Pivo Pinta koje se već može naći na tržištu. Ono je dio Nikšićko Rocks platforme, a istinskim ljubiteljima piva buće ponuđena limenka zapremine 568 ml, koja će se prodavati po cijeni standardne limenke od pola litra, što znači da će potrošači dobiti 13,6 % odsto gratis piva.

U sklopu festivala biće sprovedena kampanja „Kad pijem, ne vozim“, čiji je cilj da podsjeti na rizike koje sa sobom nosi voznja u alkoholisanom stanju.
S tim u vezi, Pivara „Trebjesa“ je u saradnji sa Maestro taksijem (telefon 19500) iz Nikšića, obezbjedila 50% popusta na sve vožnje od grada do Krupca i u povratku. Popust će važiti tokom festivalskih dana, u periodu od 16h do 04h.
Ulaznice za sva tri dana Lake Fest-a koštaće 25 eura, dok će se dnevne moći kupiti po cijeni od 10 eura.
Old 25-06-12, 16:09   #29
tempesta
Moderator

tempesta's Avatar

tempesta dragulj među dragim kamenjemtempesta dragulj među dragim kamenjemtempesta dragulj među dragim kamenjemtempesta dragulj među dragim kamenjemtempesta dragulj među dragim kamenjemtempesta dragulj među dragim kamenjemtempesta dragulj među dragim kamenjemtempesta dragulj među dragim kamenjemtempesta dragulj među dragim kamenjemtempesta dragulj među dragim kamenjemtempesta dragulj među dragim kamenjem

Quote:
Originally Posted by zoxy View Post
U sklopu festivala biće sprovedena kampanja „Kad pijem, ne vozim“, čiji je cilj da podsjeti na rizike koje sa sobom nosi voznja u alkoholisanom stanju.
Znači li to da će me od Krupca do Osječnice zaustavit 'iljadu patrola?

Old 25-06-12, 16:18   #30
zoxy
MiM team Guru

zoxy's Avatar

Ne vala, ali jedna ili dvije ako bas nemas srece...moze biti!
Old 25-06-12, 16:33   #31
tempesta
Moderator

tempesta's Avatar

Quote:
Originally Posted by zoxy View Post
Ne vala, ali jedna ili dvije ako bas nemas srece...moze biti!
A, pa dobro... S toliko ćemo ih izaći na kraj
Al sledeće godine realno očekujem da Nikšićka pivara obezbjedi fine momke, gadljive na alkohol da voze po potrebi na ove duže destinacije Da se mogu naspavat do Lipaca... Bez toga ti ne priznajem ništa ovaj Fest

Old 20-07-13, 22:57   #32
Tašana
MiM team Guru

Tašana's Avatar

Registrovan: Apr 2007
Tašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjem

Jednom godisnje da se glasnem i ovdje
I... ima li kakvih utisaka? Cisto da znam da li na put dug da krecem...
Ja radi ovoga planiram, a vidjecemo jos...
Old 22-07-13, 06:56   #33
seka
..love..¸¸.•´Ż`♥ஐ

seka's Avatar

Registrovan: Jul 2007
seka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čeka

LakeFest Film
seka is offline   Reply With Quote
Old 22-07-13, 07:01   #34
seka
..love..¸¸.•´Ż`♥ஐ

seka's Avatar

seka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čeka

Old 22-07-13, 07:18   #35
seka
..love..¸¸.•´Ż`♥ஐ

seka's Avatar

Old 22-07-13, 07:20   #36
seka
..love..¸¸.•´Ż`♥ஐ

seka's Avatar

Old 22-06-15, 23:23   #37
Tašana
MiM team Guru

Tašana's Avatar

Registrovan: Apr 2007
Tašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjem
Default U susret predstojecem... :)

Jedva cekam...

https://www.youtube.com/watch?v=T2jFvG9uYhM

11-16 avgust, Niksic
Old 27-06-15, 21:41   #38
teky
MiM team Expert

teky's Avatar

Registrovan: Apr 2010
teky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjemteky dragulj među dragim kamenjem

Quote:
Originally Posted by Tašana View Post
Jedva cekam...

https://www.youtube.com/watch?v=T2jFvG9uYhM

11-16 avgust, Niksic
I ja jedva cekam

"...al' zumbuli su zumbuli,
a ruza je ruza
pa da na kraj sveta iznikne..."
teky is offline   Reply With Quote
Reply

Opcije Teme