MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Umjetnost i kultura > Muzika

Notices

Muzika Sve o muzici...

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 24-05-08, 14:55   #21
Angelina75
otisla

Registrovan: Dec 2007
Angelina75 has disabled reputation

narode...oli ce neko da se zeni ili uda u skorije vrijeme??.....ja ne pamtim kad sam bila na svadbarskom veselju....bas mi se razbijaju case i penje na sto da igram do zore

Foul appearance hide fair reality!
Angelina75 is offline   Reply With Quote
Old 24-05-08, 15:01   #22
Milly
Tu sam i kad nisam

Milly's Avatar

Registrovan: Jan 2007
Milly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auru

Meni se brat zheni za mjesec dana.. psihicki se pripremam za njihov odabir pjevaca ..
Da su mene slushali ,kao shto nisu,fino bi doveli jedan od onih bendova shto ih na tv Atlas u muzickoj kutiji predstavljaju ,fine neke trubache ..fino,shareno

...Ako se ikad budem udavala ,Bebek,Brega i neki dobri DJ ce biti zaduzheni za muziku
..ako se,pak, ne udam u skorije vrijeme,organizovacu kobajage svadbu..chisto da se izhivim
Old 24-05-08, 16:13   #23
Bann'dito
Matador

Bann'dito's Avatar

Registrovan: Aug 2007
Bann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjem

Do 1 DJ elektronska muzika, od 1 - 1.30 Sinan Sakic ?!
i da je keks korjen svega
Bann'dito is offline   Reply With Quote
Old 24-05-08, 16:16   #24
Milly
Tu sam i kad nisam

Milly's Avatar

Milly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auru

Ma u Shass cu se udat
Subota veche.. ovo ono.. rezervise se par separea i da cepamo svu noc
Old 24-05-08, 16:16   #25
pehar
MiM team King / Queen

pehar's Avatar

Registrovan: Feb 2007
pehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelu

Quote:
Originally Posted by mistique View Post
Meni se brat zheni za mjesec dana.. psihicki se pripremam za njihov odabir pjevaca ..
Da su mene slushali ,kao shto nisu,fino bi doveli jedan od onih bendova shto ih na tv Atlas u muzickoj kutiji predstavljaju ,fine neke trubache ..fino,shareno

...Ako se ikad budem udavala ,Bebek,Brega i neki dobri DJ ce biti zaduzheni za muziku
..ako se,pak, ne udam u skorije vrijeme,organizovacu kobajage svadbu..chisto da se izhivim
Bravo,

http://www.youtube.com/watch?v=klAAtuIc5Sc
Goran Bregovic - Serbetico
pehar is offline   Reply With Quote
Old 02-12-10, 01:28   #26
ljubicica19
MiM team Početnik

Registrovan: Dec 2010
ljubicica19 na dobrome putu

Jooooj, ja mrzim svadbe nase tradicionalne... Trubaci, crnogorska-srpska muzika i tome slicno... Ja bih na svojoj svadbi voljela da budu stare pjesme 80-90ih godina, strani i nasi hitovi i klasicna muzika i da je nekako sve u tom stilu..A moze doci u obzir i neki latino ritam
heheheheh
ljubicica19 is offline   Reply With Quote
Old 02-12-10, 02:41   #27
Buukica
MiM team Forumaš

Buukica's Avatar

Registrovan: Jun 2010
Buukica ima famoznu auruBuukica ima famoznu auruBuukica ima famoznu auruBuukica ima famoznu auru

Ne bih trubače, nešto ih ne volim ni na tuđe svadbe a ne na moju. (Mada kod nas redovno dođu nepozvani )
Igor Đurović, Zdravko Đuranović, Tanja Šeter i Žuti Serhatlić su dobitna kombinacija , mada bih isto (da se može kako) ubacila i malo dobrog starog domaćeg(a) rocka.
Old 29-08-11, 14:18   #28
pehar
MiM team King / Queen

pehar's Avatar

Registrovan: Feb 2007
pehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelu

Eh zelje...mozda mi buduci muz ne bude bude imao para pa nece biti ni velike svade.A kad bi se bogato udavala volela bih da na svadbi peva Brega sa trubacima,Haris Dzinovic,Halid Besic,Severina,Brena,Esma,
pehar is offline   Reply With Quote
Old 29-08-11, 15:00   #29
Milly
Tu sam i kad nisam

Milly's Avatar

Quote:
Originally Posted by Milly View Post

Old 29-02-12, 22:06   #30
sneguljica
gleDna džekson

sneguljica's Avatar

Registrovan: Mar 2008
sneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by Zor_djevojka View Post
Braca BoneshtajN...od najmladjega do najstarijeg...bez izuzetka!

A tebi ima lichno Djustu Vuljaj da dovedem..pa kad mozhe krechit', mozhe ti i pjevat...
aj ti, đusta je zvijezda pa se vi sprdajte

Quote:
Originally Posted by nestasni_cipiripi View Post
Uh.al da joj muza vidis!xaxa!a ona mi je ah dobar dan!
E a ozbiljno za temu,znam da imam obecanje od bulata,trokadera i jos 2 da ce mi pjevat
A ćuti ti da ne pričam ovudijen
ljudi, on voli sinana i tarMi rićMi-ja...najvole pjesmu
"špijuni su među nama kvare našu idealnu vezu"...

Quote:
Originally Posted by Baron View Post
Drago Kovačević!
ja ti ne bih preporučila da ti Drago više pjeva...tamo đe je on sad ne bi volio da budeš

Quote:
Originally Posted by nestasni_cipiripi View Post
Mala_mu ol me zvat na taj festival?
:ton gue343:
Old 01-03-12, 14:44   #31
arwen
MiM team Expert

arwen's Avatar

Registrovan: Dec 2011
arwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjem

Hocete li mi vjerovat kad vam kazem da je na svadbi mojih roditelja pjevao Miso Kovac (tada mega popularan),ali ne kao placeni pjevac-zabavljac,nego kao gost-uzvanik.

Miso je bio jedan od najboljih prijatelja mojeg ujaka.
Old 02-03-12, 09:19   #32
arwen
MiM team Expert

arwen's Avatar

Registrovan: Dec 2011
arwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjem

A nama su na svadbi pjevali neki anonimusi,ni likova im se ne bih sjetila da nema fotografija.

Ali su bili odlicni,striktno se drzali dogovorenog repertoara i od novokomponovanih narodnjaka ni tona nisu otpjevali,cak ni kad su muzicke zelje pocele 'pljustati'.

Kad se sjetim moje strine koja se ljutila sto ne moze meraciti uz Cecinu "Idi,dok si mlad",ha,ha,ha...
Old 31-07-15, 07:57   #33
stefan357965
MiM team Početnik

Registrovan: Jul 2015
stefan357965 nepoznate kvantitete u ovom trenu

Ljudi samo CHEGI & Braca Bluz Bend

Među članovima ovog benda su i muzičari sa Fakulteta muzičke umetnosti u Beogradu, kao i vicešampion sveta u harmonici!

Znajte da će Vam ovaj bend pružiti zabavu na kakvu niste navikli i da ćete prepričavati ludu atmosferu koju ste osetili na toj svadbi!
stefan357965 is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
muzika, svadbe

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules