MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav > Zanimljivosti

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 29-06-08, 10:46   #1
inzaghi9
MiM team King / Queen

inzaghi9's Avatar

Registrovan: Jan 2007
Thanks (Received): 0
Likes (Received): 9
inzaghi9 nepoznate kvantitete u ovom trenu
Default Kako ćete znati da li je vaš partner nevjeran?

10 znakova da vas vara

Postoje brojni razlozi koji mogu okončati vezu. Osjećaji se mijenjaju, ljudi se otuđe, a ponekad jednostavno više ne možete zajedno. Nažalost, mnogi nemaju hrabrosti direktno i na zreli način prekinuti vezu, pa varaju partnera. To nije jedini razlog nevjere, no o tome drugi put. Bez obzira na razlog, često možete primjetiti znakove da vam se nešto dešava iza leđa. Većina nevjernih partnera će izgubiti želju za seksom, emocionalno će se udaljiti od partnera, a počet će pokazivati veliko zanimanje za neke nove stvari koje ih prije nisu zanimale.

Što vam je partner duže nevjeran, veća je vjerojatnost da ga ulovite u tome. Uz svakodnevne obveze teško je održati više od jedne veze. Postoje razni načini za otkrivanje prevare. Evo 10 glavnih znakova nevjere kod muškaraca. Kako ćete znati da li je vaš partner nevjeran? Pokazuje li bilo koji od dolje navedenih znakova, budite na oprezu.

1. Provodi manje vremena s vama.
Nevjeran partner mora koristiti izgovore poput prekovremenog rada, kasnih sastanaka i večera i drugih neobjašnjivih obveza, kako bi imao vremena za „drugu“ ženu.

2. Nema nježnosti
Vaš seksualni život gotovo da i ne postoji zbog njegovih drugih obaveza. Ne želi se više maziti, pogledati s vama film, primiti vas za ruku ili na drugi način izražavati prisnost, kao što je nekad radio.

3. Više brine o svom izgledu
Nevjeran partner obično počinje kupovati novu odjeću, promijeni frizuru ili počne vježbati jer želi biti privlačan i drugim ženama.

4. Primjećujete promjene u autu
Suvozačevo mjesto je pomaknuto ili ste našli nepoznatu vlas na sjedalu. Možda je na radiju podešena stanica koju inače inače ne slušate, jer se to „njoj“ sviđa.

5. Kratki živci
Nevjeran partner je kratkih živaca zbog osjećaja krivnje koja je rezultat nevjere. Počinju ga odjednom smetati stvari koje ga do tada nisu smetale.

6. Ruž na ovratniku
Osjetite li na partneru miris tuđeg parfema, cigareta ili alkohola, osobito ako nije imao vremena presvući se nakon sastanka, budite na oprezu.

7. Promjene u ponašanju
Nevjeran partner često zauzima defenzivan stav kad ga pitate gdje je bio. Može sve okrenuti protiv vas i optužiti vas da ste nesigurni, posesivni ili previše zabadate nos u njegov život.

8. Promjene navika vezanih uz telefon
Primjetili ste da više ne ostavlja uključen mobitel dok je s vama jer ga može nazvati ljubavnica. Ponekad napusti sobu kako bi telefonski razgovarao s nekim ili kaže nešto čudno nakon što primi poruku. Pripazite i na pozive usred noći. Ako imate pristup njegovom telefonskom računu, pregledajte ga. Potražite nepoznate telefonske brojeve koji se ponavljaju, vrijeme kad su se odvijali i koliko su trajali.

9. Promjene navika vezanih uz računalo
Uz izume poput interneta puno je lakše potajice održavati vezu s ljubavnicom ili ljubavnikom. Ako je vaš muž navečer duže vrijeme za računalom i zatvara vrata kako ga ne bi vidjeli, možda čavrlja sa novom ljubavi.

10. Promjene u navikama trošenja
Možete primjetiti da vas partner vara ako je u zadnje vrijeme često bez novaca. A nema novaca jer više troši na ljubavnicu. Pripazite da li plaća račune više gotovinom nego prije i češće podiže novac na bankomatu, kako bi prikrio papirnati trag. Provjerite račune koje nađete kod njega.

Nijedan od gore navedenih znakova sam po sebi ne mora biti siguran znak da vas partner vara. Ali ti faktori u kombinaciji sa vašim osjećajem da nešto nije u redu, mogu vas više-manje uvjeriti da vam je partner nevjeran.

Imate li osjećaj da vam se nešto dešava iza leđa, a inače imate povjerenja u partnera, pripazite na ove znakove. I nemojte dopustiti da vas to muči. Podijelite sa partnerom svoje sumnje. Ubrzo ćete po reakciji znati imate li razloga vjerovati mu. Sve ovo možete obaviti bez svađe. No što duže čekate, duže će vas proganjati taj osjećaj i veća je vjerojatnost da će se svađa rasplamsati. Zato porazgovarajte sa partnerom i iznesite mu svoje sumnje. Ako imate sreće, sve ovo bi mogao biti samo veliki nesporazum.

(izvor)
"On daje snagu umornome, i nejakome umnožava krijepost" (Isaija, 40:29)

"...jer kroz Njega živimo što znači dobijamo životnu snagu. I mičemo se, dobijamo energiju kretanja, ostvarujemo svoju potpunost" (Djela svetijeh apostola, 17:28)

"Po vjeri vašoj neka vam bude" (Jevanđelje po Mateju, 9:29)

"Evo dana, koji stvori Gospod. Radujmo se i veselimo se u nj" (Psalam 118:24)

"Nemoj se žestiti..." (Psalam 37:1)

Last edited by inzaghi9; 08-07-08 at 12:05..
inzaghi9 is offline  
Reply With Quote
Old 29-06-08, 10:51   #2
inzaghi9
MiM team King / Queen

inzaghi9's Avatar

Quote:
3. Više brine o svom izgledu
Nevjeran partner obično počinje kupovati novu odjeću, promijeni frizuru ili počne vježbati jer želi biti privlačan i drugim ženama.
ovo već ne mora biti tačno

"...jer kroz Njega živimo što znači dobijamo životnu snagu. I mičemo se, dobijamo energiju kretanja, ostvarujemo svoju potpunost" (Djela svetijeh apostola, 17:28)

Last edited by inzaghi9; 29-06-08 at 10:56..
inzaghi9 is offline   Reply With Quote
Old 29-06-08, 10:57   #3
inzaghi9
MiM team King / Queen

inzaghi9's Avatar

Dvadeset znakova da vas vara

Kad žena kaže kako je mislila da je sve u redu i jednoga dana otkrila da je partner vara, psiholozi odgovaraju da to i nije sasvim tačno. Ona možda ne laže, možda je zaista i mislila da je tako, no zapravo si nije mogla ili nije želela priznati da nešto nije u redu. Znakovi da u vezi nešto ne štima uvek postoje, samo je pitanje jesmo li ih spremni videti.

Kad probleme trpamo pod tepih, bez obzira tko ili što ih uzrokuje, najčešća posledica je nevera jednog ili oba partnera. Iako su znakovi koji ukazuju na moguću neveru brojni, ne bismo hteli da ih shvatite kao kuvar: nijedan od tih znakova sam za sebe ne znači da vas partner vara, jer su za svaki od njih moguća i druga objašnjenja.

U svakom slučaju, opazite li više 'simptoma', gotovo je sigurno da u vašoj vezi nešto nije u redu i razvod, nezadovoljstvo, nesretan partner i/ili nevera kucaju vam na vrata s dosta velikom šansom da se ka vama i usele. Čak i ako na kraju shvatite da vas partner nije prevario, trud neće biti uzaludan, jer bi 'istragom' pre svega trebali shvatiti da vam je veza u krizi i da nešto treba poduzeti kako bi i on i vi opet nestrpljivo čekali da se nađete kod kuće.

Statistike pokazuju da muškarci ljubavnice najčešće nalaze na poslu, pa smo i mi popis 'preljubničkih znakova' započeli biznis preljubom:

1. Odbija razgovor o poslu

Ako muškarca zaista pritišću rokovi i šefovi ga gnjave, na njemu će se vidjeti da je umoran, da nerado ide na posao i da mu je sve to problem. Znamo da je gnjavaža slušati o njegovom poslu ono malo vremena kad ste skupa, no puno je gora druga krajnost: ako ne želi na vaša pitanja o poslu uopće odgovoriti, postoji velika veravatnoća da to čini zato da mu ne izleti nešto što bi želio sakriti.

2. Naglo je postao jako pažljiv i/ili vas zasipa poklonima

Muškarac zna preko noći shvatiti da je zanemarivao partnerku, no ako u tome preteruje, moguće je da ga grize savest zbog ljubavnice ili, pak, želi sakriti nešto drugo (to ćete sami morati saznati, mi samo nabrajamo znakove upozorenja). Kad nešto skriva, muškarac se često bolje oseća ako je pažljiv ili daje poklone.

3. Razdražljiv je i traži razloge za svađu: kad nekoga peče savest, bio muško ili žensko, i nesvjesno će iskoristiti svaku priliku da optuži partnera/ku (tada nije samo on loš ili kriv, nego vašim lošem ponašanjem opravdava svoju neveru).

4. U svađama preti raskidom i često govori o mogućem završetku veze: možda vas priprema na nešto što je već odlučio ili o čemu ozbiljno razmišlja.

5. Razdražljiv je, ali samo u vašem društvu: u vezi definitivno nešto ne štima, a ako zaista ima drugu, depresivnost može biti posljedica napora i stresa, jer nije lako održavati dve veze istovremeno.

6. Izgubio je interes za vas u seksualnom i svakom drugom smislu, više skoro uopštee ne razgovarate, ponaša se kao da više ništa nemate zajedničko.

7. Iznenada mu se promenio ukus u muzici, filmovima i sve što ga je ranije zanimalo palo je u drugi plan, a važne su mu sasvim nove stvari, često one o kojima vi ništa ne znate: to je mogući utecaj ljubavnice i želja da sazna što više o onome što ona voli i što nju zanima.

8. Počeo je pričati neke nove viceve, drugačije se izražava i uopšteno, počeo je zauzimati neočekivane stavove.

9. Nedostaje mu samopouzdanja – malo je istinski zlih ljudi i onih koji su sretni i kad lažu pa se zbog nevere gotovo nužno muškarac oseća loše i samopouzdanje mu je narušeno.

10. Određenu ženu kritikuje bez vidljivog razloga: ponekad muškarac oseća potrebu da o ljubavnici ili ženi koja mu se sviđa svojoj partnerici govori sve najgore, ne bi li tako smirio savest ili potpuno skrenuo sumnje s te žene.

11. Zanemaruje zajedničke obveze, hobije, pordicu, djecu – članovi porodice takođe osećaju da nešto nije u redu, pa se kod preljuba u većini slučajeva poremete i ostali obiteljski odnosi.

12. Zatvara vrata ili prekida telefonske razgovore kad ste u blizini: sigurno nešto skriva, bila to ljubavnica ili problemi za koje ne želi da saznate.

13. Više vam ne deli komplimente i ne govori da vas voli (ili to kaže samo kad ga direktno pitate, ali zvuči kao da vas se želi otarasiti).

14. Bez dokaza vas optužuje za neveru, ne želi reći što ga je navelo da to pomisli.

15. U snu spominje žensko ime koje nije vaše i nehotice vas naziva tim imenom – ovo je prilično direktno i čak ako vas još nije prevario, na tu ženu puno misli.

16. Bliski i dobronamerni prijatelji opažaju da u vašoj vezi nešto nije u redu.

17. Vrijeđaju ga uobičajena pitanja i optužuje vas da njuškate (kad ga pitate s kim je bio na poslovnom ručku, tko mu je prolio vino po košulji i sl.).

18. Menjaju mu se navike spavanja – teško zaspi, ujutro je umoran, stalno je iscrpljen: sve ovo može biti posljedica spomenutog stresa i grižnje savesti zbog nevere, a u svakom slučaju znači da ga nešto ozbiljno muči.

19. Ujutro je zbunjen i neobično se ponaša – muškarci koji duže varaju partnerku trebaju neko Vreme da shvate u čijem su se krevetu probudili.

20. Nemate konkretni razlog, ali intuicija i nešto duboko u želucu govori vam da vaša veza ne štima: moguće je da ste nesigurni, ljubomorni po prirodi ili bez razloga sumnjičavi, no intuiciju je dobro poslušati, jer nas ona retko vara, a pitanje je znamo li uvek tačno protumačiti što nam poručuje. Ako ste intuitivno nemirni, nešto sigurno nije u redu, bilo da vas vara, bilo da imate nekih drugih problema u međusobnom odnosu ili su možda u pitanju samo vaši kompleksi, nesigurnost ili strah zbog ranijih loših iskustava s muškarcima. Što god bilo, reč je o problemima na kojima treba poraditi kako biste oboje bili sretniji.

Ustanovite li da vas vara, pitat ćete se – što sada? Nevera je gotovo nemoguća u vezi u kojoj je sve u redu i iako govori o njegovoj slabosti (koju teško možemo opravdati), dio odgovornosti je i na vama, bez obzira što je on taj koji je pogrešio na način koji je teško opravdati.

Hoće li nevera značiti raskid ili će biti prilika za otrežnjenje, oprost ili čak ponovno zbližavanje, individualna je odluka koju ćete morati donijeti sasvim sami. Odlučite li se za pomirenje, nećete daleko stići ako dosta toga ne promenite u odnosu, a odlučite li se za prekid, pokušajte to učiniti tako da manje boli i vas i njega: nekad vam je bilo jako lijepo i on sigurno nije sasvim loš čovjek. Ne dozvolite da vama upravlja mržnja, jer to neće doneti dobro ni njemu ni vama, a posebno ne deci ako ih imate.

(izvor)

Old 29-06-08, 11:06   #4
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Registrovan: Mar 2008
Thanks (Received): 50
Likes (Received): 1292
Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka

Ovo je pravi topik za mene. Moram ga pod hitno sakriti od nezeljenih pogleda
Još metaše gradi u te,
Ljubim ti tvoje prekrasne skute.
Yosemite Sam is offline   Reply With Quote
Old 29-06-08, 11:10   #5
Supernova
Fata_morgana

Supernova's Avatar

Registrovan: Jan 2008
Thanks (Received): 1594
Likes (Received): 5350
Supernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tunelu

Dažba svi ovi znakovi, ja i pored toga ne vjerujem dok ne vidim svojijem očima!

U potrazi za smislom
Astrologija blog
Supernova is offline   Reply With Quote
Old 29-06-08, 11:20   #6
Daci
MiM team Expert

Daci's Avatar

Likes (Received): 14
Daci na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by Supernova View Post
....slažem se...ahahahahaha
Old 29-06-08, 11:41   #7
inzaghi9
MiM team King / Queen

inzaghi9's Avatar

sve u svemu ovi znakovi ne moraju biti siguran pokazatelj nevjerstva

Old 29-06-08, 11:47   #8
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka

Sad nam to kazes, posto su pustio crva sumnje? A ja vec bio da usisam auto i istresem pepeljaru ...
Još metaše gradi u te,
Old 29-06-08, 11:53   #9
Daci
MiM team Expert

Daci's Avatar

Daci na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by simm View Post
Sad nam to kazes, posto su pustio crva sumnje? A ja vec bio da usisam auto i istresem pepeljaru ...
...a je li ovo važi i za žene...ej simm, nemoj još čistiti auto i ja sam upravo odustala...
Old 29-06-08, 11:56   #10
Milly
Tu sam i kad nisam

Milly's Avatar

Thanks (Received): 11
Likes (Received): 111
Milly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auru

prosto me sramota koliko ima istine u ovome...

simmo...ispod sjedishta... ono ..:P
Old 29-06-08, 11:58   #11
Bonja the Zmaj
Defensor Pacis

Bonja the Zmaj's Avatar

Registrovan: Sep 2007
Thanks (Received): 1
Bonja the Zmaj na dobrome putu

uh, ja sam imao jedno bolno iskustvo sa mojim Milovanom. Varao me je sa jednim visokopozicioniranim DPSovcem.
Kakv klisee...
Bonja the Zmaj is offline   Reply With Quote
Old 29-06-08, 12:04   #12
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Mistique, za ono vazda mogu rec da je majstor u servisu zaboravio ...
Quote:
Originally Posted by Slowpoke Rodriguez View Post
Varao me je sa jednim visokopozicioniranim DPSovcem.
Izgleda da ti vlast ulazi u svaku poru zivota?
Još metaše gradi u te,
Old 29-06-08, 12:29   #13
Bonja the Zmaj
Defensor Pacis

Bonja the Zmaj's Avatar

Quote:
Originally Posted by simm View Post
Izgleda da ti vlast ulazi u svaku poru zivota?
Da, ko bi rekao. A da ga vidis na TV - rekao bi po izgledu da taj nista ne uzima, vec sve daje
Kako se naivno celjade znade prevariti...
g_bubbles_h4h:
Old 29-06-08, 12:30   #14
MirIam
Put Your Lights On

MirIam's Avatar

Registrovan: Oct 2007
MirIam na dobrome putu

Quote:
uh, ja sam imao jedno bolno iskustvo sa mojim Milovanom. Varao me je sa jednim visokopozicioniranim DPSovcem.
Kakv klisee...

Kako si otkrio da ti je Milovan neveran?
Old 29-06-08, 14:16   #15
Angelina75
otisla

Registrovan: Dec 2007
Thanks (Received): 27
Likes (Received): 241
Angelina75 has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by Supernova View Post
i ja se slazem....

Foul appearance hide fair reality!
Angelina75 is offline   Reply With Quote
Old 29-06-08, 14:59   #16
Bonja the Zmaj
Defensor Pacis

Bonja the Zmaj's Avatar

Quote:
Originally Posted by Mirjam View Post
Kako si otkrio da ti je Milovan neveran?
sve je pocelo kada je krenuo da me lobira da glasam za DPS. A onda je dobio posao u KBC - sto je bilo veoma cudno imajuci u vidu njegovo oskudno obrazovanje i prethodno radno iskustvo u prevoznom preduzecu Bojana (da, bio je klasicni razbijac)...
Old 01-07-08, 18:16   #17
Pera Detlic
Banned

Pera Detlic na dobrome putu
Send a message via Yahoo to Pera Detlic

Quote:
Da, ko bi rekao. A da ga vidis na TV - rekao bi po izgledu da taj nista ne uzima, vec sve daje
Kako se naivno celjade znade prevariti...
g_bubbles_h4h:
E to mora da je ministar Simovic.
Pera Detlic is offline   Reply With Quote
Old 25-07-08, 20:12   #18
pehar
MiM team King / Queen

pehar's Avatar

Registrovan: Feb 2007
Thanks (Received): 126
Likes (Received): 3253
pehar has disabled reputation

Pa sta?Trebam da ga analiziram,proveravam i izigravam inspektora Kluzoa,ma ajte imam preca posla.Ali da sam u braku,i da imamo decu ,a on da se smuca sa svakojakim lujkama nadrljo bi kad bi nekoj pravio dete,odrobijaLa bih ga
pehar is offline   Reply With Quote
Old 25-07-08, 22:37   #19
MirIam
Put Your Lights On

MirIam's Avatar

MirIam na dobrome putu

Jedino ako bude toliko dobar/ra pa vam sam/a kaže!!!
Old 26-07-08, 01:01   #20
wawy
MiM team Guru

Registrovan: Apr 2008
Likes (Received): 5
wawy nepoznate kvantitete u ovom trenu

ako doalzi u 3 sata poponoci doma, i ako kaze da je bila kod prijateljice... to je vrlo vjerovatno i da je bila kod prijateljice...
Old 26-07-08, 16:05   #21
maja dg
MiM team Forumaš i po'

maja dg's Avatar

Thanks (Received): 2
Likes (Received): 6
maja dg na dobrome putu

ma po ponasanju,emocijama,svim...to se lako osjeti i primjeti

http://img88.imageshack.us/img88/6752/ghgbb4.gif
maja dg is offline   Reply With Quote
Old 26-07-08, 16:13   #22
Pera Detlic
Banned

Quote:
Originally Posted by maja dg View Post
ma po ponasanju,emocijama,svim...to se lako osjeti i primjeti
Osim ako ti je partner dr. Dragan Dabic.
Old 26-07-08, 16:16   #23
maja dg
MiM team Forumaš i po'

maja dg's Avatar

maja dg na dobrome putu

hahahahaha ludaku
ozbiljno,ja svaku i najmanju promjenu osjetim,jer dovoljno brzo uspjem da upoznam osobu pa samim tim i ponasanje te osobe...a u takvim situacijama se sve to mijenja i lako se vidi

Old 26-07-08, 16:25   #24
Pera Detlic
Banned

Dobro je ako uspijes.Jedna moja bivsa me smarala najstrasnije jer kao primjecuje nesto cudno.Uh kako ljudi vole da prihvate najnevjerovatnije stvari mnogo prije od onih realnih.
Old 26-07-08, 16:35   #25
maja dg
MiM team Forumaš i po'

maja dg's Avatar

maja dg na dobrome putu

Sto znam,nekako sam uopste jako osjetljiva pa su mi uvjek izrazena osjecanja i samim tim to i uocavam kod drugih,a volim da tumacim osobe i onda to uvjek bude od koristi,jeste da nekada primjetim promjenu,a ona mozda potice i od nekog problema a ja utripujem da je prevara ili nesto tako..ali s obzirom da nikada ne umijem da cutim onda sve to odmah rijesimo razgovorom,a tu mislim da kada sa nekim provedes dovoljno vremena..tesko te bilo sta moze slagati..

Old 26-07-08, 23:06   #26
mala_mu
MiM team Expert

mala_mu's Avatar

Likes (Received): 13
mala_mu na dobrome putu
Send a message via MSN to mala_mu

A kako posumnjati ako ne radi nista od navedenoga, a ipak na kraju saznate da ste prevareni?
Ne opterecujete se ljudi glupostima. Zabolje mene uvo dje ide on...
mala mu...uh to bice je toliko fino i umiljato moglo biti, ali mislim da je odbrambeni mehanizam uzeo maha kod nje ..tako je sva svatka , ali pravi mali fighter, sto se licno meni ne svidja...mazio bih je po citav dan ali bi mi ruke polomila ( da to tako predstavim)...
mala_mu is offline   Reply With Quote
Old 27-07-08, 10:40   #27
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Thanks (Received): 221
Likes (Received): 5130
Zor_djevojka has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by mala_mu
Zabolje mene uvo dje ide on...

Tachno! Niti sam ikad ijednog mog momka pitala 'dje cesh?' i 'dje si bio i s kim si bio'
..samo..nemoj da mu je palo na pamet da od mene trazhi raspored kretanja ili da mu podnosim izvjeshtaje...lecelo bi perje...Ja ionako sama sve kazhem...
Voli te tvoja zver
Zor_djevojka is offline   Reply With Quote
Old 27-07-08, 11:07   #28
mala_mu
MiM team Expert

mala_mu's Avatar

Likes (Received): 13
mala_mu na dobrome putu
Send a message via MSN to mala_mu

A jes... Ionako se sami provale posle...
mala mu...uh to bice je toliko fino i umiljato moglo biti, ali mislim da je odbrambeni mehanizam uzeo maha kod nje ..tako je sva svatka , ali pravi mali fighter, sto se licno meni ne svidja...mazio bih je po citav dan ali bi mi ruke polomila ( da to tako predstavim)...
mala_mu is offline   Reply With Quote
Old 15-09-08, 11:44   #29
inzaghi9
MiM team King / Queen

inzaghi9's Avatar

Default Verni ili neverni?

Kada pričamo o prevari, veći deo nas će reći: "Mene žena ne vara" (uvek nasmejana i srećna, nema razloga za tako nešto); drugi će reći: "Naravno da vara!", iako u to nisu sigurni, jer ne poznaju svoju partnerku kako treba i ponašaju se prema njoj kao da to zaista i radi (na kraju će to ipak i da uradi, jer, bože moj, ako je već optužena, onda neka to bude s razlogom). Naravno, tu su i oni koji će se požaliti da svoju dragu ne mogu da uhvate ni za glavu ni za rep (uvek je zauzeta). Međutim, s vremena na vreme, kada se naša lepša polovina zagleda u zgodno muško telo koje joj je preseklo vidik i zaboravi da smo pored nje, senka sumnje nadvije se nad nas kao zla kob, i zapitamo se da li smo u zabludi.

"Naravno da nisam", reći će prvi. "Uvek držim situaciju pod kontrolom". "O čemu ti ja pričam? Ti misliš da one sede skrštenih ruku?", kažu drugi. "Ne mogu da verujem da može tako nešto da mi uradi", govore treći. "Mi to nikada ne bismo uradili jedno drugom. Je li tako, dušo?" Da ne bismo slepo verovali svojoj intuiciji, nagađanjima, ili pak svojoj ženi, hajde da se malo unesemo u našu svakodnevicu i da napravimo malu analizu jednog našeg sasvim običnog dana.

Dakle, naša izabranica se vraća s posla. Ulazi u kuću s osmehom, rumena u licu. Kaže: "Ćao, ljubavi", i staje ispred ogledala srećna kao devojčica od 16 godina, diveći se svojim oblinama. Vi ćete joj mahnuti rukom i nastaviti svoj poslovni razgovor preko telefona, posle kojeg ćete joj objasniti da morate na brzinu da se nađete s poslovnim partnerom, pitati je u trku da li može da vam ispegla košulju dok vi nađete kravatu, jer već kasnite; ili ćete, dok držite daljinski, promumlati kroz zube nešto tipa: "Mmmvo, mmmšo" ("Zdravo, dušo"); ili ćete uz osmeh reći: "Jesu li to na poslu pali neki komplimenti, ili možda u prevozu? Pazi dobro šta pričaš, nemoj da me lažeš jer na posao ideš kolima."

Da li ste osoba koja voli svoju ženu i poštuje je pre svega, ubeđeni u to da, ako vas dosad nije ostavila, onda verovatno nikad i neće?

U principu, najveći broj prevara dešava se upravo zbog toga što zapostavljamo svoju vezu, hteli mi to sebi da priznamo ili ne. Prema nezvaničnim statistikama, ono što najviše tera ženu na prevaru jeste to što joj nedostaju ona pažnja i uzbuđenje koje je imala na početku veze. Naravno da nije nimalo lako održati vezu uzbudljivom i napetom posle nekoliko godina zajedničkog života. Teško je gledati nečije prljave stvari, nenašminkano lice, neisfeniranu kosu i pri tome osetiti istu onu strast. U tim trenucima nemojte je porediti s nekom dobrom cicom koju ste videli na ulici ili koleginicom koja je uvek namontirana samo za vas.

Kod njihovih kuća sede isti takvi muževi, nezadovoljni njihovim opuštenim grudima (koje mi ne vidimo), njihovom aljkavošću, nezanimljivošću ili lenjošću, masnom kosom i katkad nedepiliranim nogama. Nemojte misliti da one nas ne doživljavaju približno isto kao i mi njih. Njih takođe nerviraju dlake koje ostavljamo u kadi posle tuširanja, pločice u kupatilu koje ne obrišemo i stvari koje ne vraćamo na svoje mesto, ali one prelaze preko svega toga (iako zvocajući) i diskretno nam šalju znake kada bi trebalo da budemo ljubomorni, kada ozbiljni, a kada zanimljiviji. Onoga trenutka kada vidi da su vam drugari preči od nje, kada je utakmica preča od nje, kada je Dnevnik preči od nje, i kada uvidi da je izgubila i poslednju šansu da nam dopre do mozga, žena ili pada u očaj (ona nesposobnija) i jede čokoladu, pušta brkove, prestaje da sređuje kosu, nokte, zube, gleda po ceo dan španske serije, da bi vas u trenucima svoje najdublje duševne krize u jednom momentu isekla na komade sekirom za drva - ili se lepo sredi i potraži uzbuđenje na nekom drugom mestu.

Ako imalo želite da sačuvate i osvežite vaš brak ili vezu, potrebno je ipak malo više od vašeg novca i fizičkog prisustva. Izvedite je na večeru, odvedite je na piće, recite da je lepša nego ikada. Ako joj se to ne bude svidelo i ne bude joj dovoljno da s vama bude mirna, srećna i verna, onda joj tu nije ni mesto.

(Krstarica)

Old 15-09-08, 11:46   #30
MirIam
Put Your Lights On

MirIam's Avatar

MirIam na dobrome putu

Quote:
Verni ili neverni?

Istorijsko pitanje zaista.
Old 15-09-08, 11:46   #31
Pera Detlic
Banned

Suvišna tema. Već postoji jedna ili više njih.
Old 15-09-08, 12:50   #32
Homer
MiM team King

Homer's Avatar

Thanks (Received): 30
Likes (Received): 208
Homer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auru

Ja sam vjeran svojoj ženi, samo volim da kresnem nešto sa strane
Homer is offline   Reply With Quote
Old 15-09-08, 12:52   #33
MirIam
Put Your Lights On

MirIam's Avatar

MirIam na dobrome putu

Nek ide život.....ti si ipak veran i to je nešto.
Old 15-09-08, 13:04   #34
Sharp
MiM team Expert

Sharp's Avatar

Registrovan: Jun 2008
Sharp has disabled reputation

ja volim da varam djevojku, ali mi ne moze biti
Old 15-09-08, 13:06   #35
MirIam
Put Your Lights On

MirIam's Avatar

MirIam na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by OCTAVIAN View Post

Obrazloži?

Ne da ti, ne smeš, ili ti nećeš?
Old 15-09-08, 13:08   #36
Sharp
MiM team Expert

Sharp's Avatar

Quote:
Originally Posted by Miriam View Post
Obrazloži?

Ne da ti, ne smeš, ili ti nećeš?
Pa ja rekoh - ja bih, ali mi ne da ni jedna
Old 15-09-08, 13:11   #37
Pera Detlic
Banned

Quote:
Ovo je mnogo gore nego da je varaš.
Old 15-09-08, 13:16   #38
Sharp
MiM team Expert

Sharp's Avatar

Quote:
Originally Posted by Pera Detlic View Post
Ovo je mnogo gore nego da je varaš.
jos da se nisam sprdao

Salu na stranu, ranije je bilo i ovako i onako, ali ovu moju sad ne bih prevario ni za sta na svijetu.
Old 15-09-08, 13:25   #39
MirIam
Put Your Lights On

MirIam's Avatar

MirIam na dobrome putu

Quote:
ma jok, ne interesuju nju te stvari

Dobro je, onda možeš da priznaš. Ti bi, ali nemaš s kim. Ili je još nisi izgustirao? Mora da je ovo.
Old 15-09-08, 14:01   #40
Sharp
MiM team Expert

Sharp's Avatar

Quote:
Dobro je, onda možeš da priznaš. Ti bi, ali nemaš s kim. Ili je još nisi izgustirao? Mora da je ovo.
Ma kakvi, jednostavno ne osjecam potrebu za tim, veoma sam zadovoljan u svim aspektima trenutno
Old 15-09-08, 14:27   #41
Okugata
Guest

Thanks (Received):
Likes (Received):

Quote:
Ma kakvi, jednostavno ne osjecam potrebu za tim, veoma sam zadovoljan u svim aspektima trenutno
to je lepo cuti
  Reply With Quote
Old 15-09-08, 15:50   #42
lavica
MiM team Početnik

lavica's Avatar

Registrovan: Jul 2007
Likes (Received): 1
lavica nepoznate kvantitete u ovom trenu

nisam nikad sto ne mora znaciti da necu, vidjet cemo sve....
Old 15-09-08, 18:15   #43
Okugata
Guest

Thanks (Received):
Likes (Received):

ala ce da nas brishu u principu sam verna osoba...a vi?
  Reply With Quote
Old 15-09-08, 18:17   #44
MirIam
Put Your Lights On

MirIam's Avatar

MirIam na dobrome putu

Ja nisam, ali to je moj problem zar ne? A ti Pero?
Old 15-09-08, 18:19   #45
Pera Detlic
Banned

Quote:
Ja nisam, ali to je moj problem zar ne? A ti Pero?
Ja mislim da ođe jedino ona pepeljugica istinu zbori. Al to je njen problem zar ne?
Old 15-09-08, 22:16   #46
maja dg
MiM team Forumaš i po'

maja dg's Avatar

maja dg na dobrome putu

Nikada ne bih prevarila decka,i nisam...ako sam vec sa nekim znaci da sve imam sa njim,sta bi mi neko okolo,ako vec promijenim misljenje,kraj i to je to,ali prevara nikada...

Old 15-09-08, 23:35   #47
milenaaaa
MiM team Expert

milenaaaa's Avatar

Registrovan: Feb 2007
Likes (Received): 5
milenaaaa nepoznate kvantitete u ovom trenu

varala sam, ne ponosim se time..necu vise
tj nisam odavno, i ne zelim...
RecI CY Ti NeStO sAsvIm LicNo, NiSi NIkAd CyO nEsTO TOmE sLicNo, rEcI cU TI REcI dVe DRskE i beZoBRaZNe...Bas mE brIgA dA LI IMaS LovE, Ja ZBog LoVe Ne PrOdaJeM sNoVE, ni daL" mOzDa ImaS cYrY DRuGU, IspAlA jE vEc Y pRVoM krUgu.... ZEVEDI MEEEEE,POVEDI ME, ODVEDII MEEEEE DA LUDUJEM...IZNAD GRADA VECE PADA, TVOJE USNE COKOLADA...
milenaaaa is offline   Reply With Quote
Old 16-09-08, 11:04   #48
nihil
MiM team Expert

nihil's Avatar

Registrovan: Sep 2008
Thanks (Received): 51
Likes (Received): 349
nihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu auru
Send a message via Skype™ to nihil

Ako se nevjera shvata kao varanje onda ne dolazi u obzir. Sve sto se radi, misli, zeli i sl. mora biti iskreno receno. Nevjera je u varanju a ne u poliamoriji, promiskuitetnosti i sl.
nihil is offline   Reply With Quote
Old 15-09-09, 11:27   #49
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

evo, pa učite na tuđim greškama...

http://www.net.hr/seks-i-veze/page/2...4/0413006.html
Voli te tvoja zver
Old 15-09-09, 11:30   #50
Rakoon
jagnjeca brigada

Rakoon's Avatar

Thanks (Received): 31
Likes (Received): 1426
Rakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjem

a, zlatna li je ona teća.....
Rakoon is offline   Reply With Quote
Old 15-09-09, 11:30   #51
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

sa suprugom sam...

lupi i osta živ...
Voli te tvoja zver
Old 15-09-09, 11:41   #52
Madagaskar
Strašnji sud

Madagaskar's Avatar

Thanks (Received): 7
Likes (Received): 41
Madagaskar uskoro postaje slavanMadagaskar uskoro postaje slavan

A greote, kukavac, još na rođendan
Madagaskar is offline   Reply With Quote
Old 15-09-09, 11:43   #53
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

a neka je, ruke joj se pozlatile..kako ga je nasankala...
samo, ja se ne bih ovako raspekmezila, nego nasmijala..ki$elo...
Voli te tvoja zver
Old 16-09-09, 10:47   #54
Tiga
MiM team Guru

Registrovan: Mar 2009
Likes (Received): 55
Tiga uskoro postaje slavanTiga uskoro postaje slavan

Quote:
Originally Posted by Zor_djevojka View Post
evo, pa učite na tuđim greškama...

http://www.net.hr/seks-i-veze/page/2...4/0413006.html
QQ, jadan! Kaže: "Nemojte, ja imam ženu i decu!"
Tiga is offline   Reply With Quote
Old 18-09-09, 11:00   #55
Ribica
MiM team Forumaš i po'

Ribica's Avatar

Registrovan: Jul 2007
Likes (Received): 12
Ribica na dobrome putu

Kako se smanjio kad je čuo ženin glas Jadno, jadno. A voditelji su mi bili najjači "Hm..kah, gospodine, ovo je uživo, u programu ste"

Any piece of clothing can be sexy with a quietly passionate woman inside it
Ribica is offline   Reply With Quote
Old 18-09-09, 11:10   #56
Tiga
MiM team Guru

Likes (Received): 55
Tiga uskoro postaje slavanTiga uskoro postaje slavan

Quote:
Originally Posted by Ribica View Post
Kako se smanjio kad je čuo ženin glas Jadno, jadno. A voditelji su mi bili najjači "Hm..kah, gospodine, ovo je uživo, u programu ste"
Kako su se zbunili kad se ženska javila! Pa su hteli da izvade situaciju...QQ
Tiga is offline   Reply With Quote
Old 18-09-09, 12:11   #57
unreachable for injustice
Banned

Registrovan: Dec 2008
Likes (Received): 59
unreachable for injustice uskoro postaje slavan

Quote:
Originally Posted by Tiga View Post
QQ, jadan! Kaže: "Nemojte, ja imam ženu i decu!"
Posle ovoga IMAO ženu
unreachable for injustice is offline   Reply With Quote
Old 18-09-09, 12:29   #58
gromovnik
MiM team King / Queen

gromovnik's Avatar

Registrovan: May 2009
Likes (Received): 17
gromovnik has disabled reputation

Moram priznati da je ova tema isuviše sugestivno koncipirana u svojoj osnovi a nedaje mogućnost da razlučiš razliku između emocionalne i fizičke prevara ili na ovakvu pričicu se upecaju osobe koje nemaju samopouzdanja u sebe samog. Pa na osnovu svega se otvori bespotrebna i bezpredmetna rasprava bez jasnih argumenata.
Svakako ovu priču „popuše“ i ljubomorne i sebične osobe.
Ako se postavimo u realna zbivanja, meni je normalno da budem dobar s’ curicom sa kojiom sam do prije par mjeseci spavao i da smo razišli na jedan civilizovan način s razlogom zasićenja jedno drugog.
Neko će reći da ovo zvuči prljavo. Ne ni u kom slučaju se ne smiju tako posmatrati stvari.
Najgora stvar u svemu tome bi bila da mi sadašnja draga ne vjeruje u moj prijateljski odnos spram nje zasnovan isključivo na poštovanju i toploj riječi.
A svaki drugi komentar s njene strane u smjeru ljubomore, sumnje, doživljavam kao isključivi njen egoizam ili možda kao njenu apsolutnu dominaciju nada mnom.
Mislim da se ne treba opterećavati sumnjama i nazovi raznoraznim razlozima prevare onda se zapostavlja ljubav u vezi.
U kontekstu ove teme izričito naglašavam,ljubomoran nisam, kao i to ne opravdavam ni jednu vrstu ljubomore.
Dobivao sam raznoe razna ponude za sex od prijateljica, kolegica sa svih strana, moj stav je taj, dok sam u vezi ne želim ni jednu curicu povrijediti, obezvrijediti na takav način kao i ne želim biti u vezi sa nekim hladno i držat neku distancu.....
Old 02-11-09, 01:17   #59
Londoners
MiM team Početnik

Likes (Received): 0
Londoners na dobrome putu

VRLO LAKO.OSETI SE.Ne pitajte kako-znaju oni sto su svrljali kako su otkriveni.Jel?
Londoners is offline   Reply With Quote
Old 03-11-09, 08:21   #60
nihil
MiM team Expert

nihil's Avatar

Registrovan: Sep 2008
Thanks (Received): 51
Likes (Received): 349
nihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu auru
Send a message via Skype™ to nihil

Ako ljubavnici ne žele da budu otkriveni, zasigurno ni neće biti. Međutim, najčešće neko u vezi, posebno žene ako su slobodne, žele da svoju tajnu vezu otkriju. Ponekad to čine tako što kažu da ne žele da se skrivaju, a češće tako što namjerno razotkrivaju nešto što kao žele da sakriju ali im ne uspijeva, pa će tako ispričati svojoj najboljoj prijateljici, koja će priču raširiti u krugovima bliskim partnerovoj ženi, tražiti od partnera da ostane u "sitne sate" kada to izaziva sumnju, ostaviti mirise, dlake itd. po partnerovoj odjeći, "slučajno" sresti partnerovu ženu i pred njom se čudno ponašati, tako da joj se privuče pažnja i razvije sumnja itd. Uglavnom, da bi doznali da je neko nevjeran potrebno je da postoji način za dojavljivanje, što je veoma teško uspostaviti bez namjere, odnosno, bez truda u skrivanju nevjere.

Tags
ćete, kako, nevjeran, partner, vaš, znati

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules