MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Sport > Vaterpolo

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 02-08-15, 21:00   #21
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Registrovan: Jul 2008
Sanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tunelu

isprasice nas,ako cemo pravo
Old 02-08-15, 21:33   #22
glo
MiM team Guru

Registrovan: Dec 2008
glo ime poznato svimaglo ime poznato svimaglo ime poznato svimaglo ime poznato svimaglo ime poznato svimaglo ime poznato svimaglo ime poznato svimaglo ime poznato svimaglo ime poznato svimaglo ime poznato svimaglo ime poznato svima

ako budu igrali kao 3/4 protiv kazahstana - ni brige. nisu hrv nešto bolji, niko ne dominira i svako svakog može da pobedi... u 1/4 finalu mislim
glo is offline   Reply With Quote
Old 04-08-15, 15:21   #23
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Sanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tunelu

pa da vidimo na cemu smo...
Old 04-08-15, 16:44   #24
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

ne rekoh ja zaludu da ce nas isprasit.e to ne znaci da ne bih voljela da smo pobijedili. i hrvate i sve redom,ali moramo biti realni. nije ovdje u pitanju los dan,jednostavno ovo nije ekipa koja moze ili je mogla do medalje.i napad i odbranu igrali smo ocajno..totalno rastimovana ekipa.nijesu ni hrvati odusevili ako cemo pravo ali valjda je to jos jedan dokaz koliko smo mi losi.nijesam razocarana jer vjeujem da u bliskoj buducnosti sa nekim novim momcima mozemo biti bas kao ona ekipa iz Malage
Old 08-08-15, 21:43   #25
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Srbija osvojila SP,potpuno ocekivano,jak tim,tehnicki potkovan...i napad i odbrana funkcionisala im je besprekorno..tesko da bi ih bilo koja ekipa ugrozila..bez ako necemo da se lazemo ..na kraju mi peti na svijetu sto i nije toliko lose s obzirom kakve smo partije pruzili.valjda se neko zabrine sem Sanuske pa se pocne nesto cinjet i mijenjat.npr oni obecani bazeni- bez ako nijesu izgradjeni a da ja to ne znam

cestitke komsijama!
Old 09-08-15, 12:50   #26
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Registrovan: Mar 2006
Derek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čeka

Peto mjesto je odlican rezultat kako smo mislili da cemo proci.

Srbija pokazala dominaciju i prosetala se prvenstvom. Ne pamtim kad je neko to lakse odradio. Sve cestitke!
Kviz u sve 16 | BESPLATNO reklamiraj firmu
Derek_Trotter is offline   Reply With Quote
Old 11-08-15, 22:58   #27
glo
MiM team Guru

Registrovan: Dec 2008
glo ime poznato svimaglo ime poznato svimaglo ime poznato svimaglo ime poznato svimaglo ime poznato svimaglo ime poznato svimaglo ime poznato svimaglo ime poznato svimaglo ime poznato svimaglo ime poznato svimaglo ime poznato svima

Quote:
Originally Posted by Derek_Trotter View Post
Peto mjesto je odlican rezultat kako smo mislili da cemo proci.

Srbija pokazala dominaciju i prosetala se prvenstvom. Ne pamtim kad je neko to lakse odradio. Sve cestitke!
nekom bog da u glavu, a nekom u bazen
glo is offline   Reply With Quote
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules