MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Informacione tehnologije i elektronika > Racunari, internet > Operativni sistemi

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 18-02-13, 16:17   #1
Soul
Universe

Soul's Avatar

Registrovan: Sep 2006
Soul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auru
Send a message via MSN to Soul Send a message via Skype™ to Soul
Default Zorin OS

Zorin OS

Osnovna verzija je besplatna, za jace verzije se placa donacija
Opet i ta donacija je smjesna kad vidite koje vam sve mogucnosti pruza!

Reply With Quote
Old 18-02-13, 16:34   #2
zagorski
N.N.

zagorski's Avatar

Registrovan: Aug 2007
zagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjem
Send a message via Yahoo to zagorski

ja mišljah da je to od neke zore os

možeš li ukratko reći koje su to prednosti da ne instaliram ako mi se te prednosti ne učine dovoljno atraktivnim kao što je to u slučaju linuxa, kome svaka čast ali windows je za mene optimalan.
zagorski is offline   Reply With Quote
Old 18-02-13, 17:03   #3
Soul
Universe

Soul's Avatar

Soul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auru
Send a message via MSN to Soul Send a message via Skype™ to Soul

Pise ti na linkove, podrzava sve od Windows 7, nema virusa za njega, mozes da mjenjas izgled Desktop-a, navodno imaju sve drajvere, sta god da ukljucis prihvata.

Ja ga tek skidam al ga stavljam sigurno.
Old 18-02-13, 17:12   #4
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Registrovan: Feb 2007
Dekster has disabled reputation

Pa ima li to veze sa Zorkom?
Dekster is offline   Reply With Quote
Old 18-02-13, 17:12   #5
zagorski
N.N.

zagorski's Avatar

Registrovan: Aug 2007
zagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjemzagorski dragulj među dragim kamenjem
Send a message via Yahoo to zagorski

Quote:
Originally Posted by Soul View Post
Pise ti na linkove, podrzava sve od Windows 7, nema virusa za njega, mozes da mjenjas izgled Desktop-a, navodno imaju sve drajvere, sta god da ukljucis prihvata.

Ja ga tek skidam al ga stavljam sigurno.
vidim šta piše tamo nego sam mislio da kažeš tvoje iskustvo, no evo sad vidim da ga ni ti još nijesi instalirao...
zagorski is offline   Reply With Quote
Old 19-02-13, 10:14   #6
anon1
Super Moderator

anon1's Avatar

anon1 has disabled reputation

Jos jedna distribucija Linux-a..

anon1 is offline   Reply With Quote
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza