MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Sport > Vaterpolo

Notices

Rezultati ankete: Ko osvaja EP ?
Mađarska 0 0%
Rumunija 0 0%
Grčka 0 0%
Crna Gora 3 75.00%
Hrvatska 0 0%
Italija 0 0%
Srbija 1 25.00%
BiH 0 0%
Glasači: 4. You may not vote on this poll

Closed Thread

Opcije Teme Način Prikaza
Old 23-01-16, 22:56   #21
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Registrovan: Feb 2007
Dekster has disabled reputation

Ne znam je li Srbiji bio dan ili ne, neću reći ni da je CG bila bolja (imala je svoj loš period igre), ali su sudije i organizator mogli puštiti da se utakmica završi bez njihovog uticaja po rezultat.
Old 24-01-16, 00:05   #22
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Registrovan: Jul 2008
Sanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tunelu

e zalosnog li sudjenja,no dobro mi smo nas cilj ostvarili i momcima svaka cast!
Old 24-01-16, 01:31   #23
glo
MiM team Guru

Registrovan: Dec 2008
glo ime poznato svimaglo ime poznato svimaglo ime poznato svimaglo ime poznato svimaglo ime poznato svimaglo ime poznato svimaglo ime poznato svimaglo ime poznato svimaglo ime poznato svimaglo ime poznato svimaglo ime poznato svima

Nedzis Halilovic
6 hrs ·
Čestitke braći Srbima na osvojenoj tituli šampiona u vaterpolu.
LikeCommentShare
You and 108 others like this.
.....
......

Petar Erak herceg novi slavi - osvojili smo zlatnu i srebrenu...
glo is offline  
Old 24-01-16, 06:22   #24
glo
MiM team Guru

glo ime poznato svimaglo ime poznato svimaglo ime poznato svimaglo ime poznato svimaglo ime poznato svimaglo ime poznato svimaglo ime poznato svimaglo ime poznato svimaglo ime poznato svimaglo ime poznato svimaglo ime poznato svima

glo is offline  
Old 24-01-16, 13:42   #25
glo
MiM team Guru

Srbija je posle velike borbe u finalu savladala Crnu Goru i treći put uzastopno se okitila krunom prvaka Evrope. No, umesto čestitki, iz suprotnog tabora su dobili izjave da su pokradeni od strane sudija i da naši vaterpolisti nisu zaslužili titulu na ”takav način”.

Kapiten i trener Crne Gore kukaju: Sudije su nas upropastile u finalu!

Zašto su igrači Crne Gore kasnili na dodelu medalja?

Prednjačio je kapiten Nikola Janović, ali su gotovo svi ostali vaterpolisti nastavili sa izjavama u takvom stilu, optužujući sudije da su favorizovale Srbiju. Čak umalo nije došlo do bojkota dodele medalja među Crnogorcima.

Vaterpolisti Crne Gore nisu hteli da izađu na postolje? (neki tipovi su to u košarci radili pa ih sad niđe)

Najbolji igrač Crne Gore preti i najavljuje osvetu Srbima!

Odgovor na to dobili su od MVP-ja turnira, Andrije Prlainovića. Momak rođen u Herceg Novom poručio im je da takve izjave nisu korektne, naročito posle finala 2008. godine u Malagi, gde su se takođe sastali Srbija i Crna Gora, a gde su ”Ajkule” pobedile uz obilatu pomoć arbitara.

Foto: Tanjug/APFoto: Tanjug/AP
– Ovo su najbolje sudije trenutno! A sad ne bih komentarisao suđenje, jer sam mnogo puta bio u drugoj situaciji – od Malage, pa nadalje. Tada nisam pričao o sudijama, niti je bilo ko pričao o njima. Tako da bi bilo korektno da ne pominjemo sudije, sećamo svi dobro priče o Malagi – rekao je Prlainović i istakao da sudije nisu odlučile finale, već to što je Srbija imala više snage.

– I mislim da sudije nisu odlučile finale, već to što smo imali više snage, veći broj igrača u rotaciji i što smo celu utakmicu izdržali. Sudijskih grešaka je bilo, negde je oštećena Crna Gora, negde mi, ali sudije nisu presudile pobednika Evropskog prvenstva – zaključio je najbolji igrač šampionata.

Prlainović je inače postigao jedan od najbitnijih pogodaka u finalu. Na isteku treće deonice ”probušio” je Crnogorskog golmana Šćepanovića pravom bombom, posle koje je usledio i konačan preokret u finalnoj četvrtini.

http://www.telegraf.rs/sport/1965639...avu-o-sudjenju
glo is offline  
Old 24-01-16, 14:00   #26
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Quote:
Originally Posted by glo View Post

Na isteku treće deonice ”probušio” je Crnogorskog golmana Šćepanovića pravom bombom, posle koje je usledio i konačan preokret u finalnoj četvrtini.
[/url]
Probušio je Radović indisponiranog srpskog golmana,pa je uslijedio preokret u finalnoj četvrtini.
Old 24-01-16, 14:22   #27
igrarija
Banned

Registrovan: Sep 2009
igrarija ima famoznu auruigrarija ima famoznu auruigrarija ima famoznu auruigrarija ima famoznu auruigrarija ima famoznu auruigrarija ima famoznu auru

Da vi iskrijeno rečem nijesam ni gleda utakmicu, nije da me sport nješto interesira, al kad vidim kako ovi milogorci dime... Moraću odglijedat makar reprizu nedje na youtoubetu...

Onako iskrijeno, pobijedili ovi ili oni pobijedili su moji... !!!
Dva najjača europejska kluba a nadam se i svijetska, su Srbija i Crna Gora... !!!
igrarija is offline  
Old 24-01-16, 14:28   #28
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Quote:
Originally Posted by igrarija View Post
Da vi iskrijeno rečem nijesam ni gleda utakmicu, nije da me sport nješto interesira, al kad vidim kako ovi milogorci dime...
Zbog takvih Milu treba dat da doživotno premijeriše.
Old 24-01-16, 14:30   #29
glo
MiM team Guru

Quote:
Originally Posted by Dekster View Post
Probušio je Radović indisponiranog srpskog golmana,pa je uslijedio preokret u finalnoj četvrtini.
ahaaa, zato kod tebe "i tri četvrt" toliko može izdurat!
jbg bro, sad moraš izdržati sblje. taki vakat
glo is offline  
Old 24-01-16, 15:06   #30
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Sanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tunelu

kazu da je sasvim razumljivo da se domacinima progleda kroz prste,i neka su, jer ga drugacije nijesu mogli osvojit.ne pobjedjuje uvijek najbolji,zar ne?
elem,ono sto je najzalosnije su ovi nasi velikosrpski mucenici kojima je belgrejd najdalja destinacija koju su proputovali za zivota.sve bih ja to rascerala a nekako mislim i da bi ih "majcica" sacekala rasirenih ruku.onaj ko izdaje svoju domovinu tesko da bi za drugu bolji bio!!
Old 24-01-16, 17:16   #31
igrarija
Banned

igrarija ima famoznu auruigrarija ima famoznu auruigrarija ima famoznu auruigrarija ima famoznu auruigrarija ima famoznu auruigrarija ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by Sanuška View Post
elem,ono sto je najzalosnije su ovi nasi velikosrpski mucenici kojima je belgrejd najdalja destinacija koju su proputovali za zivota.sve bih ja to rascerala a nekako mislim i da bi ih "majcica" sacekala rasirenih ruku.onaj ko izdaje svoju domovinu tesko da bi za drugu bolji bio!!
Vidim ja da je "nekima" odje Hitler blizi rod...

A sta cemo za one sto se izdaju za patriote a pokradose i unistise sve sto ih je dopalo a dopalo ih je dobrim dijelom.
Lako cemo za navijace nek navija svako kako se osijeca i kako mu basta.
igrarija is offline  
Old 24-01-16, 19:13   #32
glo
MiM team Guru

Quote:
kazu da je sasvim razumljivo da se domacinima progleda kroz prste,i neka su, jer ga drugacije nijesu mogli osvojit.ne pobjedjuje uvijek najbolji,zar ne?
znam da je post plod besa&nemoći ali zvuči jezivo i zlohudo. zamislio sam reciprocitet i gomilu terazujskih mngera koji u podgorici čine novu 3. kolonu. STRAŠNO! kostarika i nikaragva su i za manje zaratili

no, razumu hvala, manjinska su takva mišljenja&želje i doživljavam ih više kao plemenski obred i odu retro ideji "biti različit, biti drugačiji, biti samo svoooooj"
glo is offline  
Old 24-01-16, 19:23   #33
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

a mozete vi to boldovat koliko hocete,ja ne govorim iz bijesa nego kako mislim-svi put majcice,pa tamo na ono 13 mjesto dje vam je nekad bila Crna Gora napravite seoce za ove odje velikomucenike,i uvijek cete znat s kime imate posla!!!
Old 24-01-16, 19:25   #34
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Old 24-01-16, 20:17   #35
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Registrovan: Mar 2006
Derek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čeka

Nije mi svejedno sto nismo ovo osvojili ali posto volim da sam realan i na svoju stetu onda bi se slozio sa nesojemPrlajinovicem da su nas sudije pomogle u Malagi ali da su njih na blazi ali ne manje bitan nacin ih pomogli sinoc. Zovem ga nesojem zato sto je zemlji u kojoj je rodjen oduzeo sinoc zlato sa svojim nesojcicem Mandicem.

Zao mi je zbog Gojkovica jer je njegova ekipa bolje odigrala od favorizovane Srbije koju su mnogi proglasavali za najbolju ekipu Srbije svih vremena.
Nije fer da Gojkovic dobije srebro a da njegovi prethodnici se dice zlatnim medaljama sa EP jer su poslije pokazali svoje slabosti u vodjenju drzavnog tima.
Gojkovic je preuzeo ekipu (citaj vruce kestenje iz vatre) kada je ona bila u debelo silaznoj liniji po bilo kom pitanju i dosao do zavidne igre i zajednickog duha.

Ne treba se nervirati oko sudjenja. Sve cestitke reprezentaciji Srbije na sportskom drzanju a narocito njihovom skroz korektnom treneru.
Za vaterpolo i rukomet sudije su presudna stvar. Pogotovo vaterpolo je niko ne moze znati sta se desilo pod vodom a u kontrafaulove im niko ne moze uci u trag.
Nekad su se drzave mijenale i obicno je po jedna osvajala OI, druga EP, treca SP i cetvrta svjetsku ligu.
U zadnje vrijeme Srbija se pretplatila za prva mjesta. Dodje mi da pogledam imaju li koga na kljucnim mjestima u svjetskoj vaterpolo federaciji ili u sudijskoj organizaciji jer bez toga nema ljeba u ovakvim sudijskim sportovima cak i ako si vidno jaci od ostalih.
Vidjeli smo sta su nam sestre Bonaventura uradile u korist rukometne velesile.
Kviz u sve 16 | BESPLATNO reklamiraj firmu
Derek_Trotter is offline  
Old 24-01-16, 20:21   #36
nb-campari
MiM team Forumaš i po'

nb-campari's Avatar

Registrovan: Sep 2006
nb-campari na dobrome putu

kazu da je srbija osvojila obe medalje, i zlato i srebro. cestitam
nb-campari is offline  
Old 24-01-16, 20:46   #37
glo
MiM team Guru

Quote:
....svi put majcice........
eto, vidiš da se slažemo
i ja isto to mislim, to svi put...
glo is offline  
Old 24-01-16, 22:18   #38
igrarija
Banned

Quote:
a mozete vi to boldovat koliko hocete,ja ne govorim iz bijesa nego kako mislim-svi put majcice,pa tamo na ono 13 mjesto dje vam je nekad bila Crna Gora napravite seoce za ove odje velikomucenike,i uvijek cete znat s kime imate posla!!!
Cuj ne znam jel od bijesa bice da je od mrznje...
igrarija is offline  
Old 24-01-16, 22:57   #39
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

kad nadjete jedan jedini primjer u svijetu dje stanovnik jedne drzave u kojoj je rodjen,radi i podize familiju, navija protiv svoje zemlje,mase tudjom zastavom,prosto je nevjerovatno.i to je trulo kod nas.pa kazu u Beograd su nam zvizdali na himnu,znate li koliko me zabolje za to, i ja bih njima zvizdala da su igrali odje.kud ces gore nego li odje sto zvizde i pale zastavu svoje zemlje.

mozete to okarakterisati kao mrznju kod mene ili sta vec, mada ako cemo pravo i za to me zabolje

p.s -s obzirom da je zavrseno ovo prvenstvo tema moze pod lock a dok ja budem moderator na ovom pdf zna ce se "ko kosi a ko vodu nosi"

Last edited by Sanuška; 25-01-16 at 09:21..
Sanuška is offline  
Old 24-01-16, 22:57   #40
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules