MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav

Notices

Ljubav Podsjeti me sto to bjese svaki dan ;)

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 06-02-14, 17:03   #41
alea
Moderator

alea's Avatar

Registrovan: Aug 2012
alea ime poznato svimaalea ime poznato svimaalea ime poznato svimaalea ime poznato svimaalea ime poznato svimaalea ime poznato svimaalea ime poznato svimaalea ime poznato svimaalea ime poznato svimaalea ime poznato svimaalea ime poznato svima

Nikad, ali apsolutno nikad!

Grozim se scena u javnosti, uvek mislim na svoj image, meni je to ponizavajuce
Ne podnosim ljude koji prave scene u javnosti ili se ponasaju prostacki, uvek sam se klanjala toga. ( mozda je to neki kompleks? )

Inace nisam neko ko zvoca. Ja sam cutolog na duge staze, koji muci cutanjem
Old 06-02-14, 17:11   #42
peggy
MiM team Forumaš i po'

Registrovan: Nov 2013
peggy dragulj među dragim kamenjempeggy dragulj među dragim kamenjempeggy dragulj među dragim kamenjempeggy dragulj među dragim kamenjempeggy dragulj među dragim kamenjempeggy dragulj među dragim kamenjempeggy dragulj među dragim kamenjempeggy dragulj među dragim kamenjempeggy dragulj među dragim kamenjempeggy dragulj među dragim kamenjempeggy dragulj među dragim kamenjem

...Nažalost, bilo je nekoliko puta, ne možeš se kontrolirati, ali nitko nije zamjerio....ili su bili nepoznati ljudi u blizini ili dovoljno poznati pa nisu namjerno obratili previše pozornosti...srećom, nisam sklona psovkama...samo povišenim tonovima...
peggy is offline   Reply With Quote
Old 07-02-14, 11:39   #43
Lady of Rohan
MiM team King / Queen

Registrovan: Dec 2010
Lady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čeka

Uvek u 4 oka, ne volim da se svadjam javno.
Ako bi partner nastavio, precutala bih ili ga cusnula nogom ispod stola. Srecom, pa je on malogradjanin u dusi i plaaaaasi se blama, cuska me i gura laktom i za mnogo manje stvari, haha.

Kad prisustvujem tudjoj svadji reagujem uzdrzano, ponekad okrecem na salu, sa stavom - samo se vi svadjajte, nije to nista , radite potpuno normalnu stvar, to je ljudski, bla bla...

A u stvari me nerviraju.
Old 07-02-14, 13:12   #44
Calathea
MiM team Expert

Calathea's Avatar

Registrovan: Jan 2007
Calathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjem

Nikad,kad se posvadjamo nismo ni pri sebi,a ne pri dugima
Old 31-03-14, 00:17   #45
Temis
MiM team Forumaš

Temis's Avatar

Registrovan: Oct 2007
Temis ima famoznu auruTemis ima famoznu auruTemis ima famoznu auruTemis ima famoznu auruTemis ima famoznu auruTemis ima famoznu auruTemis ima famoznu auruTemis ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by Demo View Post
Ali, iskreno.

Da li nekad zanemarite okolinu i sporečkate se , ili možda čak i posvađate na mrtvo ime, ili ćutite, trpite i čekate pogodnije vrijeme?
Nekad davno,kad sam bila mladja,imala sam ljubomornog momka koji je tražio kavgu ako bih pogledala negdje na dr stranu gdje uglavnom ima muškog svijeta,pa sam nastojala da ne gledam kako ne bih izazvala te njegove burne neprimjerne reakcije samo da se nikako ne desi u javnosti ono što mu je nasamo padalo na pamet.I tad me prilično bilo sramota što sam sa nekim takvim pa sam u neko doba i prekinula vezu.Činjenica je da sam pristojna i da imam dovoljno kulture da svadje na javna mjesta ili pred nekim sebi nikad ne dozvolim.

Quote:
Originally Posted by Demo View Post
Kako reagujete kada ste vi svjedok tuđih svađa?
Nešto se baš i ne sjećam da sam prisustvovala tudjoj svadji,ali da se desi vjerovatno bih napustila sto.
Niko ne voli da se crveni u tudje ime.

http://i.imgur.com/f7EFogt.png
Temis is offline   Reply With Quote
Old 31-03-14, 08:28   #46
pehar
MiM team King / Queen

pehar's Avatar

Registrovan: Feb 2007
pehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelu

Quote:
Originally Posted by vruc krompir View Post
Ne ni ja, zna da sam ludji od nje
Jesi li siguran da si ludji od nje?
pehar is offline   Reply With Quote
Old 04-04-14, 18:57   #47
Veritas
MiM team Početnik

Veritas's Avatar

Registrovan: Mar 2014
Veritas uskoro postaje slavan

Ne volim svoj "prljavi ves" izbaciti pred ljudima. Nekoliko puta sam bila napadnuta pred drugima, i najgore je sto, iako se osecas kao da ti se svi smiju, zapravo se smiju ovome tko napada. Blah...
Old 25-04-14, 17:07   #48
milos87popovic
MiM team Expert

milos87popovic's Avatar

Registrovan: Dec 2013
milos87popovic ima famoznu aurumilos87popovic ima famoznu aurumilos87popovic ima famoznu aurumilos87popovic ima famoznu aurumilos87popovic ima famoznu aurumilos87popovic ima famoznu aurumilos87popovic ima famoznu aurumilos87popovic ima famoznu aurumilos87popovic ima famoznu aurumilos87popovic ima famoznu auru

Ne. To ostavljamo za posle
Ne treba da dovodim i sebe i druge ljude u neprijatnu situaciju, ako se svadjamo, svadjamo se kad smo sami i to je to
Old 09-12-14, 11:59   #49
Give and get
MiM team Početnik

Give and get's Avatar

Registrovan: Oct 2014
Give and get ima famoznu auruGive and get ima famoznu auruGive and get ima famoznu auruGive and get ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by Temis View Post
[B] Nešto se baš i ne sjećam da sam prisustvovala tudjoj svadji,ali da se desi vjerovatno bih napustila sto.
Niko ne voli da se crveni u tudje ime.
Tako ja, osjetim neopisivo susramlje zbog tuđih svađa, grubosti i uvreda i jako pocrvenim, te gledam kako uljudno pobjeći. Također, znajući kako je to, drugima nipošto ne bih priredila takve scene.
To ne znači da se ne svađamo, još kako , ali udvoje, čak i pred djecom izbjegavamo.
Give and get is offline   Reply With Quote
Old 28-03-19, 08:07   #50
chuoiit05
MiM team Početnik

Registrovan: May 2018
chuoiit05 nepoznate kvantitete u ovom trenu

, thanks you

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules