MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Umjetnost i kultura > Muzika

Notices

Muzika Sve o muzici...

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 13-05-12, 19:03   #21
Oaza
MiM team Forumaš i po'

Oaza's Avatar

Registrovan: Mar 2009
Oaza na dobrome putu

Garavi Sokak - Kao ja sto sam tebe voleo

http://www.youtube.com/watch?v=U4rI7V8OcQ8

Na prvu ljubav - srela sam ga na letovanju tad i nikad vishe.

I pjevao mi je "Ti idi slobodno ako si reshila nek ti je sreca na putu tom "

Ahhh....kako sam bila malena
Old 13-05-12, 19:12   #22
Oaza
MiM team Forumaš i po'

Oaza's Avatar

Oaza na dobrome putu

Na srednju shkolu

Voodoo Popeye - Karantin

http://www.youtube.com/watch?v=rufNmWGmgfk
Old 13-05-12, 19:21   #23
Oaza
MiM team Forumaš i po'

Oaza's Avatar

Oaza na dobrome putu

Sasa Matic - Ruzmarin

http://www.youtube.com/watch?v=auBu4...eature=related

Na jednu Novu Godinu (2009), koju nikad nejcu da zaboravim
Old 14-05-12, 20:31   #24
Watchman
MiM team King / Queen

Watchman's Avatar

Registrovan: Jan 2010
Watchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čeka

MTV?
Watchman is offline   Reply With Quote
Old 14-05-12, 22:03   #25
Rakoon
jagnjeca brigada

Rakoon's Avatar

Registrovan: Oct 2007
Rakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjem

Quote:
Originally Posted by Watchman View Post
jbt okle ga izvadi
Rakoon is offline   Reply With Quote
Old 14-05-12, 23:43   #26
nisan
charlie

nisan's Avatar

Registrovan: Nov 2007
nisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu auru

disko u Umagu

nisan is offline   Reply With Quote
Old 14-05-12, 23:47   #27
nisan
charlie

nisan's Avatar

Registrovan: Nov 2007
nisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu auru

ispraćaj vojnika

nisan is offline   Reply With Quote
Old 15-05-12, 17:45   #28
Watchman
MiM team King / Queen

Watchman's Avatar

Watchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čekaWatchman briljantna budućnost ga čeka

Sutomore
Old 26-06-12, 22:33   #29
Watchman
MiM team King / Queen

Watchman's Avatar

good time
Old 30-06-12, 11:12   #30
Watchman
MiM team King / Queen

Watchman's Avatar

eh...
Old 30-06-12, 13:21   #31
Zhaan
MiM team Guru

Zhaan's Avatar

Registrovan: May 2012
Zhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čeka

The Beatles-Hey Jude
nekad i sad... isto
Zhaan is offline   Reply With Quote
Old 24-07-12, 09:34   #32
Yello
Hejter.

Yello's Avatar

Registrovan: Aug 2008
Yello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjem

Buđenje ranog proleća

Vukovar, '91.
Yello is offline   Reply With Quote
Old 28-07-12, 22:22   #33
Tašana
MiM team Guru

Tašana's Avatar

Registrovan: Apr 2007
Tašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjem

... tatu

... prvi muzicki, onako dobar, uredjaj koji sam vidjela u zivotu

... jednu radio stanicu
Tašana is offline   Reply With Quote
Old 30-07-12, 11:43   #34
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Registrovan: Mar 2008
Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka

NY'97
Yosemite Sam is offline   Reply With Quote
Old 30-07-12, 12:07   #35
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka

mIRC
Old 30-07-12, 12:33   #36
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Hotel Šumadija '92
Old 30-07-12, 12:52   #37
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Julske vatre.
Old 30-07-12, 15:55   #38
seka
..love..¸¸.•´Ż`♥ஐ

seka's Avatar

Registrovan: Jul 2007
seka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čeka

Hot Chocolate - You Sexy Thing

Nocni bar.. hotel 'Croatia'.. Cavtat
seka is offline   Reply With Quote
Old 30-07-12, 15:59   #39
seka
..love..¸¸.•´Ż`♥ஐ

seka's Avatar

Registrovan: Jul 2007
seka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čeka

LET'S TWIST AGAIN

na jedno veselo vece mog djetinjstva.. na mamu..
seka is offline   Reply With Quote
Old 30-07-12, 17:55   #40
Afrika
Hakuna Matata

Afrika's Avatar

Registrovan: Nov 2009
Afrika has disabled reputation

Ada Bojana, 2008...2 ujutro.Aoh meneeeeeeeee

Tags
koje, pjesme, podsjecaju, vas

Opcije Teme
Način Prikaza