MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Društvo > Gradovi > Podgorica

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 25-09-12, 22:05   #41
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

Ja nešto volim i onaj dio oko Jusovače i Drač, pojma nemam zašto...Vazda navrnu uspomene, kad sam išla do škole i nazad...
Old 25-09-12, 22:43   #42
Zhaan
MiM team Guru

Zhaan's Avatar

Registrovan: May 2012
Zhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čeka

preko morače...šetnja bulevarom
Zhaan is offline   Reply With Quote
Old 26-09-12, 21:41   #43
Bronx-PG
privatni detektiv

Bronx-PG's Avatar

Registrovan: Dec 2010
Bronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auru

Preko morače kvart K13

Quote:
Originally Posted by Bronx-PG
Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će Vas spustiti na svoj nivo, a onda pobijediti na iskustvo
Bronx-PG is offline   Reply With Quote
Old 26-09-12, 21:43   #44
nisan
charlie

nisan's Avatar

Registrovan: Nov 2007
nisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by Bronx-PG View Post
Preko morače kvart K13
koji je to?

nisan is offline   Reply With Quote
Old 26-09-12, 21:52   #45
Bronx-PG
privatni detektiv

Bronx-PG's Avatar

Registrovan: Dec 2010
Bronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by nisan View Post
koji je to?
To ti je ono od mashinske pa do male pijace

Quote:
Originally Posted by Bronx-PG
Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će Vas spustiti na svoj nivo, a onda pobijediti na iskustvo
Bronx-PG is offline   Reply With Quote
Old 27-09-12, 09:43   #46
Djudja
The Dude

Djudja's Avatar

Registrovan: May 2007
Djudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by Bronx-PG View Post
To ti je ono od mashinske pa do male pijace
Od kad se to zove K13? I zašto?
Djudja is offline   Reply With Quote
Old 27-09-12, 10:35   #47
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Registrovan: Mar 2008
Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka

K13? Iz koje je to mape izrezano?
Yosemite Sam is offline   Reply With Quote
Old 27-09-12, 11:51   #48
nisan
charlie

nisan's Avatar

Registrovan: Nov 2007
nisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu auru

to se nekad zvalo "kod barske"

nisan is offline   Reply With Quote
Old 27-09-12, 11:56   #49
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka

Riblja pjaca.
Old 27-09-12, 11:59   #50
Bgkid
MiM team Forumaš

Registrovan: Aug 2012
Bgkid uskoro postaje slavanBgkid uskoro postaje slavanBgkid uskoro postaje slavanBgkid uskoro postaje slavanBgkid uskoro postaje slavan

meni je lep moj kraj Zemun

Lep mi je i Senjak jer jeizuzetno miran i tih, a ja to volim
Bgkid is offline   Reply With Quote
Old 27-09-12, 12:01   #51
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Čeka nešto, bgkid i zemun, to nekako ne ide zajedno
Posted via Mobile Device
Old 27-09-12, 12:03   #52
Bgkid
MiM team Forumaš

Registrovan: Aug 2012
Bgkid uskoro postaje slavanBgkid uskoro postaje slavanBgkid uskoro postaje slavanBgkid uskoro postaje slavanBgkid uskoro postaje slavan

ide, ide,jedno bez drugog ne moze
Bgkid is offline   Reply With Quote
Old 27-09-12, 12:09   #53
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Ubačeni element, al sa koje strane?
Posted via Mobile Device
Old 27-09-12, 12:18   #54
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Quote:
Originally Posted by nisan View Post
to se nekad zvalo "kod barske"
Nekad se zvalo i ulica Vasa Raičkovića
Posted via Mobile Device
Old 27-09-12, 18:30   #55
laufer
MiM team King / Queen

laufer's Avatar

Registrovan: Aug 2008
laufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čeka

meneje u titograd najljesi onaj dio oko zaobilaznice, dase ne geldamo sa rodjacima staropodgoricanima i ostalom staropodgorickom mafijom iz nisica, cet5inja i plevalja, kao i rozajcima na privremenom osmogeneracijskom radu u titogradu, te onaj kvart oko bazena.
Reply

Tags
djelovi, grada, omiljeni

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules