MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Društvo > Gradovi > Podgorica

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 22-06-09, 15:34   #1
Homer
MiM team King

Homer's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Homer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auru
Default Podgorički stomatolozi

Ajmo, da čujemo vaša iskustva i preporuke!?

Gdje na vađenje, popravljanje, nadogradnju...
Homer is offline  
Reply With Quote
Old 22-06-09, 15:36   #2
Homer
MiM team King

Homer's Avatar

Homer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auru

Za vađenje zuba prepuručio bih dva zubara:

Radulović, nekad je radio u KAP-u a sada je negdje na Starom Aerodromu i
Bajmak, takođe na Starom Aerodromu, u zgradi pored hotela Kostas.
Homer is offline   Reply With Quote
Old 22-06-09, 15:40   #3
Leptirić
Čuperak

Leptirić's Avatar

Registrovan: Jan 2008
Leptirić has disabled reputation
Send a message via Skype™ to Leptirić

Ima otvorena nova ordinacija ItalDent u zgradi stare vatrogasne na prvom spratu, imaju najmoderniju oprema i rade vrhunski stručnjaci iz Italije.
Sasvim normalne cijene, čak neke stvari i povoljnije od naših ordinacija (kao npr. snimanje).
Preporučujem.
Ako kome treba a ne može da se snađe, može mi se obratiti preko pp-a.
Old 22-06-09, 17:03   #4
nestasni_cipiripi
MiM team King / Queen

nestasni_cipiripi's Avatar

Registrovan: Feb 2008
nestasni_cipiripi uskoro postaje slavan
Send a message via MSN to nestasni_cipiripi Send a message via Yahoo to nestasni_cipiripi

Nema zubara u Podgoricu preko dr.Novaka Popovica.
Zuti soliter,Tuski put.
Ne bi kome drugome u nasu opstinu da oko zuba da mi radi...
nestasni_cipiripi is offline   Reply With Quote
Old 22-06-09, 19:00   #5
IGOR
member

Registrovan: Oct 2006
IGOR nepoznate kvantitete u ovom trenu

Dana zubarka kod hotela kostas.Uslovi su jadni zena radi u garazi.Ne radi lose, ubjedljivo najeftiniji zubar u Pg.Mora da se zakaze.Duplo je jeftinija nego ostali
IGOR is offline   Reply With Quote
Old 22-06-09, 19:02   #6
Supernova
Fata_morgana

Supernova's Avatar

Registrovan: Jan 2008
Supernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tunelu

Quote:
Originally Posted by IGOR View Post
Dana zubarka kod hotela kostas.Uslovi su jadni zena radi u garazi.Ne radi lose, ubjedljivo najeftiniji zubar u Pg.Mora da se zakaze.Duplo je jeftinija nego ostali
Dobro je ako radi u garaži, može odma' i ulje da promijeni.

U potrazi za smislom
Astrologija blog
Supernova is offline   Reply With Quote
Old 22-06-09, 19:07   #7
marinko rokvic
MiM team Forumaš

marinko rokvic's Avatar

Registrovan: Dec 2008
marinko rokvic na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by Homer View Post
Za vađenje zuba prepuručio bih dva zubara:

Radulović, nekad je radio u KAP-u a sada je negdje na Starom Aerodromu i
Bajmak, takođe na Starom Aerodromu, u zgradi pored hotela Kostas.
Ovaj shto je radio u KAP-u je sigurno dobari. E'o ti pogledaj na miting svaki dan kakve zube imaju radnici KAP-a. VRHUNSKE !
marinko rokvic is offline   Reply With Quote
Old 23-06-09, 08:59   #8
Čiko Vido
MiM team Forumaš i po'

Čiko Vido's Avatar

Registrovan: Nov 2008
Čiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjem

Quote:
Originally Posted by nestasni_cipiripi View Post
Nema zubara u Podgoricu preko dr.Novaka Popovica.
Zuti soliter,Tuski put.
Ne bi kome drugome u nasu opstinu da oko zuba da mi radi...
Odličan je, potpisujem.
Čiko Vido is offline   Reply With Quote
Old 23-06-09, 09:26   #9
Nabuko
Računam diskonte!

Nabuko's Avatar

Registrovan: May 2007
Nabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auru

Pa čovjek je dobar za vađenje .

Lumpenproletarijat, ta pasivna trulež najdonjih slojeva starog društva, biće delimično ubačen u pokret proleterskom revolucijom, ali će se po čitavom svom životnom položaju radije dati potkupiti za reakcionarna rovarenja.
Iz komunističkog manifesta.

Ne potcjenjujem ničije predispozicije za bavljenje politikom, ali treba znati da u društvima kao što je crnogorsko, harizmu često održava jedna pokorna struktura, koja brani njegovu harizmu zarad očuvanja sopstvenih interesa i želje da bude blizu vođe, predstavljajući sebe kao nezavisne posmatrače

Nevjerovatan je broj tzv. “nevladinih organizacija” u Crnoj Gori, bore se za prava tuljana, sibirskih tigrova, vjeverica, homoseksualaca, za čiste plaže, orlove i sokolove, trudnice, slijepce i osobe sa ravnim tabanima. To je znak da Crna Gora postaje moderna i civilizirana država ?
Nabuko is offline   Reply With Quote
Old 23-06-09, 10:15   #10
Calathea
MiM team Expert

Calathea's Avatar

Registrovan: Jan 2007
Calathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjem

Dr Milusa Damjanovic Milic - vratila se opet na trg, izmedju Mimija i Extradenta
Calathea is online now   Reply With Quote
Old 23-06-09, 10:24   #11
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Zor_djevojka has disabled reputation

meni je teta Rada (zaboravila sam joj prezime) perfektna..ona je radila u Domu Zdravlja kod stare radio stanice, zatim kod Đuričića, a onda kod 'Gošovića', sad ne znam đe je locirana, mislim da se povukla iz posla -usta..Obzirom da se zubara i groma bojim toliko da stresove doživljavam ona mi je našla lijek i podvrgla me sljedecm tretmanu - Fino me posadi na stolicu, izmazi, izljubi, tješi, ja se isplačem, kad se smirim počnemo i NIŠTA ME NE BOLI..prezadovoljna sam bila ..i što se tiče vađenja zuba i popravki i porculanaca ..pravi onaj stari kov zubara...
sad ne znam koga da nadjem a da bi je mogao zamijeniti..msilim ko pristaje na onakve tretmane pred intervenciju...
a kod one te ordinira u garažu plombe pucaju ka' kokice..eno mi koleginica ka' da je petarde jela kad god zagrize nešto malo tvrđe od kore 'ljeba
Old 23-06-09, 10:48   #12
Homer
MiM team King

Homer's Avatar

Quote:
Originally Posted by Zor_djevojka View Post
..eno mi koleginica ka' da je petarde jela kad god zagrize nešto malo tvrđe od kore 'ljeba
Pošlji mi tu koleginicu
Homer is offline   Reply With Quote
Old 23-06-09, 11:03   #13
IGOR
member

Registrovan: Oct 2006
IGOR nepoznate kvantitete u ovom trenu

Jeste li culi za Lopicice zubare blizance,imaju jos jednog brata koji je za proteze zaduzen.Imaju ordinaciju u Lamele kod Carskog sela,a mislim da su se prosirili i kod Sportskog centra.Ti su dobri za tebe Roso svaka im cas kad su uspjeli da mene prepadnutog da smire.
Meni je radio Lazar i ono sto me je odusevilo kod njega je da je na sve nacine pokusao da mi spasi zube.Neke je cak lijecio i preko 2 mjeseca.Jako pedantan i ozbiljan zubar
IGOR is offline   Reply With Quote
Old 23-06-09, 12:08   #14
nestasni_cipiripi
MiM team King / Queen

nestasni_cipiripi's Avatar

Registrovan: Feb 2008
nestasni_cipiripi uskoro postaje slavan
Send a message via MSN to nestasni_cipiripi Send a message via Yahoo to nestasni_cipiripi

E da ima i Mićo Vukotić iza MAŠE mu je ordinacija.
Extra radi.
nestasni_cipiripi is offline   Reply With Quote
Old 23-06-09, 13:18   #15
nikola
MiM team Početnik

nikola's Avatar

Registrovan: Sep 2006
nikola nepoznate kvantitete u ovom trenu

Šukovic Ars Medica,pravi profesionalac,daleko najbolji u Cg,mana mu je da je skup ali kvalitet mora da kosta.
Ipak posa oko zuba nije sala pa da bi to covjek prepusta ovome i onome.
Samo provjereno i tacka pa kolko kosta da kosta,skrpicemo se nekako.
nikola is offline   Reply With Quote
Old 25-06-09, 20:52   #16
vana
MiM team Početnik

vana's Avatar

Registrovan: Jun 2009
vana na dobrome putu

Ja mogu da vam kazem dje da ne idete jer sam imala jako loshe iskustvo sa njima, ordinacija Gligorovic ni pod razno
vana is offline   Reply With Quote
Old 25-06-09, 20:55   #17
vana
MiM team Početnik

vana's Avatar

Registrovan: Jun 2009
vana na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by Zor_djevojka View Post
meni je teta Rada (zaboravila sam joj prezime) perfektna..ona je radila u Domu Zdravlja kod stare radio stanice, zatim kod Đuričića, a onda kod 'Gošovića', sad ne znam đe je locirana, mislim da se povukla iz posla -usta..Obzirom da se zubara i groma bojim toliko da stresove doživljavam ona mi je našla lijek i podvrgla me sljedecm tretmanu - Fino me posadi na stolicu, izmazi, izljubi, tješi, ja se isplačem, kad se smirim počnemo i NIŠTA ME NE BOLI..prezadovoljna sam bila ..i što se tiče vađenja zuba i popravki i porculanaca ..pravi onaj stari kov zubara...
sad ne znam koga da nadjem a da bi je mogao zamijeniti..msilim ko pristaje na onakve tretmane pred intervenciju...
a kod one te ordinira u garažu plombe pucaju ka' kokice..eno mi koleginica ka' da je petarde jela kad god zagrize nešto malo tvrđe od kore 'ljeba
Isto mogu da kazem za nju, inace zivimo u istoj ulici i licno je poznajem jako dobra zena kao i stomatolog
vana is offline   Reply With Quote
Old 25-06-09, 20:56   #18
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Zor_djevojka has disabled reputation

dje radi ona sad???tj.radi li uopshte? Teta Rada je
Old 25-06-09, 23:09   #19
Bonja the Zmaj
Defensor Pacis

Bonja the Zmaj's Avatar

Registrovan: Sep 2007
Bonja the Zmaj na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by IGOR View Post
Jeste li culi za Lopicice zubare blizance,imaju jos jednog brata koji je za proteze zaduzen.Imaju ordinaciju u Lamele kod Carskog sela,a mislim da su se prosirili i kod Sportskog centra.Ti su dobri za tebe Roso svaka im cas kad su uspjeli da mene prepadnutog da smire.
Meni je radio Lazar i ono sto me je odusevilo kod njega je da je na sve nacine pokusao da mi spasi zube.Neke je cak lijecio i preko 2 mjeseca.Jako pedantan i ozbiljan zubar
Ne volim ih nikako. Sva trojica su me drala na basket
Bonja the Zmaj is offline   Reply With Quote
Old 25-06-09, 23:12   #20
Blade
Moderator

Blade's Avatar

Registrovan: Nov 2007
Blade ima famoznu auruBlade ima famoznu auruBlade ima famoznu auruBlade ima famoznu auru

Vivadent!

Tags
podgorički, stomatolozi

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules