MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Društvo > Gradovi > Podgorica

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 04-04-09, 20:41   #1
Pera Detlic
Banned

Registrovan: Jan 2007
Pera Detlic na dobrome putu
Send a message via Yahoo to Pera Detlic
Smile Najbolji dnevni izlazak-Podgorica

-Maestro fina bašta, izdvojeno od gradske gužve
-Vuk u bloku 5, nema saobraćaja, tišina, cvrkuću pričice..
-AND1 fina bašta, brza usluga,ima ponešto da se pojede,odličan pogled na Čeda i Prvu
-Trendy gradska vreva al ne prevelika, pogled na trg, odlični kolači i sladoled
Pera Detlic is offline  
Reply With Quote
Old 04-04-09, 23:52   #2
Bann'dito
Matador

Bann'dito's Avatar

Registrovan: Aug 2007
Bann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjem

Quote:
Originally Posted by Pera Detlic View Post
-AND1 fina bašta, brza usluga,ima ponešto da se pojede,odličan pogled na Čeda i Prvu
Moze, a sa vrucinama i u Trim.
i da je keks korjen svega
Bann'dito is offline   Reply With Quote
Old 04-04-09, 23:53   #3
Bann'dito
Matador

Bann'dito's Avatar

Bann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjem

Quote:
Originally Posted by Pera Detlic View Post
Moze samo nesto ne volim AND1, a sa vrucinama i u Trim.
Old 07-04-09, 10:55   #4
nestasni_cipiripi
MiM team King / Queen

nestasni_cipiripi's Avatar

Registrovan: Feb 2008
nestasni_cipiripi uskoro postaje slavan
Send a message via MSN to nestasni_cipiripi Send a message via Yahoo to nestasni_cipiripi

Modena-iza Lepe Kate
Maxim - Maxim
i meni godinama najdraža BAŠTA HOTELA CRNA GORA.
nestasni_cipiripi is offline   Reply With Quote
Old 07-04-09, 10:59   #5
Rakoon
jagnjeca brigada

Rakoon's Avatar

Registrovan: Oct 2007
Rakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjem

kafe kafe, petrof, premijer, fil ruž, naravno Dali i leut sa ove bande, a u centar nero, Mona Liza, talija, kad je mlađa ekipa može i Korto malteze, Buda bar
Rakoon is offline   Reply With Quote
Old 07-04-09, 11:05   #6
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

'Carine' u kocku kako joj tepamo (odma u prizemlju iza kase, proshireni dio)..nekako sam tamo 'ushushkana', mozhe se progovorit', na sprat ne pamtim kad sam se popela sem kad ocu pogled da bachim na ogledalce moje..gore mi je fenserica, neudobne su mi one fotelje (ili mi se prikunja, ili utonem da moram elevator zvat' da me izvuche, sto je prenizak, pa dobijem ishijas...)
'Forma' kod Autobuske (ona mi je ubjedljivo najmilija pochev od ambijenta, konobara, ponude...)
'Bulevar' na Bulevaru...(mada sam tamo bash prorijedila svoje odlaske)

'Alegra' i 'Voli' na Starom aerodromu...(e ovdje se 'pripitomljavam')..a sad cemo i u 'AS'... 'namontirali' su bashtu...

Last edited by Zor_djevojka; 07-04-09 at 11:07..
Zor_djevojka is offline   Reply With Quote
Old 08-04-09, 22:17   #7
Zagorka
MiM team Forumaš i po'

Zagorka's Avatar

Registrovan: Oct 2008
Zagorka uskoro postaje slavan

Meni je basta Hotela Podgorica odlicno mjesto! Corto- malteze, Buda bar i naravno, Stari sat!
Old 09-04-09, 07:24   #8
Čiko Vido
MiM team Forumaš i po'

Čiko Vido's Avatar

Registrovan: Nov 2008
Čiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjem

Bulevar i Ko To Zna, jedina dva mjesta u kojima poznajem konobare, te se prvo fino rukujemo i ispitamo za zdravlje, pa me potom pitaju "standardno?" - naravno

Nekad sam znao (noću & danju) -tadašnje- kraljeve iz Blues Bara. Pa donese onaj pisani račun, a tamo npr. 6 piva i votka:
- Otkud votka, nismo pili votku...?
- Pa za mene, brate.
- A, onda ok
Čiko Vido is offline   Reply With Quote
Old 09-04-09, 07:37   #9
Madagaskar
Strašnji sud

Madagaskar's Avatar

Registrovan: Apr 2008
Madagaskar uskoro postaje slavanMadagaskar uskoro postaje slavan

Ja više nemam pojma kako se zove koji kafe, osim "Bulevar" u Bloku V dje u zadnje vrijeme odem dok čekam ćerku da završi trening.
Madagaskar is offline   Reply With Quote
Old 09-04-09, 07:42   #10
Rakoon
jagnjeca brigada

Rakoon's Avatar

Rakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjem

ne mogu da vjerujem da ovoliko naroda ide u Bulevar.

otkrijte mi tajnu zašto, jer ga zaobilazim zbog jednog drustva (moguće da ste to baš vi, hahahahahha)
Old 09-04-09, 07:47   #11
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

chekajte..pobrkalo mi se neshto..zar postoji i 'Bulevar' u Bloku?
ja znam za ovaj Preko Morache...i za 'pokojni' u centru...
Old 09-04-09, 07:48   #12
Čiko Vido
MiM team Forumaš i po'

Čiko Vido's Avatar

Registrovan: Nov 2008
Čiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjem

Quote:
Originally Posted by raki View Post

otkrijte mi tajnu zašto, jer ga zaobilazim zbog jednog drustva (moguće da ste to baš vi, hahahahahha)
Zgodno je lociran, ima svakakvoga naroda tj. i ovakvih i onakvih, obično se može nać parking bez mnogo nervoze i filozofije... Eto tako

Zorka, postoji
Doduše, mislim da ima i podnaslov, čini mi se "džada" ili tako nekako Pored optike Monokl.
Čiko Vido is offline   Reply With Quote
Old 09-04-09, 07:55   #13
Madagaskar
Strašnji sud

Madagaskar's Avatar

Quote:

Fina je baštica, mirno, parking, sin ima bedža piće vazda (otkad je tražio čizburger, milk šejk od jabuke, sok od trešanja i sl. gazda neće živ da mu naplati piće) e za društvo nemam pojma nemam kad bečkat od sina....
Old 09-04-09, 08:03   #14
Rakoon
jagnjeca brigada

Rakoon's Avatar

Inače je podnaslov DŽada jedan od jačih, hahahahaha.
dakle Madi, ti nijesi u ono semaforsko društvo sa kojim se gađam kršima, jer imaš dijete sa sobom, za Vulfa ću još da provjerim
Old 09-04-09, 08:45   #15
Ibretnica
MiM team Forumaš i po'

Ibretnica's Avatar

Registrovan: Jan 2008
Ibretnica nepoznate kvantitete u ovom trenu

Bulevar zavoljeh zbog Zor-ke
Subotom ujutro ( pa nedje do 1 2 sata poslije podne-Zor-ka, to je ono merachenje kafe po 2 sata ) obavezno je ispijanje kafe u Soul2Soul.(merak mi je bio veci dok je Dushka radila..ali eto.. )
Primizzia je mjesto dje sad idem..najlakse mi se tamo parkirat sa kolicima, a i svi moji rade nedje okolo, pa nam se lako nac' i smjestit..
Dugo sam ishla u Maestro..dok nije postao previshe ''popularan'' pa sad ne mozshes ni mjesto nac'..
- u slobodno vrijeme razmazeno derishte

Dovoljno?
Ibretnica is offline   Reply With Quote
Old 09-04-09, 08:57   #16
Madagaskar
Strašnji sud

Madagaskar's Avatar

Quote:
Inače je podnaslov DŽada jedan od jačih, hahahahaha.
dakle Madi, ti nijesi u ono semaforsko društvo sa kojim se gađam kršima, jer imaš dijete sa sobom, za Vulfa ću još da provjerim
To nije dijete, to je zvijer!
Ne mogu ga ni očima pofatati! Kad vidiš histeričnu ženu koja vrišti Petre, Petre....gađi je kršom slobodno!
Old 09-04-09, 08:59   #17
Ibretnica
MiM team Forumaš i po'

Ibretnica's Avatar

Registrovan: Jan 2008
Ibretnica nepoznate kvantitete u ovom trenu

Stvarno si zla...to dijete je bash super...bash se fino igra kad je sam..mozhda je problem u tebi :P
- u slobodno vrijeme razmazeno derishte

Dovoljno?
Ibretnica is offline   Reply With Quote
Old 09-04-09, 16:57   #18
Bann'dito
Matador

Bann'dito's Avatar

Cus mozda..
Basta Castra anije losa.
Old 09-04-09, 21:08   #19
Yellow-Dreamer
MiM team Početnik

Yellow-Dreamer's Avatar

Registrovan: Mar 2009
Yellow-Dreamer na dobrome putu

kruzok najblizi gimnaziji i banja je osoblje (posebno jedan lik daco!!! kralj totalni), voli na starom aerodromu, ko to zna je fin...
Yellow-Dreamer is offline   Reply With Quote
Old 09-04-09, 23:06   #20
nestasni_cipiripi
MiM team King / Queen

nestasni_cipiripi's Avatar

Registrovan: Feb 2008
nestasni_cipiripi uskoro postaje slavan
Send a message via MSN to nestasni_cipiripi Send a message via Yahoo to nestasni_cipiripi

Quote:
Originally Posted by Zor_djevojka View Post
'Carine' u kocku kako joj tepamo (odma u prizemlju iza kase, proshireni dio)..nekako sam tamo 'ushushkana', mozhe se progovorit', na sprat ne pamtim kad sam se popela sem kad ocu pogled da bachim na ogledalce moje..gore mi je fenserica, neudobne su mi one fotelje (ili mi se prikunja, ili utonem da moram elevator zvat' da me izvuche, sto je prenizak, pa dobijem ishijas...)
'Forma' kod Autobuske (ona mi je ubjedljivo najmilija pochev od ambijenta, konobara, ponude...)
'Bulevar' na Bulevaru...(mada sam tamo bash prorijedila svoje odlaske)

'Alegra' i 'Voli' na Starom aerodromu...(e ovdje se 'pripitomljavam')..a sad cemo i u 'AS'... 'namontirali' su bashtu...

A zaboravila si na lustere u CARINE
Oni konobari samo neka su zdravo u FORMU,imah danas jednoga isklepetah. 9.25e racun,ja mu dajem 20e,i on mi lagano vrace 10e!!!I jos se lud pravi.Je*e mi se za 75centi,no makar neka rece nemam
nestasni_cipiripi is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
dnevni, izlazakpodgorica, najbolji

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules