MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Društvo > Gradovi > Podgorica

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 04-08-15, 12:21   #1
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Registrovan: Mar 2006
Derek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čeka
Default Kupate li se na Cijevnoj?

Kupao sam se cesto kao klinac i onda sam napravio duzu pauzu.
Ove godine na nagovor zeta sam bio dva puta i odusevljen sam. Pogotovu sto sam se ranije kupao na "Nijagari" tj kod kuca Rakica i nisam znao da ima tako dobrih plaza uzvodno.
Mjesto koje bih preporucio se zove Kula. Mozda je oko dva kilometra od poznate Trgaje a od centra grada je otprilike oko 17km.
Postavicu i koju sliku da docaram atmosferu.
Voda je kristalno cista a cini mi se da nije ispod 25 stepeni.
Topla peporuka!
Kviz u sve 16 | BESPLATNO reklamiraj firmu
Derek_Trotter is offline  
Reply With Quote
Old 04-08-15, 13:31   #2
kliko
Sai Ram

kliko's Avatar

Registrovan: Sep 2006
kliko has disabled reputation

Evo moje dvije sCijevne od prije nekih mjesec dana

Old 07-08-15, 15:57   #3
arwen
MiM team Expert

arwen's Avatar

Registrovan: Dec 2011
arwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjem

Nikad.
Ne volim kupanje ni u rijekama,ni u jezerima, ni u bazenima.
Samo u moru.
Old 08-08-15, 01:39   #4
Tašana
MiM team Guru

Tašana's Avatar

Registrovan: Apr 2007
Tašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjem

Tata nas je, dok smo bili mali, vodio svako malo na Cijevnu, uvijek na ovo mjesto sa druge Klikove fotografije. Nisam od tih doba isla tamo i ne znam ni kako se ovo kupaliste zove niti kako se do njega dolazi. Al, naci cu ga, vala, ponovo. Kako mi ozivjese sjecanja i vratise se divni momenti... Cak sam i zivot jedan, tamo malkice desno od one stijene po sredini, spasila. Zamalo me udavi rodjena majka Samo nek mi je zdravo
Old 08-08-15, 08:15   #5
bloom
Moderator

bloom's Avatar

Registrovan: Aug 2008
bloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by Tašana View Post
Tata nas je, dok smo bili mali, vodio svako malo na Cijevnu, uvijek na ovo mjesto sa druge Klikove fotografije. Nisam od tih doba isla tamo i ne znam ni kako se ovo kupaliste zove niti kako se do njega dolazi. Al, naci cu ga, vala, ponovo. Kako mi ozivjese sjecanja i vratise se divni momenti... Cak sam i zivot jedan, tamo malkice desno od one stijene po sredini, spasila. Zamalo me udavi rodjena majka Samo nek mi je zdravo
Ja sam postala jezivo strasljiva otkad imam djecu. Sigurno je drugacije u slatkoj vodi. Nikad se nisam kupala u rijeci, a nije da ne bih probala.
Cijevna izgleda zivopisno i sigurno je divno pobjeci iz Pg po velikim vrucinama.
Ako kakav septembarski vikend budem provodila u Pg, taman da potrazim ...
Old 09-08-15, 12:47   #6
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Registrovan: Mar 2006
Derek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čeka

Izgleda sam se navukao. Opet juce bio na istom mjestu. Voda znatno hladnija od proslog puta ali sto dobra zakupanje.
Ovaj mali raj na zemlji odolijeva tropskim vrelinama i ne namjerava da presusi kao na donjem dijelu toka.
Kviz u sve 16 | BESPLATNO reklamiraj firmu

Last edited by Derek_Trotter; 09-08-15 at 13:02..
Derek_Trotter is offline   Reply With Quote
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules