MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Društvo > Gradovi > Podgorica

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 16-12-12, 23:37   #421
nisan
charlie

nisan's Avatar

Registrovan: Nov 2007
nisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu auru

Vidio je nego se sad folira da je vozio 80 na sat 😀
Posted via Mobile Device
nisan is offline   Reply With Quote
Old 16-12-12, 23:45   #422
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Registrovan: Mar 2008
Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka

Mene za Mojanoviće vežu lijepe uspomene, džaba mi maglu spočitavate.
Yosemite Sam is offline   Reply With Quote
Old 16-12-12, 23:47   #423
nisan
charlie

nisan's Avatar

nisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu auru

Gdje ti je to?
Posted via Mobile Device
Old 16-12-12, 23:50   #424
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka

Ao, ao, ao, aoooooo!

Predgrađe Golubovaca, srce junačke Zete.
Old 16-12-12, 23:53   #425
nisan
charlie

nisan's Avatar

Polako ne ljuti se odmah. Pokvarices te lijepe uspomene 😊
Posted via Mobile Device
Old 16-12-12, 23:58   #426
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Nemoguće je, one su duboko u meni!
Old 17-12-12, 00:10   #427
Bronx-PG
privatni detektiv

Bronx-PG's Avatar

Registrovan: Dec 2010
Bronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auru

ne pricamo o magljenju stakala s unutrasnje strane od necijih uzdaha itd. nego o magli kao vremenskoj nepogodi

Quote:
Originally Posted by Bronx-PG
Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će Vas spustiti na svoj nivo, a onda pobijediti na iskustvo
Bronx-PG is offline   Reply With Quote
Old 09-02-13, 23:56   #428
Bronx-PG
privatni detektiv

Bronx-PG's Avatar

Bronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auru

Snijeg

Quote:
Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će Vas spustiti na svoj nivo, a onda pobijediti na iskustvo
Old 10-02-13, 00:08   #429
Rakoon
jagnjeca brigada

Rakoon's Avatar

Registrovan: Oct 2007
Rakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjemRakoon dragulj među dragim kamenjem

mecava u Zetu
Rakoon is offline   Reply With Quote
Old 10-02-13, 00:22   #430
Bronx-PG
privatni detektiv

Bronx-PG's Avatar

Kod mene sad kako je ne znam nisam izlazio da gledam al oko 22h je bilo oko 4-5cm

Quote:
Old 10-02-13, 13:59   #431
Bronx-PG
privatni detektiv

Bronx-PG's Avatar

Sinoc kisa pa se rastopi al sad trpa to sto moze...

Quote:
Old 17-08-14, 21:33   #432
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Registrovan: Feb 2007
Dekster has disabled reputation

Snijeg

Kompleksi nas masakriraše!
Dekster is offline   Reply With Quote
Old 03-01-17, 22:09   #433
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Registrovan: Mar 2006
Derek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čeka

Evo najavljuju snijeg u PG u cetvrtak ako se ne varam. Mi smo kao djeca znali da iskoristimo padinu u naselju i da se sankamo. Ranije je cesce padao snijeg. Cini mi se skoro svake zime. Sad je drugacije. Nije padao ljudski ima sigurno 5 godina. Jeste da napravi bljuzgavicu u gradu ali mu se ipak obradujem. Evo da vidimo oce li ga biti ili ce meteorolozi promasiti prognozu
Kviz u sve 16 | BESPLATNO reklamiraj firmu
Derek_Trotter is offline   Reply With Quote
Old 04-01-17, 00:19   #434
Homer
MiM team King

Homer's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Homer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auru

Ja nisam to veseliji sa njim!
Ni Pljevljci nijesu nešto ponešeni za njim!
Homer is offline   Reply With Quote
Old 26-02-18, 23:40   #435
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Registrovan: Mar 2006
Derek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čeka

Ovaj snijeg kao da se stidi da padne i zabijeli. Djeca svako malo slusaju prognozu i vire kroz prozor. Ne bih bio u kozi Miceva i ekipe ako ih ispale ovog puta
Kviz u sve 16 | BESPLATNO reklamiraj firmu
Derek_Trotter is offline   Reply With Quote
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules