MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Društvo > Gradovi > Podgorica

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 01-11-11, 15:06   #1
Zoran
Na'vi

Zoran's Avatar

Registrovan: Jul 2006
Zoran has disabled reputation
Default Prednosti i nedostaci Podgorickih kafica

Ovdje treba svi da napisu kakvo iskustvo imaju u pojedinim kaficima u PG, bilo pozitivno bilo negativno, sta im se svidja u tim kaficima, sta bi promijenili, bilo da je u pitanju muzika, konobari, CIJENE. Kad smo kod cijene da navedu koji su kafici skupi, koji su prihvatljivi, koji su bas povoljni, a nisu neke birtije, gdje ima dobra klopa, gdje je slaba porcija i tako redom.

Mijenjam:
Poslovno-rekreativni komplex Golden Kej za 20.000 akcija JGPK!!!
Zoran is offline  
Reply With Quote
Old 01-11-11, 19:21   #2
laufer
MiM team King / Queen

laufer's Avatar

Registrovan: Aug 2008
laufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čeka

prednosti su onaj lijepi narod sto povascio dan sjedi ispred ili oko kafica i sluzi sebi i drugima za odmaranje ociju i duha.
mane su sto je u pitanju podgorica i podgoricanke, te sto su cijene previsoke za uslugu i robu, a podgoricanke jos skuplje.
o magarcima neki drugi put.
Old 02-11-11, 10:22   #3
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Registrovan: Mar 2006
Derek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čeka

Ja do prije par godina bio redovan u Grinicu i Buda baru. Odgovarala mi je atmosfera i ljudi koji tamo izlaze. Bitno je i da nemaju one gorile ispred kafica koji selektuju ko moze unutra a ko ne. Cim su u Grinicu to bili uveli odmah sam ih bio bojkotovao iako nisam imao problema sa ulaskom.
Kviz u sve 16 | BESPLATNO reklamiraj firmu
Derek_Trotter is offline   Reply With Quote
Old 02-11-11, 10:47   #4
toni
MiM team Početnik

Registrovan: Nov 2009
toni nepoznate kvantitete u ovom trenu

Meni su cijene jedan od glavnih faktora. Izbjegavam skupe lokale jer ima dosta finih mjesta koje odgovaraju dubini moga džepa
toni is offline   Reply With Quote
Old 02-11-11, 10:47   #5
Zoran
Na'vi

Zoran's Avatar

Quote:
Originally Posted by Derek_Trotter View Post
Ja do prije par godina bio redovan u Grinicu i Buda baru. Odgovarala mi je atmosfera i ljudi koji tamo izlaze. Bitno je i da nemaju one gorile ispred kafica koji selektuju ko moze unutra a ko ne. Cim su u Grinicu to bili uveli odmah sam ih bio bojkotovao iako nisam imao problema sa ulaskom.
znaci smetaju ti gorile? Meni i ne smetaju toliko, cak sam postao i jaran sa pojedinim. Meni jedino smeta kad te u Velvetu docekaju sa SPISKOM Mada i tamo neke znam, ali mi je taj spisak pomalo smijesan i OUT. I u Velvetu je stvarno bezobrazluk naplacivanje koristenja garderobera.
Meni je jedna jakna ostala prosle godine u Velvetu i ne usudjujem se ni da je trazim, jer ce me, bojim se, docekati jaran sa fakturom od 365 eur

Mijenjam:
Zoran is offline   Reply With Quote
Old 02-11-11, 10:49   #6
toni
MiM team Početnik

toni nepoznate kvantitete u ovom trenu

Đe nađe Velvet. Oni su ti nagrdni sa cijenama jer dobro si rakao da i garderobu naplaćuju.
toni is offline   Reply With Quote
Old 02-11-11, 10:52   #7
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Derek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čeka

Quote:
Originally Posted by Zoran View Post
znaci smetaju ti gorile? Meni i ne smetaju toliko, cak sam postao i jaran sa pojedinim. Meni jedino smeta kad te u Velvetu docekaju sa SPISKOM Mada i tamo neke znam, ali mi je taj spisak pomalo smijesan i OUT. I u Velvetu je stvarno bezobrazluk naplacivanje koristenja garderobera.
Meni je jedna jakna ostala prosle godine u Velvetu i ne usudjujem se ni da je trazim, jer ce me, bojim se, docekati jaran sa fakturom od 365 eur
Razlog je sto se osjecam bijedno kad cekam da se neki napismeni celavac smiluje i pusti da udjem. Koliko puta sam se vratio sam vrata PUBa 111 kada se ispred cekao red.
Old 02-11-11, 11:02   #8
Zoran
Na'vi

Zoran's Avatar

Quote:
Razlog je sto se osjecam bijedno kad cekam da se neki napismeni celavac smiluje i pusti da udjem. Koliko puta sam se vratio sam vrata PUBa 111 kada se ispred cekao red.
Dobro, ponekad je to i korisno, jer oni ne pustaju unutra da se ne pravi velika guzva

Mijenjam:
Old 02-11-11, 11:02   #9
drazen
MiM team Početnik

drazen's Avatar

Registrovan: Jun 2009
drazen na dobrome putu

Ambijent i cijene: Duet, Prag, Lovac, Niagara...
drazen is offline   Reply With Quote
Old 02-11-11, 11:04   #10
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Quote:
Originally Posted by Zoran View Post
Dobro, ponekad je to i korisno, jer oni ne pustaju unutra da se ne pravi velika guzva
Pa vikendom se i ide zbog guzve. Jeste da se izmuci covjek ali je i presrecan kada pronadje mjesto gdje ga niko ne gura
Old 02-11-11, 12:14   #11
Zoran
Na'vi

Zoran's Avatar

Quote:
Pa vikendom se i ide zbog guzve. Jeste da se izmuci covjek ali je i presrecan kada pronadje mjesto gdje ga niko ne gura
Naravno da se ide zbog guzve, ali ponekad bi bila i pretjerana, i gorile to regulisu, izmedju ostalog.

Mijenjam:
Old 02-11-11, 14:57   #12
Zoran
Na'vi

Zoran's Avatar

Imam veliku zamjerku na Greenwich i Buda bar, jer skoro nikad nemaju hladno pivo, narocito ljeti. A ja mlako pivo ne mogu uopste da pijem, i to mi je bas bzv. kad moram da se raspravljam s konobarima, a oni me ubijedjuju da hladnijeg od toga nema. Mislim da nije profesionalno ne ispostovati svoje stalne musterije i sve musterije uopste. Mlako pivo je kiselo, gorko, bljutavo, i ja to ne mogu da pijem, a dobro ohladjeno je pun pogodak.

Mijenjam:
Old 02-11-11, 15:07   #13
Čiko Vido
MiM team Forumaš i po'

Čiko Vido's Avatar

Registrovan: Nov 2008
Čiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjem

Jbt, đe vas dvojica izlazite... Šminkeri :P
Old 02-11-11, 15:10   #14
Zoran
Na'vi

Zoran's Avatar

Quote:
Originally Posted by Winston Wolfe View Post
Jbt, đe vas dvojica izlazite... Šminkeri :P
U Buda bar samo ljeti u bastu, a Greenwich od kako je renoviran je fancy mjesto. Jos samo to pivo da olade

Mijenjam:
Old 02-11-11, 15:16   #15
Čiko Vido
MiM team Forumaš i po'

Čiko Vido's Avatar

Registrovan: Nov 2008
Čiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjem

Ladno pivo (bilo točeno ili flaširano), dobar espreso, dobru hranu, opuštenu atmosferu i sl. uglavnom možeš nać u Bulevaru na Bulevaru... Jedino, meščini, valjalo bi da više žena zalazi tamo, zna ponekad bit ka' četnička kasarna.
Old 02-11-11, 15:39   #16
Zoran
Na'vi

Zoran's Avatar

Quote:
Originally Posted by Winston Wolfe View Post
Ladno pivo (bilo točeno ili flaširano), dobar espreso, dobru hranu, opuštenu atmosferu i sl. uglavnom možeš nać u Bulevaru na Bulevaru... Jedino, meščini, valjalo bi da više žena zalazi tamo, zna ponekad bit ka' četnička kasarna.
Tu redovno jedem Cesar salatu, jer je najbolja u gradu. I toceno pivo im je dobro i hladno i nije skupo, meschini.
Ali nije to mjesto za vecernji izlazak.

Mijenjam:
Old 02-11-11, 18:00   #17
Afrika
Hakuna Matata

Afrika's Avatar

Afrika has disabled reputation

Ja nemam tih problema Ne zalazim na mjesta sto spomenuste, barem ne samoinicijativno.Obicno su to kafane(jos ako su sa pepito stolnjacima...), konobe, volim poc' Pod Volat na dunjevachu i malo Presukaca, Meksicki( mada rijetko u poslednje vrijeme)...i to bi bilo to.Od restorana kineski, kako ovdje tako i u Budvi...vec godinama...i to je jedno od par mjesta gdje mogu jesti.
Greenwich aka popriste crnogorskog dzet seta je ruglo od mjesta.Imao je nekog svog smeka prije pozara, no, izgleda da je s pozarom poslo jos ponesto osim inventara...
U Buda baru dobijam napade panike i tjeskobe...a inace sam prilicno zdravo cheljade.
Sumo sumare...ne fali Podgorici nista , ali ipak je najljepse kuci(ili pO kuca) sjedjet'!

Last edited by Afrika; 02-11-11 at 19:28..
Afrika is offline   Reply With Quote
Old 03-11-11, 10:19   #18
Zoran
Na'vi

Zoran's Avatar

Quote:
Originally Posted by Afrika View Post
Ja nemam tih problema Ne zalazim na mjesta sto spomenuste, barem ne samoinicijativno.Obicno su to kafane(jos ako su sa pepito stolnjacima...), konobe, volim poc' Pod Volat na dunjevachu i malo Presukaca, Meksicki( mada rijetko u poslednje vrijeme)...i to bi bilo to.Od restorana kineski, kako ovdje tako i u Budvi...vec godinama...i to je jedno od par mjesta gdje mogu jesti.
Greenwich aka popriste crnogorskog dzet seta je ruglo od mjesta.Imao je nekog svog smeka prije pozara, no, izgleda da je s pozarom poslo jos ponesto osim inventara...
U Buda baru dobijam napade panike i tjeskobe...a inace sam prilicno zdravo cheljade.
Sumo sumare...ne fali Podgorici nista , ali ipak je najljepse kuci(ili pO kuca) sjedjet'!
Pod Volat su po meni najbolji cevapi, a ostalo meso je dosta zilavo. Ali cevapi VRH. I toceno hladno pivo - EEExtra

Mijenjam:
Old 03-11-11, 14:07   #19
Zoran
Na'vi

Zoran's Avatar

Ja nisam neki kafedzija, pa nisam bas kompetentan o tome da pricam, ali dosta ljudi poklanja paznju kvalitetu kafe u nekom kaficu.
Ja uglavnom pijem nes kafu i u Greenwichu je dobra po meni, i jako mi je bitno da se nes kafa sluzi u soljama od bijele kafe, a ne u onim staklenim casama sa slamkom. To mi je nesto bzv. i cini mi se kafa mi je manje ukusna kad je pijem iz staklenki.

Mijenjam:
Old 03-11-11, 14:31   #20
Zoran
Na'vi

Zoran's Avatar

I ima onih lokala koji naplacuju kuver, sto je skroz bzv. kao npr. Carine preko Morache.

Mijenjam:
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules