MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Društvo > Gradovi > Podgorica

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 19-09-14, 14:57   #61
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

Bogme, moja je, pa da je od govana, meni je prelijepa i lijepo mi je u njoj...
Podgoričanka sam, tim se dičim!
No, kad počnu da mi palamude o izgledu i arhitekturi, očekujući neko čudo od nje, a ne znam iz kojih Pičkovaca su 'kritičari'...

Last edited by Zor_djevojka; 19-09-14 at 17:09..
Zor_djevojka is offline   Reply With Quote
Old 19-09-14, 15:15   #62
laufer
MiM team King / Queen

laufer's Avatar

Registrovan: Aug 2008
laufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čeka

pickovaca i vranjestica, cisto da se zna, al uglavnom dolaze kod striceva i tetaka dok se ne snadju, pa su poslije i oni u tvom timu. nistase ne s'ekiraj, nece ti je niko.
kojaje razlika izmedju rodjenih titogradjana i podgoricana vs. staropodgoricana? staropodgoricani nemaju selo.
ljudi su generalno nakrivo nasadjeni kad je neko drugi u pitanju, a ima i nas koje boli kurac i za podgoricu i za njene ljepote, al se mora priznat da su kruzni tokovi i zaobilaznica ostvarili napredak u tranzitu i saobracajnoh povezanosti pored podgor9ice (hvala mugosi i dje cuo i djenecuo, da se vise ne guzvamo kroz centar i da vi mrzite nas sto idemo na more, a mi vas sto mrzite nas) kao i nekoliko kompleksno-izglednih i modernih zgrada za vrhunsku administraciju i snalazioce. bijo sam u profesorskoj zgradi i u maksimu i u jos jednoj novoj, zaboravio sam kako se zvase, ja tu nebi mogao da zivim, al vidim da su oni svi presrecni i ponosni sto ne zive na staraom aerodromu, momisicima, zabjelu ili zlaticu, no su konacno diplome i snalazenje u teskim vremenima nagradjeni stanovima modernim i blizu centra. menije nekako bilo do skoro najljepse onamo pored stadiona buducnosti, one starije zgrade (tamo ka gorici preko bulevara onoga smrdljivoga sto se njim prolazilo kad se islo na more, dal revolucije ili tita marsala il sad iuvana crnojevica, nijesam siguran kako se zove) posleratne djesu zivjeli stari komunisti i njihove ceijel familije, dok nijesu poceli petri ivanovici i slicni da im dizu potkrovlja i dovode stanare iz rozaja i berana, a sad na kraju ucera im mugi visespratnicu izmedju zgrada da se gledaju nadvametra skomisjama iz druge zgrade i da nema zelene povrsine pasce da se popisa, no mora na one stubice od kojih se trotoarom ne moze ic no se fataju lale i slalomi.
u crnoj gori ljepsega i modernijega kontinentalnoga mjesta od podgorice nema.
kome je to to- to mu je to.
Old 19-09-14, 15:20   #63
Aurelia
MiM team Forumaš i po'

Aurelia's Avatar

Registrovan: Sep 2013
Aurelia has disabled reputation

Lijep vam ovaj kruzni tok i ovaj most (profesionalna deformacija, samo puteve i mostove gledam).

Bila sam tu par puta kao dijete, nekih 30-ak godina unatrag, moglo bi se opet malo tu prosetati.
Old 19-09-14, 16:52   #64
laufer
MiM team King / Queen

laufer's Avatar

laufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čeka

akotije to profesionalna deformacija, a nu reci nam koliko je ovakvih sdva direka i konopima mostova zvanih milenijum dizajnirano i napravljeno prije ovoga u titotgradu, ili u miomugistu, kako se podgorica od milja zove? ako tacno odgovoris, dobijas kviska za sledece pitanje o putevima i kruznim putarinama.
Old 19-09-14, 18:58   #65
Aurelia
MiM team Forumaš i po'

Aurelia's Avatar

Registrovan: Sep 2013
Aurelia has disabled reputation

Netju Kviska, daj pitanje.
I nije mi pos'o da brojim vec da pravim, a ne guglala ti ja sad.

Imamo i mi jedan lepi, "kablovski" ali ovaj vas uvrnuti mi je pravo interesantan.
Old 19-09-14, 20:25   #66
laufer
MiM team King / Queen

laufer's Avatar

jedan porijeklom iz najboljih kuca bokeljski arhitekta je dizajnirao most koji je nrapravljen na zapadu i kad je poslom dolazio u crnu goru, portfolio pokazao svoj i svoje firme u natjecanju za jedan hotelsko-turisticko-obrazovni-investicioni-megasvjecki-pareobezbijedjeneneznamostacemodopara-pronatoiproeu-ekoloski i nadasve primorski oprojekat, lokalni strucnjak iz 'koliko je tu moje' komiteta za razmatranje ponuda mu je trazio dozvolu da kopiraju taj most i naprave slican, sa istim imenom u titogradu, jer ce novi milenijum kad tad i kod nas doci. posto tu dozvolu nije dobio, onda su nasi strucnjaci sami osmislili i dizajnirali taj most i cijeli projekat oko mosta i kolikojetumoje je bio presrecan, a ovom arhitetki porijeklom iz boke je receno da se ne igra kopirajta i slicnih bjelosvjetskih gluposti, jer nikad nece dobit projekta u crnoj gori i hercegovini i naravno ni u srbiji, a sve ne znajuci da postoje jos dva tkaava mosta vec napravljena u svijetu i proslom vijeku. haj polahko put pod noge, nas most je nasih ruku znanje, a nasa djela sluzice pokoljenjima da prelaze prekomorace u pohodu ka europi.
eto, dobijas kviska, htjela-nehtjela.
Old 17-10-14, 08:58   #67
savko12
MiM team Početnik

Registrovan: Jun 2014
savko12 uskoro postaje slavan

Nista bez Bokelja!
Old 30-10-14, 00:29   #68
Bronx-PG
privatni detektiv

Bronx-PG's Avatar

Registrovan: Dec 2010
Bronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auru

Cijelu stranu ispisaste a nidje slika Podgorice....

prevelika slika: http://i1.trekearth.com/photos/104206/p5010227.jpg

Quote:
Originally Posted by Bronx-PG
Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će Vas spustiti na svoj nivo, a onda pobijediti na iskustvo
Bronx-PG is offline   Reply With Quote
Old 30-05-17, 15:43   #69
glo
MiM team Guru

Registrovan: Dec 2008
glo has disabled reputation

niko ne vara k'o titovgrađani
glo is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
podgorice, slike

Opcije Teme