MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Društvo > Gradovi > Podgorica

Notices

Rezultati ankete: Da li ste za gradnju tunela kroz Goricu?
DA 3 37.50%
NE 2 25.00%
Sve mi je isto 3 37.50%
Glasači: 8. You may not vote on this poll

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 09-11-13, 10:42   #1
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Registrovan: Feb 2007
Dekster has disabled reputation
Default Tunel kroz Goricu

Gradonacelnik i njegov managerski tim je najavio probijanje tunela kroz Goricu.
Mislite li da je tunel potreban Podgorici?
Da li treba da na referendumu gradjani Podgorice odluce da li ce se graditi tunel?
“U nacrtu aktuelnog Strateškog plana razvoja Glavnog grada Podgorice 2012 – 2017, (na strani 108, kao projekat pod rednim brojem 12) navodi se izgradnja tunela kroz brdo Gorica. Tunel dužine 582 metra, povezivao bi centar grada i naselje Zagorič. Vrijednost projekta iznosi oko devet miliona eura. Detaljnim urbanističkim planom „Nova varoš 2 – izmjene i dopune“ predviđena je izgradnja tunela zbog, kako se navodi „saobraćajnog rasterećenja užeg centra grada, efikasnijeg i bezbjednijeg odvijanja saobraćaja, smanjenja zagađenja vazduha i smanjenja buke”

Dakle,pisite ono sto vam je pri srcu,neka ovo ne bude tema-za ili protiv gradonacelnika...

Kompleksi nas masakriraše!

Last edited by Dekster; 09-11-13 at 11:00..
Dekster is offline  
Reply With Quote
Old 09-11-13, 17:20   #2
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Registrovan: Mar 2006
Derek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čeka

Ako ce tunel svojom putanjom, zagadjenjem i pristupnim putevima narusiti funkciju Gorice koju sada ima onda sam protiv. Ako se sve to moze uraditi po staroj "i vuk sit i ovce na broju" onda sam za. Volio bih da pogledam taj plan pa bih imao preciznije misljenje
Kviz u sve 16 | BESPLATNO reklamiraj firmu
Derek_Trotter is offline   Reply With Quote
Old 09-11-13, 18:23   #3
ddt
Banned

Registrovan: Apr 2012
ddt ima famoznu auruddt ima famoznu auruddt ima famoznu auruddt ima famoznu auruddt ima famoznu auruddt ima famoznu auruddt ima famoznu auruddt ima famoznu auruddt ima famoznu auruddt ima famoznu auruddt ima famoznu auru

normalno da sam za...ako ima para nek se gradi, dao bog da se nesto radi...a ovi sto mlate o zastiti gorice vjerujem da se nikad na nju popeli nisu...tunel se ne gradi preko gorice no ispod gorice , kome je do setanja I dalje ce moci da seta...
ddt is offline   Reply With Quote
Old 09-11-13, 18:59   #4
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Registrovan: Feb 2007
Dekster has disabled reputation

Meni bi mozda licno bilo mnogo bolje da se tunel ne gradi.
Ali,s obzirom da ima malo stvari u gradu kojim se mozemo podiciti kad nam neko dodje u goste (lise Pecenjare),tunel bi mogao to nesto po cime bi se Podgorica pamtila.Slican tunel ima kroz Marjan u Splitu i nisam primijetio neki atak na prirodu.Istina, pjesaci ga ne mogu koristiti i pored instalisanih ventilatora.
Mozda bi najvise koristi od gradnje imao Zoran,jer bi mu vrijednost zgrade skoocila za pola.

Kompleksi nas masakriraše!
Dekster is offline   Reply With Quote
Old 09-11-13, 22:05   #5
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Registrovan: Mar 2008
Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka

Bilo bi lijepo znat koji to 11 projekata ispred tunela i imam li koji jos iza tunela.
Još metaše gradi u te,
Ljubim ti tvoje prekrasne skute.
Yosemite Sam is offline   Reply With Quote
Old 10-11-13, 00:07   #6
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Registrovan: Mar 2006
Derek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čeka

Mozda bi korisnije bilo 'oplesti' jedan tunel na koridoru Bar Boljari. Cisto da skinemo maler kada su autoputevi u pitanju

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
Kviz u sve 16 | BESPLATNO reklamiraj firmu
Derek_Trotter is offline   Reply With Quote
Old 10-11-13, 21:59   #7
Bann'dito
Matador

Bann'dito's Avatar

Registrovan: Aug 2007
Bann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjem

Ja sam prije za metro izmedju hrama i bloka 5.
i da je keks korjen svega
Bann'dito is offline   Reply With Quote
Old 11-11-13, 01:49   #8
nuit Vl
MiM team Forumaš

nuit Vl's Avatar

Registrovan: Dec 2010
nuit Vl uskoro postaje slavannuit Vl uskoro postaje slavannuit Vl uskoro postaje slavan

treba ovaj tunel napraviti,nije lose da idemo kroz brdo malo,dako neko kafic unutra otvori,
nuit Vl is offline   Reply With Quote
Old 11-11-13, 20:11   #9
laufer
MiM team King / Queen

laufer's Avatar

Registrovan: Aug 2008
laufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čeka

jel istina da ce iz pravca titograda na pola tunela da bude tabla "dobrodosli u tunjel"?
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules