MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Društvo > Gradovi > Podgorica

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 16-07-12, 21:20   #1
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation
Default Gori Gorica

ima li ko više informacija...?
Reply With Quote
Old 16-07-12, 21:33   #2
Bronx-PG
privatni detektiv

Bronx-PG's Avatar

Registrovan: Dec 2010
Bronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auru

ja imam informaciju da gori slovenacka ambasada. A da je do pozara doslo zato sto se sa stuba od struje otkacila zica koja je prouzrokovala kratak spoj (varnicu) + ovaj vjetar i zapali se brdo

Quote:
Originally Posted by Bronx-PG
Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će Vas spustiti na svoj nivo, a onda pobijediti na iskustvo
Bronx-PG is offline   Reply With Quote
Old 16-07-12, 21:34   #3
Bronx-PG
privatni detektiv

Bronx-PG's Avatar

Bronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auruBronx-PG ima famoznu auru

http://www.vijesti.me/vijesti/pozar-...a-clanak-83150

Quote:
Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će Vas spustiti na svoj nivo, a onda pobijediti na iskustvo
Old 16-07-12, 21:35   #4
Neko Drugi
MiM team Expert

Registrovan: Jul 2012
Neko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tuneluNeko Drugi svjetlost u tunelu

Malo prije prodjoh,definitivno ce sve izgoret na ovaj vjetar.Cujem od ljudi da se zgradama i kucama opasno priblizila vatra.
Neko Drugi is offline   Reply With Quote
Old 16-07-12, 21:48   #5
Bronx-PG
privatni detektiv

Bronx-PG's Avatar

Quote:
Old 16-07-12, 22:02   #6
Bronx-PG
privatni detektiv

Bronx-PG's Avatar

Quote:
Old 16-07-12, 22:08   #7
sneguljica
gleDna džekson

sneguljica's Avatar

Registrovan: Mar 2008
sneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu auru

ja sam pretužna! Svake noći izuzev noćas idem po sat vremena da šetam Goricom...je li moguće da će ono čemu je trebalo 50 godina da od krša kakav je bila Gorica poraste u zeleno brdo, nestati u jednoj noći?! meni se plače, ali baš, na ivici sam suza i ne moram da vam pričam šta bih mogla uraditi piromanu...bolesniku ustvari, koji je ovo uradio večeras!
Old 16-07-12, 22:12   #8
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

sva, ali sva je, izgleda, izgorela...
Old 16-07-12, 22:15   #9
Zhaan
MiM team Guru

Zhaan's Avatar

Registrovan: May 2012
Zhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čekaZhaan briljantna budućnost ga čeka

Quote:
Originally Posted by Zor_djevojka View Post
da Zorka, gledam sa balkona i ne mogu vjerovati...užas
Zhaan is offline   Reply With Quote
Old 16-07-12, 22:45   #10
Bronx-PG
privatni detektiv

Bronx-PG's Avatar

Quote:
Originally Posted by Zor_djevojka View Post
E jezik pregrizla.... Da Bog da nista od toga ne bila istina!!!

Quote:
Old 16-07-12, 22:58   #11
Gaul
MiM team Expert

Gaul's Avatar

Registrovan: Jun 2012
Gaul uskoro postaje slavanGaul uskoro postaje slavanGaul uskoro postaje slavanGaul uskoro postaje slavanGaul uskoro postaje slavanGaul uskoro postaje slavan

Last edited by seka; 17-07-12 at 07:46.. Reason: prevelika slika
Gaul is offline   Reply With Quote
Old 17-07-12, 10:38   #12
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka

Koji je bilans, zna li se je li što preteklo?
Yosemite Sam is offline   Reply With Quote
Old 17-07-12, 10:44   #13
seka
..love..¸¸.•´Ż`♥ஐ

seka's Avatar

Registrovan: Jul 2007
seka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čeka

Na Gorici pustinja, dim kulja iz panjeva

Požar koji je buknuo sinoć na brdu Gorica je ugašen. Danas oko 11 sati na licu mjesta nema nikoga. Iz panjeva kulja dim. Stabla su izgorjela do korijena. a kako javljaju reporteri "Vijesti", može se vidjeti da je čak i korijenje gorjelo.
seka is offline   Reply With Quote
Old 17-07-12, 11:00   #14
Djudja
The Dude

Djudja's Avatar

Registrovan: May 2007
Djudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auru

Rekoše sinoć da je izgorela kuća Karićima. Jutros to niko ne pominje.
Djudja is offline   Reply With Quote
Old 17-07-12, 11:02   #15
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka

A đe je ta kuća?
Yosemite Sam is offline   Reply With Quote
Old 17-07-12, 11:08   #16
Djudja
The Dude

Djudja's Avatar

Registrovan: May 2007
Djudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by Yosemite Sam View Post
A đe je ta kuća?
Ona najljepša, zadnja gore desno. Karići nijesu Karići srpski bogataši, no se akcentuje na zadnji slog, a inače su zelenaši po vokaciji. Ali ne crnogorski, no oni te daju pare pod kamatu.
Djudja is offline   Reply With Quote
Old 17-07-12, 19:16   #17
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Registrovan: Feb 2007
Dekster has disabled reputation

Dude,Karića je neđe na tri četvrt Atinske,dvojna,fina bogomi.Ona zadnja je nekog Perišića ,inače izdata slovenačkoj ambasadi.Nije nijedna izgorela,najugroženija je bila Šeka Hadžiahmetovića kuća-jedina starogradnja u Atinskoj,vjerovatno je zato i bila najugroženija...
Dekster is offline   Reply With Quote
Old 29-10-12, 14:04   #18
STOCK
MiM team Forumaš i po'

Registrovan: Oct 2012
STOCK uskoro postaje slavanSTOCK uskoro postaje slavan

izgleda da neko hoce svako proljece da bere pecurke po gorici pa redovno ljeti pali a nasi vatrogasci redovno u ljetnjim nocima drze cistijerne u garazi a ne na kriznim mjestima...
STOCK is offline   Reply With Quote
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules