MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav > Sve što ste hteli da znate o sexu

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 18-09-09, 22:10   #21
rebeka
muzika je put do ♥

rebeka's Avatar

Registrovan: May 2008
rebeka uskoro postaje slavanrebeka uskoro postaje slavan
Send a message via MSN to rebeka

dobro ne mora da bude kazanova, ali mu ipak treba prepustiti da vodi igru, sto ne znaci da zena ostaje pasivna, i suFtilno ga navoditi da nam radi stvari koje volimo i koje nam odgovaraju
Old 18-09-09, 22:11   #22
The cheljade
Bez piva ne biva!

The cheljade's Avatar

Registrovan: Mar 2009
The cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auru

Sigurno da ne ostaje...jos nisam cula da je neka legla, rasirila noge, pustila ga da "radi sklekove" i tako svrsila na kraju, nije samo ni na njemu odgovornost ako se ona ne opusti.

Ima ljudi čiji je život trag vrelog železa u tle utisnut. Gde stupe, pod njima gori. Kad minu, dim spaljene zemlje dugo još vređa oči. Oni su kao zvezde čije rađanje vidimo milionima godina pošto su zgasle ali ga nikad ne čujemo. Smrt starog sunca izgleda kao rađanje novog; umiranje ovakvih ljudi uvek je rađanje novog i neizvesnog. Oni su bića Vatre. Vatra je njihov Element. Njihova priroda i sudbina.
B. Pekić
The cheljade is offline   Reply With Quote
Old 15-10-09, 19:19   #23
tonio11
MiM team Početnik

tonio11 na dobrome putu
Default 5 trikova za intenzivniji orgazam!

Iako vam se čini da doživljavate dobre orgazme, oni mogu biti još bolji.

1. Nemojte zaboraviti na disanje
Neposredno prije orgazma i za vrijeme orgazma često u potpunosti zaboravimo na disanje i ne posvećujemo mu nikakvu pažnju. Obzirom da se orgazam događa u cijelom tijelu i u njemu sudjeluju svi organi...

2. Nemojte ležati potpuno mirno
Prije i za vrijeme orgazma često mirno ležimo, jer nam se mišići zgrče. Jeste li primijetili da vam se određeni dijelovi tijela za vrijeme orgazma uopće ne pomiču? Pokušajte te dijelove tijela pokrenuti....

3. Poigrajte se granicom prije vrhunca
Svi sa mukom iščekujemo veliki O, iako njegovo odgađanje može biti posebno uzbudljivo i može rezultirati prilično nevjerojatnim užitkom. Prvo naravno morate prepoznati granicu...

Izvor: http://dnevnohr.com/Intima/5-trikova...i-orgazam.html
tonio11 is offline   Reply With Quote
Old 15-10-09, 19:57   #24
Pera Detlic
Banned

Registrovan: Jan 2007
Pera Detlic na dobrome putu
Send a message via Yahoo to Pera Detlic

Hej, pa ođe su samo 3 trika! davaj i ta dva!
Pera Detlic is offline   Reply With Quote
Old 15-10-09, 20:10   #25
Nabuko
Računam diskonte!

Nabuko's Avatar

Registrovan: May 2007
Nabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auru

Mora da klikneš na ljink nema orgazma bez truda .

Lumpenproletarijat, ta pasivna trulež najdonjih slojeva starog društva, biće delimično ubačen u pokret proleterskom revolucijom, ali će se po čitavom svom životnom položaju radije dati potkupiti za reakcionarna rovarenja.
Iz komunističkog manifesta.

Ne potcjenjujem ničije predispozicije za bavljenje politikom, ali treba znati da u društvima kao što je crnogorsko, harizmu često održava jedna pokorna struktura, koja brani njegovu harizmu zarad očuvanja sopstvenih interesa i želje da bude blizu vođe, predstavljajući sebe kao nezavisne posmatrače

Nevjerovatan je broj tzv. “nevladinih organizacija” u Crnoj Gori, bore se za prava tuljana, sibirskih tigrova, vjeverica, homoseksualaca, za čiste plaže, orlove i sokolove, trudnice, slijepce i osobe sa ravnim tabanima. To je znak da Crna Gora postaje moderna i civilizirana država ?
Nabuko is offline   Reply With Quote
Old 16-10-09, 07:13   #26
gromovnik
MiM team King / Queen

gromovnik's Avatar

Registrovan: May 2009
gromovnik has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by tonio11 View Post
Za njen orgazam možete napraviti puno više od toga da je trljate, gnječite i gurate.

Broj orgazama što ih žena može postići ovisan je od njene fizičke konstitucije, razine energije i njezinog predznanja. Pod fizičkom konstitucijom mislim prije svega na osjetljivost njezinih završetaka živaca. Neke žene nakon jednog orgazma postanu hipersenzibilne, a svaki dodir klitorisa im uzrokuje neugodnost ili čak i bol. Tada nema smisla partnericu siliti na novi orgazam. Otvaraju se dvije mogućnosti: Ili jednostavno malo pričekate ili se usredotočite na druge točke užitka, G točku ili vaginu i anus. Ako se odlučite da ćete pričekati, nemojte se izvaliti na leđa u nadi da će ona što prije biti ponovno spremna. Stisnite je u svoj zagrljaj te njezinu strast podgrijte vrućim riječima. Recite joj da je lijepa, da vas njeno tijelo uzbuđuje te da jedva čekate da je ponovno zadovoljite te što biste joj sve radili. Ne želim vam stavljati riječi u usta, budite iskreni i prirodni. Izrazite svoje želje i na taj joj način omogućite da se ne ohladi i da poželi novi orgazam.

Ako si vaša partnerica ne želi više orgazama, to može biti povezano s razinom energije. Umor, stres, sve može utjecati na sposobnost postizanja orgazma. U tom slučaju bolje se usredotočiti na jedan intenzivniji te ne siliti tijelo preko njegovih granica. Seks je namijenjen užitku, ne dokazivanju....

Izvor http://dnevnohr.com/Intima/kako-post...-vie-puta.html
Ljubav nije čudo, ali čini čuda.
Ali ta čuda ljubavi su dobar i prvržen sex, spontan koji dođe sam po sebi i naravno Toni bez unapred zadanih silnih teorija i pravila.
Dakle u sexu nema pravila, niko još nije niti će strast, požude i emocije determinisao kao nešto univerzalno i stavio ga u kontekst linearnih, fizičkih ili bilo kojih drugih zakona.
Kada se dvoje napale i uzmu, nikad se tačno ne zna kako će se ta „seansa“ završti da li na plafonu da li na lusteru, to je sve stvar datog trenutka inspiracije a nikako unaprijed zadatih i postavljenih šema.
Men’ se čini teoretski potkovani su loši hebači.
Hebač se ne može ni biti na baterije već je stvar unutrašnjeg prirodnog nagona i možda pravilno uravnoteženje umnog i fizičkog stanja u nama samim.
Kod nas hebač na baterije znači, predstavlja lika ili grupu njih koji se vjećito nešto qurče,kako guze trebe ali u stvarnoosti to pi.ke nije očima vidjelo sve mi se čini da se i ti tako gubiš u svim tim teorijama i bespotrebnim analizama kao i nekontrolisanim seksualnim maštarijama i fantazijama.
Jedno je sva ta suva teorija a stvarnost je nešto sasvim drugo......
Old 17-10-09, 02:22   #27
milenaaaa
MiM team Expert

milenaaaa's Avatar

Registrovan: Feb 2007
milenaaaa nepoznate kvantitete u ovom trenu

Quote:
Originally Posted by The cheljade View Post
Blago tebi je l' postoji neka caka ili prosto dodje samo od sebe? Iskreno, ti si jedina od koje sam to cula. A opet ponavljam - nesreca je sto mnoge devojke nikada nisu uspele da postignu orgazam. Tako da savete iz novina slobodno mozemo okaciti macku o rep. Da stvarno "rade" svako bi na svetu bio potpuno seksualno zadovoljan.
dozivjela sam i ja...
i predobar je osjecaj... ne znam msilim da je kljucna opustenost, i to koliko dobro te partner poznaje, i zna sta ti odgovara...
RecI CY Ti NeStO sAsvIm LicNo, NiSi NIkAd CyO nEsTO TOmE sLicNo, rEcI cU TI REcI dVe DRskE i beZoBRaZNe...Bas mE brIgA dA LI IMaS LovE, Ja ZBog LoVe Ne PrOdaJeM sNoVE, ni daL" mOzDa ImaS cYrY DRuGU, IspAlA jE vEc Y pRVoM krUgu.... ZEVEDI MEEEEE,POVEDI ME, ODVEDII MEEEEE DA LUDUJEM...IZNAD GRADA VECE PADA, TVOJE USNE COKOLADA...
milenaaaa is offline   Reply With Quote
Old 17-10-09, 04:56   #28
NSX
MiM team Forumaš i po'

Registrovan: Dec 2008
NSX uskoro postaje slavan

Quote:
Originally Posted by The cheljade View Post
Sigurno da ne ostaje...jos nisam cula da je neka legla, rasirila noge, pustila ga da "radi sklekove" i tako svrsila na kraju, nije samo ni na njemu odgovornost ako se ona ne opusti.
Nekih 20% zena koje su silovane je dozivjelo orgazam tokom silovanja, to je fizicka reakcija.
NSX is offline   Reply With Quote
Old 26-10-09, 17:35   #29
Londoners
MiM team Početnik

Londoners na dobrome putu

NAKARADNO.Ako su bile silovane i dozivele orgazam i nisu ONDA SILOVANE,znaci da su UZIVALE.Moja drugarica je silovana pre 2o godina.jOS SE NIJE OPORAVILA PSIHICKI.iMA 2 DECE I MUZA i stalno zivi u strahu od istog.A oblaci se gore nego i jedna baba,da ne privlaci muske poglede.
Londoners is offline   Reply With Quote
Old 26-10-09, 18:31   #30
vaka-ash
MiM team Expert

vaka-ash's Avatar

Registrovan: Sep 2008
vaka-ash nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via Skype™ to vaka-ash

Quote:
Originally Posted by tonio11 View Post
Seks je namijenjen užitku, ne dokazivanju....

Izvor http://dnevnohr.com/Intima/kako-post...-vie-puta.html
Shta se deshava, kad se dobro Dokazhes pred partnerom?

http://www.youtube.com/watch?v=1jrkd...eature=related follow the path of Father Makarije

http://www.youtube.com/watch?v=_VtVr...eature=related Vakashlor

http://www.youtube.com/watch?v=kIPlaor68DU&NR=1 -Conan Wheel of Pain - Growing Up
vaka-ash is offline   Reply With Quote
Old 26-10-09, 23:04   #31
NSX
MiM team Forumaš i po'

Registrovan: Dec 2008
NSX uskoro postaje slavan

Quote:
Originally Posted by Londoners View Post
NAKARADNO.Ako su bile silovane i dozivele orgazam i nisu ONDA SILOVANE,znaci da su UZIVALE.
Pa da, fizicki jesu uzivale jer je njihovom tijelu to prijalo ali psihi nije. Sto znam vecina muskaraca bi svrsilo da ih vezu 3-4 ruzne babe i siluju ali ne vjerujem da bi im to ostalo u prijatnom sjecanju...
NSX is offline   Reply With Quote
Old 26-12-09, 11:49   #32
tonio11
MiM team Početnik

tonio11 na dobrome putu
Default Kako ženu jako dobro zadovoljiti prstima?

Način s kojim ćete ženu jako dobro zadovoljiti prstima. Ukoliko još niste upozanti s Kiparom, vrijeme je da ga naučite!
Ukoliko vam ponestane ideja kako zadovoljiti partnericu prstima, evo vam ručne tehniku zvanu Kipar koji ima dvije verzije:
1. verzija: Statični kipar
Za izvođenje tehnike kipar dlan morate postaviti tako, da s palcem i ostalim prstima tvorite slovo C. Zatim zamislite da je vulva vaše partnerice sat. Palac stavite na šest ostale prste položite na njen Venerin brežuljak na položaj dvanaest. (pri tome je važno da si dio između palca i kažiprsta jako navlažite lubrikantom ili slinom kako bi sve klizilo). Kada ste sve to napravili za početak pomičite dlan u obliku slova C prema gore i prema dole. Palac stavite u njenu vaginu i palcem nadražujete njenu Opens internal link in current windowG točku. Održavajte pritisak i podražujte G točku. Ukoliko želite možete drugi dlan položiti na njen trbuh i stidne dlake. Prste što više širite i masirajte Venerin brežuljak.

2. verzija: Dinamični položaj

http://dnevnohr.com/Intima/znate-li-...rik-kipar.html
Old 26-12-09, 12:12   #33
Sharp
MiM team Expert

Sharp's Avatar

Registrovan: Jun 2008
Sharp has disabled reputation

pratio sam tvoja uputstva i svrsila je 3 puta za 6 sekundi. Ovo svi morate da probate! Hvala ti tonio, da ne bi tebe ostavila bi me.
Old 26-12-09, 12:22   #34
The cheljade
Bez piva ne biva!

The cheljade's Avatar

The cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auru

Samo sam cekala kad ce Sharp da postuje

Ima ljudi čiji je život trag vrelog železa u tle utisnut. Gde stupe, pod njima gori. Kad minu, dim spaljene zemlje dugo još vređa oči. Oni su kao zvezde čije rađanje vidimo milionima godina pošto su zgasle ali ga nikad ne čujemo. Smrt starog sunca izgleda kao rađanje novog; umiranje ovakvih ljudi uvek je rađanje novog i neizvesnog. Oni su bića Vatre. Vatra je njihov Element. Njihova priroda i sudbina.
B. Pekić
The cheljade is offline   Reply With Quote
Old 26-12-09, 12:30   #35
Sharp
MiM team Expert

Sharp's Avatar

Registrovan: Jun 2008
Sharp has disabled reputation

Pa ja sam podesio da mi stigne SMS kad god tonio postavi novu temu, zato uvijek odgovorim prvi na njegove savjete Segao sam drva, ali sam napustio posao da bih odgovorio.
Nego, sta ti mislis o ovim tehnikama? Mozda Batko sve ovo kupi i sprema dok ne dodje sudnji dan, a onda si gotova :
Old 06-02-10, 17:01   #36
tonio11
MiM team Početnik

tonio11 na dobrome putu
Default Seksualni položaji za postizanje vaginalnog orgazma!

Otkrite svoj omiljeni položaj, koji će vas najlakše odvesti do vaginalnog orgazma!
Pri vaginalnoj stimulaciji maternica se digne. Za vrijeme vaginalnog orgazma vaginalni otvor postaje potpuno opušten. Ponekad se mogu dogoditi takvi grčevi za vrijeme orgazma da izguraju penis van.

Žena gore

U položaju kada je žena gore, ne uživaju samo žene jer kontroliraju tempo nego i muškarci koji mogu gledati partnericino tijelo. Taj položaj vole muškarci koji se vole igrati s ženskim grudima za vrijeme seksa. Neke žene ne vole taj položaj jer muškarac ima pogled na njihovo tijelo, pa one koje nisu zadovoljne svojom figurom ne rado pristaju na to. No zapamtite da muškarci u tim trenutcima nemaju nikakavu kritiku na vaše tijelo. Pri ovom položaju partnerica većinu svoje težine stavi na koljena. Postoji i varijanta da je svo opterećenje na preponama. Osim mogućnosti draženja klitorisa, žena se lako može okrenuti na način da joj partner gleda u leđa. U takvom položaju postojim mogućnost draženja klitorisa o partnerove testise.

Muškarac gore

Takav položaj je za postizanje vaginalnog orgazma vrlo dobar, zato što dolazi do duboke penetracije te dolazi do velikog trenja. Neprekidno trenje u kombinaciji s pritiskom u vagini dovodi do vrlo ugodnog draženja unutrašnjosti vagine. Kod nekih žena orgazam uzrokuje proiranje debelog ili širokog penisa, jer je bolje "napune". Druge više vole dulji penis koji draži osjetljiv dio vrata maternice, koji se nalazi u unutrašnjosti vaginalnog kanala. Partnericu možete namjestiti tako da njene noge dignete na svoja ramena kako bi bili u mogućnosti dublje penetrirati.

Bočni položaj

Vjerovali ili ne, mogućnost postizanja vaginalnog orgazma je kod žena u takvom položaju ovisna od njenog...

http://dnevnohr.com/Intima/seksualni...g-orgazma.html
Old 06-02-10, 17:04   #37
Afrika
Hakuna Matata

Afrika's Avatar

Registrovan: Nov 2009
Afrika has disabled reputation

Tonio, a sta ti mislis o svemu tome?
Pusti teoriju, kakva su tvoja ikustva?
Old 06-02-10, 20:06   #38
Angelina75
otisla

Registrovan: Dec 2007
Angelina75 has disabled reputation

Afrika...to studiras sexologiju? ...a sta ti imas da kazes Afrika na tu teoriju? da

Foul appearance hide fair reality!
Angelina75 is offline   Reply With Quote
Old 07-02-10, 00:45   #39
Afrika
Hakuna Matata

Afrika's Avatar

Registrovan: Nov 2009
Afrika has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by Angelina75 View Post
Afrika...to studiras sexologiju? ...a sta ti imas da kazes Afrika na tu teoriju? da
Ja sam utvrdila sto mi najvise odgovora....i naravno....jos istrazujem Covjek se uci dok je ziv
Old 09-02-10, 00:59   #40
mace81
MiM team Početnik

Registrovan: Feb 2009
mace81 na dobrome putu
Send a message via Skype™ to mace81

Stojim iza toga da sve ide iz glave, orgazam takodje. Sve zavisi od osecaja i ljubavi. Ljubav cini cuda!!!!
mace81 is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
kako, maksimalno, postići, puta, više, zadovoljstvo

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules