MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav > Sve što ste hteli da znate o sexu

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 09-09-09, 10:18   #41
Calathea
MiM team Expert

Calathea's Avatar

Registrovan: Jan 2007
Calathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjem

Pod hitno da probaš!
Old 09-09-09, 13:01   #42
Sharp
MiM team Expert

Sharp's Avatar

Registrovan: Jun 2008
Sharp has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by Lesinar View Post
ovdje se samo prosiipa suplja prica.........jel ko sta polizo ili nije?
ajmo drustvo istinu na vidjelo pa kome obojci a kome opanci......ajmo junaci a Bogami i junakinje javite se
ja polizah jutros. Njojzi patike, meni pertle.
Old 09-09-09, 13:11   #43
Madagaskar
Strašnji sud

Madagaskar's Avatar

Registrovan: Apr 2008
Madagaskar uskoro postaje slavanMadagaskar uskoro postaje slavan

Quote:
Originally Posted by Sharp View Post
Sharp da nisi gimnastičar? Savitljiv si brate!
Madagaskar is offline   Reply With Quote
Old 09-09-09, 13:20   #44
Sharp
MiM team Expert

Sharp's Avatar

Registrovan: Jun 2008
Sharp has disabled reputation

rekreativac samo
Old 09-09-09, 13:33   #45
The cheljade
Bez piva ne biva!

The cheljade's Avatar

Registrovan: Mar 2009
The cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by Sharp View Post
Quote:
Originally Posted by madagaskar View Post
Sharp da nisi gimnastičar? Savitljiv si brate!
Je l' hoces da kazes da je bila neka poza iz Kamasutre? Ako jeste, sapni Toniu na pp, nije fora da nam ti prvi preneses neki savet za poboljsanje sexual life-a

Ima ljudi čiji je život trag vrelog železa u tle utisnut. Gde stupe, pod njima gori. Kad minu, dim spaljene zemlje dugo još vređa oči. Oni su kao zvezde čije rađanje vidimo milionima godina pošto su zgasle ali ga nikad ne čujemo. Smrt starog sunca izgleda kao rađanje novog; umiranje ovakvih ljudi uvek je rađanje novog i neizvesnog. Oni su bića Vatre. Vatra je njihov Element. Njihova priroda i sudbina.
B. Pekić
The cheljade is offline   Reply With Quote
Old 09-09-09, 14:23   #46
sneguljica
gleDna džekson

sneguljica's Avatar

Registrovan: Mar 2008
sneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by The cheljade View Post
Krkljam od smeha pola sata na ovaj uvodni post....
a ja krkljam tebi i tvojim upadicama sto cini koji dio reproduktivnih organa...dacu ti reputaciju, cim uzmognem
p.s. sad stvarno nece, veli da moram jos okolo da podijelim dok tebi bacim jopet
Old 09-09-09, 17:21   #47
The cheljade
Bez piva ne biva!

The cheljade's Avatar

The cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auru

Ovo o klitorisu koji se 'osmehuje' i anusu koji 'namiguje' nisam napisala ja

Otkad soliram nemam sex (ni oralni), al' cim navatam nekog za to ima da ga pitam da li mi se klitoris osmehuje (iskreno se nadam da nema pokvarene zube, bar prednje - zamisli kakva bi to sramota bila); al' samo da znas Tonio - ode ti glava ako se ne osmehuje, jer to znaci da siris notorne neistine sto kaze jedan supermoderator a to je ozbiljan prekrsaj pravilnika.

Ima ljudi čiji je život trag vrelog železa u tle utisnut. Gde stupe, pod njima gori. Kad minu, dim spaljene zemlje dugo još vređa oči. Oni su kao zvezde čije rađanje vidimo milionima godina pošto su zgasle ali ga nikad ne čujemo. Smrt starog sunca izgleda kao rađanje novog; umiranje ovakvih ljudi uvek je rađanje novog i neizvesnog. Oni su bića Vatre. Vatra je njihov Element. Njihova priroda i sudbina.
B. Pekić
The cheljade is offline   Reply With Quote
Old 26-02-10, 19:39   #48
tonio11
MiM team Početnik

tonio11 na dobrome putu
Default Znate li obraditi njen klitoris?

Klitoris je nadasve bitan dio ženskog tijela, koji pruža neslućene užitke. Ali znate li mu se posvetiti?

Najprije morate znati da klitoris nije isto što i vaš penis, zato mu ne odgovaraju potpuno identični zahvati kao vašoj alatki. Iako klitoris i penis zapravo imaju isti embrionalni izvor, u konačnici su potpuno različiti. Ako vašem prijatelju gode prije svega čvrsti, snažni i direktni dodiri, klitoris se puno više razveseli nježnim i blagim zahvatima. Prvo pravilo je zasigurno da ga ne smijete napasti odmah nakon što vašoj dragoj svučete gaćice. Klitoris naime ne voli iznenađenja. Puno mu je draže ako ga dugo i polako pripremate za magični dodir vaših prstiju. Zato se najprije dobro posvetite njegovoj okolici. Strpljivo milujte stidne usne i okolicu vagine. Pri tome ne zaboravite da će vas pregrubi dodiri dovesti do potpuno suprotnog cilja. Po svoj će vjerojatnosti vaša partnerica prije osjetiti nelagodu nego užitak. Dakle, radije ju milujte samo vršcima prstiju, sasvim blago i polagano.

Kada se njena vagina navlaži i kada znate da zaista uživa prstima se polako preselite na klitoris, koji će tada po svoj vjerojatnosti već biti malo nabrekao, tako da ga niti najnesprestniji među vama neće promašiti. Najprije kružite oko njega i nemojte ga napadati direktno. Tek kada vas počne gotovo moliti da ga dodirnete, udovoljite joj i polako mu se približite, opet blago i polako. U početnoj fazi uzbuđivanja možete si priuštiti i malo eksperimentiranja...

http://dnevnohr.com/Intima/znate-li-...-klitoris.html
tonio11 is offline   Reply With Quote
Old 04-03-10, 16:57   #49
Soul
Universe

Soul's Avatar

Registrovan: Sep 2006
Soul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auruSoul ima famoznu auru
Send a message via MSN to Soul Send a message via Skype™ to Soul

Quote:
Originally Posted by Zor_djevojka View Post
jesu bile zhive te djevojke? Bozhe oprosti...
jel mrdaju nogicom ahahahaha

e ja volim oralno zadovoljit zensku, u pocetku mi bilo gadljivo radi prirodnog mirisa i ukusa, sada nemam tih problema

Quote:
Originally Posted by tonio11 View Post
Ako je sramežljiva, noge ćete joj morati raširiti, iako silom neće ići. Morate pritisnuti prave gumbe i noge će se širiti same od sebi.l
A kad od zadovoljstva pocne skupljat noge, pa se glava nadje u presi
Old 04-06-10, 08:20   #50
Baron
MiM team Expert

Baron's Avatar

Registrovan: May 2007
Baron uskoro postaje slavanBaron uskoro postaje slavan

ekstra ljubavnik ne mora da prolazi kroz ovu golgotu
on to zavrsi na nogama
Old 04-06-10, 12:07   #51
BlackWoman
MiM team Expert

BlackWoman's Avatar

Registrovan: Aug 2006
BlackWoman has disabled reputation

Uvodni post je isti kao ovaj na ovoj zadnjoj strani, vidio čovjek da spamujete i da ste se odaljili od teme pa da ponovi.

Inače, ove copy paste tekstove neko na nekim sajtovima piše a nema baš neko iskustvo ili se ne rukovodi statistikom, jer svaka žena (kao ni muškarac) nema iste afinitete.
Old 04-04-12, 14:49   #52
Bonja the Zmaj
Defensor Pacis

Bonja the Zmaj's Avatar

Registrovan: Sep 2007
Bonja the Zmaj na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by tonio11 View Post
Uzbuđivanje je bitno prilikom seksualnog odnosa.
nakon ove mudrosti, mislim da je kompletni podforum izlisan
Bonja the Zmaj is offline   Reply With Quote
Old 04-04-12, 14:57   #53
bloom
Moderator

bloom's Avatar

Registrovan: Aug 2008
bloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
a što, ima možda i neupućenih
Old 07-04-12, 11:03   #54
vruc krompir
MiM team King / Queen

vruc krompir's Avatar

Registrovan: Aug 2010
vruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čekavruc krompir briljantna budućnost ga čeka

kako, kako, napućenih usana???

Leo Baskalja
vruc krompir is offline   Reply With Quote
Old 07-04-12, 18:41   #55
Bann'dito
Matador

Bann'dito's Avatar

Registrovan: Aug 2007
Bann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjem

Quote:
Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
aahhhahhahahhah zatvaraj kidaj rezi sve
i da je keks korjen svega
Bann'dito is offline   Reply With Quote
Old 08-04-12, 08:57   #56
Basta
MiM team Forumaš i po'

Basta's Avatar

Registrovan: Jan 2012
Basta na dobrome putu

Evo nešto da uljepša i olakša te posebne trenutke:

"VAGINE cousine" - Going downtown has never been tastier!

Most men think going down on a woman stinks. Literally. But, according to this commercial for a new groundbreaking product, “Going downtown has never been tastier.”

The revolutionary new pill is designed to alter the taste of a woman’s downstairs parts to mimic those of foods men enjoy most. So far, it only comes in three flavors: beefy Tex-Mex chili, creamy eggs Benedict, and spicy fajita. All of which can be hit or miss, just like chowing cho-cha.

http://www.youtube.com/watch?v=ChK77...layer_embedded
Basta is offline   Reply With Quote
Old 08-04-12, 09:00   #57
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Registrovan: Feb 2007
Dekster has disabled reputation

Oćeš da kažeš da nema više padanja u nesvijest?
Dekster is offline   Reply With Quote
Old 08-04-12, 09:03   #58
Basta
MiM team Forumaš i po'

Basta's Avatar

Registrovan: Jan 2012
Basta na dobrome putu

Ne, no ti se još otvori apetit.
Basta is offline   Reply With Quote
Old 08-04-12, 10:13   #59
Alessandra
Amor fati

Alessandra's Avatar

Registrovan: Mar 2011
Alessandra uskoro postaje slavan

Quote:
Originally Posted by Basta View Post
Evo nešto da uljepša i olakša te posebne trenutke:

"VAGINE cousine" - Going downtown has never been tastier!

Most men think going down on a woman stinks. Literally. But, according to this commercial for a new groundbreaking product, “Going downtown has never been tastier.”

The revolutionary new pill is designed to alter the taste of a woman’s downstairs parts to mimic those of foods men enjoy most. So far, it only comes in three flavors: beefy Tex-Mex chili, creamy eggs Benedict, and spicy fajita. All of which can be hit or miss, just like chowing cho-cha.

http://www.youtube.com/watch?v=ChK77...layer_embedded
Koje teatralisanje.... Zato ja preferiram muskarce koji vole da jedu skoljke....
Old 08-04-12, 15:22   #60
Bann'dito
Matador

Bann'dito's Avatar

Registrovan: Aug 2007
Bann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjem

Sto li Zhozemit ima rec na ovoj temi, stari gorgonzolicar
i da je keks korjen svega
Bann'dito is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
kako, klitoris, oralno, stimulisati

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules