MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Zabava > Brbljaonica

Notices

Brbljaonica Za sve one koji imaju što pametnoga za reći, a ne znaju gdje bi to svrstali ;)

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 24-10-08, 17:37   #1
Leptirić
Čuperak

Leptirić's Avatar

Registrovan: Jan 2008
Leptirić has disabled reputation
Send a message via Skype™ to Leptirić
Default Kako iznervirati osobu koja vam ide na živce

Pitanje je jasno,znachi na koji nachin USPJESHNO iznervirate nekoga?

Ja mnogo volim da maltretiram ljude oko sebe...
Kad vam neko ide na zivce, najbolji nachin da ga se otarasite je da i vi njemu pochnete da idete na zivce. Ja to obichno radim pjevajuci pjesmice koja ta osoba mrzi (obavezno predhodno ispitati). Ima josh mnogo nachina koje upotrebljavam:
-ponavljajte stalno jednu rijech ili rechenicu (garantovano ce pobjeci)
-ako sjedi ispred vas (kao u shkoli) stalno ga/je bockajte olovkom po ledjima
-navaljujte na njega/nju (interesantno je da ljudi bjeze ako ih gushite)
-sluchajno prospite po njemu/njoj sok ili neke grickalice
-zachinite ga/je (s onim shecerima iz kafica poshto se najlakshe nabave)
-shvrljate ga/je hemijskom olovkom
-jedite bijeli luk
-gadjite ga/je stalno bilo chime shto vam dodje pod ruku
-kupite neki nenormalno jaki dezodorans i onda stalno prskajte u njegovoj/njenoj blizini
-mljackajte dok jedete

.................................

Ima josh mnogo stvari,samo na zalost ne mogu sad svega da se sjetim. Pishite kako vi to radite,da imamo vecu paletu izbora.....
Old 24-10-08, 18:57   #2
Aurora
MiM team Forumaš

Aurora's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Aurora na dobrome putu

osobe koje me nerviraju najcesce kuliram, jer ako te neko namerno nervira kuliraza je najbolji lek za takve.
do duse malo zavisi i kakva je osoba u pitanju, od sticaja okolnosti i sl.
na poslu imam kolegu koji je magistar a ja sam mu direktni predpostavljeni a i mladja sam. covek je iskompleksiran za medalju i stalno mi postavlja glupa pitanja, to je jedino sto moze da me iznervira (ljudska glupost). samo sam mu jednom rekla :"vi ste suvi genije, samo mi nije jasno kako jedan pametan covek moze da postavlja tako glupa pitanja"

sve ovo gore u prvom postu navedeno je svojstveno tinejdzerima, tako da se u tome nikako ne nalazim.
Old 24-10-08, 21:51   #3
wawy
MiM team Guru

Registrovan: Apr 2008
wawy nepoznate kvantitete u ovom trenu

hmm, mislim da sam otvorio slicnu temu isto na brbljaonici, 'kako iritirati ljude'...
mada, svaka cast za istu ideju!
Old 24-10-08, 21:55   #4
Leptirić
Čuperak

Leptirić's Avatar

Uuuu wawy nisam vidjela, 'zvinjenje...
Nek sjupermoderator ondaK spoji teme.

A onaj prvi post je i pisao tinejdzer (moja malenkost),tako ne zamjerite......
Old 24-10-08, 22:00   #5
wawy
MiM team Guru

ma jok, ideje za iznerviravanje iz posta su prilicno dobre...
Old 24-10-08, 22:24   #6
Zagorka
MiM team Forumaš i po'

Zagorka's Avatar

Registrovan: Oct 2008
Zagorka uskoro postaje slavan

Ako poznajem tu osobu duže vrijeme i poznajem njegove/njene slabosti, lupam šale na taj račun. Ako ne poznajem onda je samo iskuliram.

Mada, ljude često iznervira kada zahtjevate od njih da se kulturno ponašaju.
Jedno prilikom, jedna djevojka se hvalila kako je istukla romsko dijete. Rekla sam joj, da to ne priliči takvoj "dami" i da joj hvalisanje nije na mjestu. Pocrvenila je od bijesa.
Old 24-10-08, 22:26   #7
Leptirić
Čuperak

Leptirić's Avatar

U pravu si,a isto tako lude i kad ih ispravljash u nechemu, npr. kad im hvatash svaku gramatichku greshku i sl.
Old 24-10-08, 22:31   #8
wawy
MiM team Guru

jedna od najacih univerzalnih fora za iritiranje je svakako po meni i forsiranje patetike. jer patetika se i u malim dozama o$eca odlino kod nakoga, a kad je pojacas, onda sagovorniku bude prvo neprijatno a da bi odagnao tu neprijatnost malo pomalo pocinje da se nervira. neznam ustvari kako to tacno ide, ali garantovano pali. samo sto zesce forsriat prenaglasene lazne emocije, i nema greske...
Old 24-10-08, 22:34   #9
Okugata
Guest

uvek ima materijala da je/ga natovarish i bubrege mu/joj pomerish
ili ona fora sa malom violinom, koja svira samo za nju/njega
  Reply With Quote
Old 24-10-08, 22:41   #10
wawy
MiM team Guru

a nije ni losa fora da kad neko drzi do sebe, pa sebe gleda da je neke velicina, da ga oslovljavas sa nekim nadimkom koji sam smislis, tepajuci mu. e to ce ga garant iznervirat... jer tako kao stavljas ga u istu ravan s tobom, a on ima virtuelnu sliku dje je sto stepenica iznad tebe...
Old 24-10-08, 22:42   #11
Leptirić
Čuperak

Leptirić's Avatar

To za patetiku sigurno uspijeva,isprobala sam.

E i josh neshto-Meni nije jasno zashto ljudi misle da se shalim kad im pricham kako su mi odvratni i kako mi idu na zivce... Ja se onako s osmjehom ustremim na osobu X i ispricham sve shto mi je na dushi. To je najbolji nachin da nekome kazesh svoje najiskrenije mishljenje kakav je a da se ne naljuti. Pri tome svi su zadovoljni, jedna strana shto je sve osobi X sasula u lice,a ova druga je presrecna shto za sagovornika ima osobu sa savrshenim smislom za humor... (i niko na kraju nije iznerviran)
Old 24-10-08, 23:08   #12
Batboy
Nice'n Clean

Batboy's Avatar

Registrovan: Aug 2007
Batboy uskoro postaje slavan

Quote:
Originally Posted by Leptiric View Post
To za patetiku sigurno uspijeva,isprobala sam.

E i josh neshto-Meni nije jasno zashto ljudi misle da se shalim kad im pricham kako su mi odvratni i kako mi idu na zivce... Ja se onako s osmjehom ustremim na osobu X i ispricham sve shto mi je na dushi. To je najbolji nachin da nekome kazesh svoje najiskrenije mishljenje kakav je a da se ne naljuti. Pri tome svi su zadovoljni, jedna strana shto je sve osobi X sasula u lice,a ova druga je presrecna shto za sagovornika ima osobu sa savrshenim smislom za humor... (i niko na kraju nije iznerviran)
Ja mislim da se ti sada šališ i da je druga strana (tvoj sagovornik) u pravu kad misli da se ti šališ sa njim/njom na šaljiv način prikazujući njegove osobine kao negativne.... Jer da se ne šališ.., dala bi do znanja sagovorniku da se ne šališ.., i ne bi dopustila da on misli da se ti šališ iako se ne šališ...

U svakom slučaju šala je u pitanju...

Duša od čovjeka, veličanstvena figura ljudska, gorostas duhovni, savršenstvo i kreacija Božja. Enciklopedija sam živa, nepresušni gejzir znanja, oplemenjujem ljude i prostor, sve što dotaknem raste do neslućenih visina...
Batboy is offline   Reply With Quote
Old 24-10-08, 23:12   #13
Blade
Moderator

Blade's Avatar

Registrovan: Nov 2007
Blade ima famoznu auruBlade ima famoznu auruBlade ima famoznu auruBlade ima famoznu auru

Nije Batko, vjeruj. Znam, i meni se to desava. Ima takve djece, da ne mozes da im dokazes da preceruju i jedini nacin je da im sve saspes u lice. Ali posto ja stvarno necu da se svadjam ni sa kim zbog toga, onda kroz osmijeh kazem ''Ao, mici mi se vise oli...'' i sl. Ali oni opet ne kapiraju. Kakav mentalitet boze me sacuvaj!
Old 24-10-08, 23:17   #14
Leptirić
Čuperak

Leptirić's Avatar

Batko-Jok,grijeshish. To shto kazem u tom trenutku nije recheno kroz shalu nego samo kroz osmijeh. Osoba mozda misli da je shala pa i ne shvati za ozbiljno skoro nishta shto kazem, ali meni je vazno da se ja osjetim fino shto sam joj sve to rekla. I bash me briga shto taj neko nije skontao, ako nije skontao.....
Old 24-10-08, 23:21   #15
Batboy
Nice'n Clean

Batboy's Avatar

Quote:
Originally Posted by Blade View Post
Nije Batko, vjeruj. Znam, i meni se to desava. Ima takve djece, da ne mozes da im dokazes da preceruju i jedini nacin je da im sve saspes u lice. Ali posto ja stvarno necu da se svadjam ni sa kim zbog toga, onda kroz osmijeh kazem ''Ao, mici mi se vise oli...'' i sl. Ali oni opet ne kapiraju. Kakav mentalitet boze me sacuvaj!
Nemoj da braniš Malecku.., uvijek si na njenoj strani...

Da bi neko skontao moraš mu fino objasniti.., spustiti se na njegov nivo...

A što se tiče bezobrazluka.., svako zna kad je bezobrazan... Pitanje je samo što neko voli taj osećaj svežine (koka~kolja)...

Duša od čovjeka, veličanstvena figura ljudska, gorostas duhovni, savršenstvo i kreacija Božja. Enciklopedija sam živa, nepresušni gejzir znanja, oplemenjujem ljude i prostor, sve što dotaknem raste do neslućenih visina...
Old 24-10-08, 23:25   #16
Batboy
Nice'n Clean

Batboy's Avatar

Quote:
Originally Posted by Leptiric View Post
Batko-Jok,grijeshish. To shto kazem u tom trenutku nije recheno kroz shalu nego samo kroz osmijeh. Osoba mozda misli da je shala pa i ne shvati za ozbiljno skoro nishta shto kazem, ali meni je vazno da se ja osjetim fino shto sam joj sve to rekla. I bash me briga shto taj neko nije skontao, ako nije skontao.....
Možda se on/a samo pravi da ne shvata ozbiljno.., i možda tako želi da te izLJudi.., pa u sebi kaže; ''Vidi ove Malecke.., glupa ko top...''

Old 24-10-08, 23:31   #17
Leptirić
Čuperak

Leptirić's Avatar

Shto cu,ne mozesh u svachijim ochima biti pametan, svako je u sushtini glup. Neko voli da pametuje vishe neko manje....
Tako da i jedna i druga strana odu uvjerene kako su pametne.
Old 25-10-08, 15:06   #18
Mjau
MiM team Expert

Mjau's Avatar

Registrovan: Sep 2006
Mjau na dobrome putu
Send a message via MSN to Mjau

*Eh.. kad je osoba koja vas nervira.. prisutna.. pa onda nadjete nacina da je spustite na zemlju.. Ali sta da radimo kad je ta osoba daleko.. a opet vas posredno nervira..putem osobe koje vi nikako ne zelite da povredite..?
Mjau is offline   Reply With Quote
Old 25-10-08, 15:21   #19
ItalijaN
MiM team Forumaš

ItalijaN's Avatar

Registrovan: Sep 2008
ItalijaN nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via ICQ to ItalijaN Send a message via MSN to ItalijaN Send a message via Skype™ to ItalijaN

Quote:
Originally Posted by Batboy View Post

Da bi neko skontao moraš mu fino objasniti.., spustiti se na njegov nivo...
nisi u pravu....kad se spustis na neciji nivo taj neko ce te tuci iskustvom sa tog nivoa...a spustanjem na nizi nivo samo gubis...ne mozes nista da dobijes

http://animalsaviors.org

ItalijaN is offline   Reply With Quote
Old 25-10-08, 16:12   #20
_qwerta_
MiM team Forumaš i po'

_qwerta_'s Avatar

Registrovan: May 2008
_qwerta_ has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by Mjau View Post
*Eh.. kad je osoba koja vas nervira.. prisutna.. pa onda nadjete nacina da je spustite na zemlju.. Ali sta da radimo kad je ta osoba daleko.. a opet vas posredno nervira..putem osobe koje vi nikako ne zelite da povredite..?
onda bjež kud te noge nose

ne znam baš sad na koju osobu misliš...al recimo da je u pitanju osoba sa kojom ste baš super a ta osoba koja vas nervira vi je nešto značila u životu do jedne ure
najbolje je brate bit iskren u tim situacija i reć: Knjige ti iz očiju bivaju vatrene ka mene u mom snu prekjuče i poslat u pičku materinu na kulturan način. A to je čisto ignorisanje ili stavljanje do znanja da nemate namjeru ikad više prozborit sa tom osobom do kraja vašeg napećnog životaa.

p.s. nema potrebe dodatno je nervirati..i ne vidim poentu bez da naranite vašu sujetu..a od toga se niko nije najeo

Tags
ide, iznervirati, kako, koja, osobu, vam, živce

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules