MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Zabava > PlayGround

Notices

PlayGround Najinteresantnije igre poznate na forumima

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 29-06-08, 13:08   #1
nestasni_cipiripi
MiM team King / Queen

nestasni_cipiripi's Avatar

Registrovan: Feb 2008
nestasni_cipiripi uskoro postaje slavan
Send a message via MSN to nestasni_cipiripi Send a message via Yahoo to nestasni_cipiripi
Default Đe ste bili prije 5,10,15,20 godina

Ne znam jel ovo pravo mjesto za ovu temu.Znači đe ste bili prije svih ovih godina....
nestasni_cipiripi is offline  
Reply With Quote
Old 29-06-08, 13:10   #2
Milly
Tu sam i kad nisam

Milly's Avatar

Registrovan: Jan 2007
Milly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auru

nidje..taman kao i sad..
Old 29-06-08, 13:11   #3
nestasni_cipiripi
MiM team King / Queen

nestasni_cipiripi's Avatar

Registrovan: Feb 2008
nestasni_cipiripi uskoro postaje slavan
Send a message via MSN to nestasni_cipiripi Send a message via Yahoo to nestasni_cipiripi

Prije 5 godina u ovo doba bijah u Grčku,a prije 10,15,20 isto đe i sad u HN kupah se i uživah u blagodetima mora
nestasni_cipiripi is offline   Reply With Quote
Old 29-06-08, 13:17   #4
Milly
Tu sam i kad nisam

Milly's Avatar

Milly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auru

Jedino sto pouzdano znam da sam prije 20 godina(mozda malo vishe) pro'odala i promrdzukala koju -nk

Prije 15 sam odlucila biti direktor i astronaut ( za sad ovo prvo ispunih ) -tv/ko

Prije 10 ...nemam pojma..
Prije 5 -nema dje nisam stizala .. mogah svijet okrenuti ..
Old 29-06-08, 14:09   #5
talkitna
MiM team Forumaš i po'

Registrovan: Jun 2008
talkitna na dobrome putu

Pre 20-u obdanistu,pre 10 na letnjem raspustu,pre 5 u New Yorku,sad-ispred kompjutera..
talkitna is offline   Reply With Quote
Old 29-06-08, 14:10   #6
Angelina75
otisla

Registrovan: Dec 2007
Angelina75 has disabled reputation

da krenem odnazad.....

pre 20 god.- imala sam jedno lepo i sretno detinjstvo i svaki dan ispunjen radoscu i bezbibrigom ziveci u jednom gradu u Bosni....davno to bese...1988...ehh...

pre 15 god. - napunila sam mojih 18 god., 1993. god. i postadoh punoletna u vreme najvece krize i to u izbeglistvu ,izgubljenih mnogih stvari , nikad necu zaboraviti kada mi je majka nemajuci od cega da napravi barem kolac za rodjendan , otisla da zamoli komsinicu ,tu gde smo se smestili, za 2 jajeta ,casu mleka i malo malina koje je imala u svom dvoristu kako bi mi napravila neki nazovi kolac tek toliko da obelezi se to moje cuveno punoletstvo....i verujte to je bio bas dobar kolac...uhh..tesko mi o ovome sad i da pricam kad vidim kako se u danasnje vreme razbacuju roditelji parama slaveci taj 18. rodjendan kao da je rodjendan KRALJA ili KRALJICE....ma totalno bezveze....

pre 10.god. - sam se prvi put razvela od svog bivseg muza... ,1998. god.

a pre 5 god. - sam uplatila i polozila vozacki ispit

eto....

Foul appearance hide fair reality!
Angelina75 is offline   Reply With Quote
Old 29-06-08, 15:23   #7
paloma
MiM team Početnik

paloma's Avatar

Registrovan: Apr 2008
paloma nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via MSN to paloma

Pre 20 godina sam takodjer i ja imala jednu sasvim drugaciju viziju i sliku moje buducnosti i zivot bezbrizno provodila u rodnoj Hrvatskoj..u ovo doba..sam razmisljala i iscekivala godisnje odmore mame i tate i redovan odlazak na more u Dalmaciju.Igrala kosarku u dvoristu sa bratom i mnogobrojnim vrsnjacima iz komsiluka,lepila Madonine postere po zidu sobe i crtala stripove...

Pre 15 godina sam u ovo doba zavrsila srednju skolu u Beogradu i upisala visu skolu stanujuci sa bratom kao podstanar sa potpuno porusenim starim svetom i prislino novim nametnutim u sebi,prativsi svakodnevne strahote i razaranja na tv ekranu.

Pre 10 godina sam bila lutajuci covek sa nekim entuzijazmom da ce sve ipak kad tad biti bolje...zaposlila se u drzavnoj firmi u proizvodnji uz obecanja da to tako mora kako bi se upoznala sa firmom i tek onda dobila radno mesto u direkciji..i tako sam za strojem provela dve godine..no,iskustvo se isplatilo..naucila sam odlicno da sijem.

Pre 5 godina sam radila u agenciji za knjigovodstvo..jos uvek bila podstanar...
Tek u poslednje tri godine zivot mi se mnogo,mnogo izmenio na bolje...

Bog svima daje samo treba znati uzeti..

Last edited by paloma; 29-06-08 at 20:25..
paloma is offline   Reply With Quote
Old 29-06-08, 20:18   #8
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

Prije 5 godina sam pochela da se shirim ka Ozonska rupa..bila sam plava, solirala sam uglavnom

Prije 10 godina sam zavrshavala III Ekonomske, po 3 mjeseca bila u Baru ne razdvajajuci se od kume Ivane, merachila, uzhivala i radila kod ujaka u parfimeriji i zaradom opremila sestru, brata i mene za novu shkolsku godinu ( majka i ja smo radile)...Spojila lijepo sa korisnim .e, da te godine je pocheo Elmag radio sa radom - to je bila ludnica

Prije 15 godina tj.1993. niko nije htio da se druzhi sa mnom, jer je majka ukinula Palmu sa Tv kanala, a ja sam slushala Bijelo dugme i stari dobri YU pop rock, dok su sve moje drugarice dzuskale uz turbo folk, sjecam se jurenja sa majkom po prodavnicama, dok su prodavachice kako se za koji prozivod dohvatimo ispred nosa cijene nivelisale...Majchine bolesti sa bubrezima i u sred avgusta temperature od 42 i nikad zaboravljenog doktorovog tati: 'Gospodine, uradili smo sve shto smo mogli.'' stavljajuci mu do znanja da za nju vishe nema spasa..shto se, da kucnem, nije pokazalo tachnim..zhilava mi mila majka (koju volim najvishe na svijet'!)..Tatinih ruchkova i vechera, dok je majka bila na VMA u Beogradu (zbog istih bubrega)..odlichno se snalazio sa nama troma, pomagala sam mu koliko sam umjela i mogla ...E, da..kako sam se naushljala bila te godine, sve mi prosto...po komshiluka sam navashkala...

a prije 20 godina neshto se i ne sjecam nekih stvari..znam da sam vazda bila prashnjava od ovog Cemovskog polja, jer tada 10 kuca nije bilo na Starom aerodromu i pamtim majchinu zgrozhenost kad smo se ovdje doselili i kad je htjela da se razvede od tate, jer je ona kao kcerka potpukovnika (gospodsko dijete) iz ulice Ivana Vujoshevica od Preko Morache doshla u tundru staroaerodromsku sa prashinom i pijeskom do koljena ...Sad vec ne bi dala Stari aerodrom nizashta

Last edited by Zor_djevojka; 29-06-08 at 20:22..
Zor_djevojka is offline   Reply With Quote
Old 29-06-08, 20:53   #9
milenaaaa
MiM team Expert

milenaaaa's Avatar

Registrovan: Feb 2007
milenaaaa nepoznate kvantitete u ovom trenu

prije 20 u majkinom stomaku, tad je bila nedje u 4-5 mjesecu trudnoce..i mogu vam reci tad mi je najljepse bilo

prije 15 godina, zivjela sam i ja moja rosse nekad u sred grada
centar, ulica slobode ualz 26 ,igrala se u onaj pijesak iza zgrade,i pravila kao kolace od toga, a kad nadjemo pilotinu nije nas srecnijih bilo...bila sam mnogo razmazena, jedinica, tata pomorac, sve su mi udovoljavali, i naravno nisam isla u vrtic

prije 10 godina.ucila sam u osnovnu skolu musa burzan, vazda isla po tih takmicenja iz fizike i matematike, sta da vam kazem bila prava pcelica..moji su se razveli, pa sam postala jos nesnosljivija

prije 5.. ucila u gimnaziju, prvi put se zaljubila..taman nedje tad imala nekog nazovi momka..
i konacno prestala da budem razmazena

eto tako nekako....
RecI CY Ti NeStO sAsvIm LicNo, NiSi NIkAd CyO nEsTO TOmE sLicNo, rEcI cU TI REcI dVe DRskE i beZoBRaZNe...Bas mE brIgA dA LI IMaS LovE, Ja ZBog LoVe Ne PrOdaJeM sNoVE, ni daL" mOzDa ImaS cYrY DRuGU, IspAlA jE vEc Y pRVoM krUgu.... ZEVEDI MEEEEE,POVEDI ME, ODVEDII MEEEEE DA LUDUJEM...IZNAD GRADA VECE PADA, TVOJE USNE COKOLADA...
milenaaaa is offline   Reply With Quote
Old 29-06-08, 22:35   #10
Sharp
MiM team Expert

Sharp's Avatar

Registrovan: Jun 2008
Sharp has disabled reputation

tacno u ovo vrijeme prije 20 godina sam upisao prvi razred osnovne skole, sa 6 godina. Moji su me upisali u skolu ranije jer su mislili da sam pametniji od svojih vrsnjaka (sto se kasnije nije bas i pokazalo tacnim )

Prije 15 godina sam isao u peti razred osnovne skole, bio talentovani pjesnik zanesenjak.

Prije 10 godina sam skapirao da me je uveliko proslo ovo sto me uhvatilo prije 15 Popio sam tada prvo pivo, posle toga sam pio sve zivo Cini mi se da sam se te godine i prvi put potukao, onako ozbiljno. Te godine sam dobio prvog keca u zivotu, iz matematike.

prije 5 godina sam poceo da se bavim sitnim preduzetnistvom, saznao sta je sivo trziste, vratio se studijama u isto vrijeme i prvi put dao uslov za godinu vec u junu. Tada sam i prvi put posao na rafting, i kako tada tako ni danas ne mogu vise bez toga sporta
Old 29-06-08, 23:05   #11
milenaaaa
MiM team Expert

milenaaaa's Avatar

milenaaaa nepoznate kvantitete u ovom trenu

aaaa sta ti je pravi ekonomista, i ovdje prica o sivom trzistu
daj objasni to na Laferovoj krivoj
RecI CY Ti NeStO sAsvIm LicNo, NiSi NIkAd CyO nEsTO TOmE sLicNo, rEcI cU TI REcI dVe DRskE i beZoBRaZNe...Bas mE brIgA dA LI IMaS LovE, Ja ZBog LoVe Ne PrOdaJeM sNoVE, ni daL" mOzDa ImaS cYrY DRuGU, IspAlA jE vEc Y pRVoM krUgu.... ZEVEDI MEEEEE,POVEDI ME, ODVEDII MEEEEE DA LUDUJEM...IZNAD GRADA VECE PADA, TVOJE USNE COKOLADA...
milenaaaa is offline   Reply With Quote
Old 30-06-08, 11:23   #12
malo
MiM team Forumaš i po'

malo's Avatar

malo nepoznate kvantitete u ovom trenu

Prije 5 godina u ovo doba, sam saznala da sam trudna i ta sreca je ne ponovljiva...imala muza, dom,sve kao u bajci

10 godina prije imala sam 19 godina, radila posao koji volim, nista na svijetu mi nije bilo vazno sem da sebi ugodim, tek malo poslijeratno doba, a da zaboravia sam da sam tacno tad prvi put otisla sa drustvom na more, poslije rata,i bilo je nezaboravno...

15 god prije, eh to je bas 1993 najgore godine, nije se lijepo prisjecati...

a prije 20 godina zivjela sam na Grbavici, imala naj ljepse djetinjstvo, i uzivala u njemu, sa svojim drusvom pravila gluposti po kvartu,izbjegavala lavore pune vode sa balkona, vrh desavanja je bio odlazak na sladoled kod Kenana u slasticarnu,i moje divljanje zato sto mi se rodio brat, kojeg nisam htjela da imam(na mamu bila ljuta 2 mjeseca).Sve u svemu bila malo deriste
Old 12-08-09, 21:15   #13
Madagaskar
Strašnji sud

Madagaskar's Avatar

Madagaskar uskoro postaje slavanMadagaskar uskoro postaje slavan

Đe ste bili prije 5,10,15,20 godina

Prije 5 godina - Počela sa radom u današnjoj firmi
Prije 10 - Bila trudna
Prije 15 - Bila trudna
Prije 20 - Bila zaludna
Madagaskar is offline   Reply With Quote
Old 12-08-09, 21:34   #14
sneguljica
gleDna džekson

sneguljica's Avatar

Registrovan: Mar 2008
sneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu auru

ja sam prije 20 godina imala prvu bebu...mnogo obaveza za jedno mlado celjade ali sve se moze kad se hoce, a beba je najbolja beba koja se mogla roditi.

prije 15 godina sam bila trudna sa drugom bebom, prestravljena od krize koja je vladala ovim prostorima, gledala uzasne slike iz ratom zahvacenim predjelima i mislila da li cu imati snage da se sa malim djetetom i bebom u stomaku uhvatim u kostac sa mogucim ratom...uh, bas sam bila zabrinuta

prije 10 godina sam kao i svi prvo mislila oce li bombardovanje, nece, gledala s terase
Nato avione kako nas nadlijecu a pomalo i gadju, a onda, pred kraj godine, nakon bombardovanja, provela mjesec dana u radnoj setnji po Njemackoj. Lijepo je bilo vidjeti nerazrusene gradove.

Prije 5 godina...gledala ovu makanjcad, radila, pratila pubertet starijega a brzo nadolazeci i komplikovan pubertet mladjega naslucivala...uh, proci ce i puberteti
Old 18-08-09, 00:35   #15
Tiga
MiM team Guru

Registrovan: Mar 2009
Tiga uskoro postaje slavanTiga uskoro postaje slavan

Pre 20 godina sam bila debelo bebče koje je spavalo u hladu velikih listova Adama, mnogo jela i vrištala.

Pre 15 sam imala 6 godina i smrtno se dosađivala jer sam bila najmlađe dete u komšiluku koje još nije pošlo u školu! Mnogo sam crtala, pevala, cepkala papiriće, mirisala cveće...Kao i sad

Pre 10 godina sam bila dete koje je leto provelo u skloništu. Naučila sam da ćutim i trpim, ne sasvim svesna događaja. Bilo je to leto koje je kao crna rupa u mom srećnom detinjstvu.
Pre 5 sam imala 16 i bila nesrećno zaljubljena u pitajboga koga.
To su bile najgluplje godine. Nosila sam roze patike i pisala dnevnik.
Tiga is offline   Reply With Quote
Old 20-07-11, 21:58   #16
andjela pizelli
Moderator

andjela pizelli's Avatar

Registrovan: Nov 2006
andjela pizelli has disabled reputation

uh ko ce to sve prebrojati...uglavnom ostala sam u istom gradu da zivim,promijenila tri posla...

Last edited by andjela pizelli; 20-07-11 at 21:59..
andjela pizelli is offline   Reply With Quote
Old 21-07-11, 07:22   #17
Calathea
MiM team Expert

Calathea's Avatar

Calathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjem

prije 5 - ne sjećam se

prije 10 - promijenila sam treći posao, jedna od najboljih odluka u mom životu

prije 15 - bejah student - pješak, strašna iskustva sam imala u vozu...

prije 20 - e, to su bili dani, ne učih ništa, a bejah najbolji đak u školi, kako sam u nju stizala od televizora ni danas mi nije jasno. Samo ću reći da su noćni Program plus Hrvatske televizije i DInastija u četiri ujutru bili obavezni za svakog živog
Old 25-07-11, 11:51   #18
writer
MiM team Početnik

writer's Avatar

writer nepoznate kvantitete u ovom trenu

prije pet sam malkice ja cenzurisala druge (pi sram me bilo )
prije deset su mene malko više cenzurisali (pi sram ih bilo )
prije 15 sam bila najbolji student - štreber nad štreberima
prije 20 sam prezirala ove štrebere i mislila kako sam ja cool, ne učim ništa a sve znam
writer is offline   Reply With Quote
Old 18-09-13, 22:06   #19
andjela pizelli
Moderator

andjela pizelli's Avatar

Registrovan: Nov 2006
andjela pizelli has disabled reputation

preskočila zabavište i pošla u prvi razred
andjela pizelli is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
Đe, bili, godina, prije, ste