MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Zabava > PlayGround

Notices

PlayGround Najinteresantnije igre poznate na forumima

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 26-05-09, 08:17   #1
gromovnik
MiM team King / Queen

gromovnik's Avatar

Registrovan: May 2009
gromovnik has disabled reputation
Cool Šta vi mislite o sebi?

Šta vi mislite o sebi?

Ako je već postavljen ovaj topik, žao mi je za spam. Zamolio bih administratora-moderatora da ga skloni.

Kakvo imate mišljenje za sebe?
Koliko čovjek može biti objektivan prema sebi samom.

Koje su vase najbolje vrline,a koje najgore mane?

Za sebe: Volim da slušam druge kada iznose svoju priču, a naročito uvijek nastojim da ih saslušam do kraja bez upadica kada pričaju o svojim problemima ili svojoj boli, „Audiatur et altera pars“.

Nastojim da budem iskren. Možda sam više emotivno preosjetljiv, to je mišljenje bližeg okruženja onih koji me dobro poznaju za mene.

Imputiraju mi to kao manu i slabost. Hmhm to je nešto što se ne može u karakteru nekoga nadograđivati ili brisati jednim potezom.
Mana zaboravljam i gubim stvari od laptopa preko mobilnih telefona. Ponekad u gradu zaboravim gdje sam parkirao automobil...
Teško se neko može na mene i osloniti ako mu trebam nešto kupiti, donjeti, poslati i sl. Redovno nesvjesno zaboravljam tu vrstu „naredbe“.
Pa stoga kažu da sam nepouzdan.

Posebno me nerviraju likovi koji „vrte“ stalno jednu te istu priču.
Pa zbog toga mi više odgovara samoća nego učestali spam nekih koji me tuše. Očajan sam kada „izgubim“ na takve vrijeme.

Ne vjerujem bjanko i ne dajem baš bezrezervnu podršku ljudima. Ne iz razloga što sam se nekad opekao više onako možda urođeno, ili „Budi mudar kao zmije i bezazlen kao golub“...............
Old 26-05-09, 08:54   #2
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

ja cu samo ono shto mi se ne svidja kod mene, a toga je poprilichno :
lijena, uglavnom nezainteresovana, gruba, bezobrazna, drska, perfidna, lukava, iskljuchiva, impulsivna, kontradiktorna, izbjegavam sve vrste obaveze i zadataka - nepouzdana odnosno neodgovorna, razdrazhljiva...
Old 31-05-09, 20:05   #3
gromovnik
MiM team King / Queen

gromovnik's Avatar

Zašto svi inkognito?
Old 31-05-09, 20:07   #4
Okugata
Guest

ja ti nisam normalna kako god okrenesh...
  Reply With Quote
Old 31-05-09, 20:15   #5
bloom
Moderator

bloom's Avatar

Registrovan: Aug 2008
bloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu auru

Ja sam jako dosadna jer imam krute stavove i principe, svakodnevno se srećem s tim da "nisam normalna" za svoje godine jer žene mojih godina i mlađe meni su totalne nepojmljive, tako se osim ljudi sa kojima se družim cijeli život u poslednje vrijeme (na poslu) uglavnom družim sa starijima. Što se ostalog tičem jedna sam totalno prosječna osoba, valjda, nego danas niko i ne zna šta to znači jer svi oće da su EXTRA
Old 31-05-09, 20:30   #6
Davy I
MiM team Expert

Davy I's Avatar

Registrovan: Mar 2007
Davy I has disabled reputation

Ja imam ogroman ego (bez pokrića, bojim se) koji će me kad-tad progutati (to sam već jednom rekao).

Imam običaj da formiram predrasude zbog kojih se kasnije kajem, ali radim na tome da tu svoju užasnu osobinu ispravim.

Neko kaže da sam arogantan i bezobrazan, neko da sam ljubazan i fino vaspitan. Da li to potire jedno drugo, stvarno ne znam.

Jako sam osjetljiv u nekim situacijama, ali imam debelu masku kojom znam da sakrijem emocije. Pozitivne ili negativne, nebitno. Humor i iskrenost su moji načini razračunavanja sa ljudima i mehanizmi odbrane.

Previše sam posvećen knjigama - pisanju i čitanju - pa se često desi da mi se neko žali kako ga zapostavljam. Ali imam veliki problem sa održavanjem kontakata i manje čvrstih prijateljstava.

Zaboravan sam i rasijan, što mi je do sada napravilo najveće probleme. Koliko god se trudio, protiv toga ne mogu da se izborim.

Postoji li ijedna dobra osobina kod mene?! Vjerovatno postoji, ali drugi znaju bolje...
tada će jedan od nas najzad da se odmori!

Davy I is offline   Reply With Quote
Old 31-05-09, 22:06   #7
Okugata
Guest

sto smo se naruzili hahahaha
ajd sad dobre osobine:
pravedna sam i uvek cu stati da se svadjam i branim svoje i tudje stavove.
drzim se principa: pamti pa vrati. tako sam mirnija i spokojnija. oprastati znam, ali zaboraviti ne.
tacna sam, pouzdana i kada pogresim, znam se izvinuti i ispraviti. vaspitana...ponekad sam kazu suvise fina, ali ta finoca je samo uctivost i distanca.
pomalo sam hladna sa emocijama, sto opet stavljam sebi u vrline, jer sam takva ceo svoj zivot i ne znam za drugo. i ma koliko drugi zeleli da me promene, to bas ne ide....
volim analizirati i praviti strategije, planove za rad i destinacije koje trebam obici za taj dan.
kada se zabavljam onda to prelazi u hedonizam. znam uzivati u ukusima, mirisima, bojama, prelepom pogledu. satima mastam i pravim 'rekonstrukcije' dogadjaja sta bi bilo kada bi bilo.
s nekima se raspricam kao kvocka, a sa drugima cutim kao zalivena. prilagodjavam se svakom drustvu, nebitno za godine i interesovanja.
volim imati misljenje o svemu. kada se u nesto ne razumem, nije me blam da pitam...mada znam i gluposti provaljivati
  Reply With Quote
Old 31-05-09, 22:18   #8
The cheljade
Bez piva ne biva!

The cheljade's Avatar

Registrovan: Mar 2009
The cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auruThe cheljade ima famoznu auru

Kazu da sam "Celicna lejdi" po pitanju iskrenosti, mnogi to poistovecuju sa drskoscu, arogancijom, nevaspitanjem...ali kako god se okrene, sacuvaj boze da precutim sta mislim o necemu ili nekome i to nikako ne umem da "uvijem", ali kada hocu za sebe da zadrzim to misljenje ne moze ga niko iscupati iz mene. Pa onda lenja sam do zla boga, osvetoljubiva...a neki cak kazu da sam "puna sebe", egoista, zatvorena (ja ne bih rekla da je losa osobina, ali mi cesto uzimaju za zlo)...

A od dobrih osobina: odgovorna, nikad ne kasnim (koliko god glupo zvucalo u ovom kontekstu), pa onda drugi vole kod mene to sto sam "blesava", kazu da sam jaka osoba...i tako dalje, ako se setim jos necega napisacu

Ima ljudi čiji je život trag vrelog železa u tle utisnut. Gde stupe, pod njima gori. Kad minu, dim spaljene zemlje dugo još vređa oči. Oni su kao zvezde čije rađanje vidimo milionima godina pošto su zgasle ali ga nikad ne čujemo. Smrt starog sunca izgleda kao rađanje novog; umiranje ovakvih ljudi uvek je rađanje novog i neizvesnog. Oni su bića Vatre. Vatra je njihov Element. Njihova priroda i sudbina.
B. Pekić
The cheljade is offline   Reply With Quote
Old 31-05-09, 23:23   #9
Tiga
MiM team Guru

Tiga uskoro postaje slavanTiga uskoro postaje slavan

Nikad nisam bila devojka oko koje se diže larma,
ali mislim da sam faca i da imam nekog šarma.
Možda grešim, al' ja sam takvog dojma.
Tiga is offline   Reply With Quote
Old 31-05-09, 23:26   #10
Blade
Moderator

Blade's Avatar

Registrovan: Nov 2007
Blade ima famoznu auruBlade ima famoznu auruBlade ima famoznu auruBlade ima famoznu auru

Super lik, mane nemam!
Old 31-05-09, 23:28   #11
Oaza
MiM team Forumaš i po'

Oaza's Avatar

Oaza na dobrome putu

Mislim da sam dobar covjek (zena)
Old 01-06-09, 11:47   #12
Tiga
MiM team Guru

Kao dete nisam volela sabe, mislila sam da sam ružna i da ne vredim mnogo. Ne znam zašto sam imala taj nedostatak samopouzdanja i čime je izazvan. Sada vidim da me je to mnogo kočilo. Na svu sreću, na vreme sam postala svesna tog problema i mnogo radila na toj nesigurnosti. Rezultati su dobri, ali još uvek moram ponekad sebi samoj da se dokazujem.

Da ne davim:
Mane: tvrdoglava, neodgovorna, uvek kasnim, neuredna, lenja, povučena, ćutljiva
Vrline: iskrena, strpljiva, temeljna, hrabra, poštena, verna, puna razumevanja za sve i svakog ( ne mogu da se odlučim da li je ovo mana ili vrlina)...
Old 01-06-09, 12:02   #13
Davy I
MiM team Expert

Davy I's Avatar

Quote:
Originally Posted by Tiga View Post
Mane: lenja, povučena, ćutljiva
Zar su to mane?!

Old 01-06-09, 12:05   #14
Tiga
MiM team Guru

Quote:
Originally Posted by frkadela View Post
Zar su to mane?!
Lenjost je mana, i to velika. A ove druge dve mogu biti mane, ali ne moraju. Mnogo puta su se pokazale kao mane, jer društvo ne voli takve ljude. Koliko puta, npr. nisam dobila neki posao zbog toga...
Old 01-06-09, 12:14   #15
Davy I
MiM team Expert

Davy I's Avatar

Quote:
Lenjost je mana, i to velika. A ove druge dve mogu biti mane, ali ne moraju. Mnogo puta su se pokazale kao mane, jer društvo ne voli takve ljude. Koliko puta, npr. nisam dobila neki posao zbog toga...
Nije... Mi koji volimo da ljenčarimo jednostavno umijemo da dobro rasporedimo vrijeme. Nisam osjetio da mi obaveze "trpe" zbog toga što ponekad čitav dan blejim i slušam muziku, samo zamolim cimera 2-3 puta dnevno da mi doda čašu vode da ne ustajem. Kad treba da se radi, tu sam. Kad posao može da se odloži, tu sam!

"Društvo" kao "socijalističko društvo" ili kao "prijatelji"?

Pa dobro, i ja sam takav, ali kako volim da radim sa ljudima, dobijao sam takve poslove. Znači, volim da radim sa ljudima, ali ne nužno i da se družim sa njima.

Old 01-06-09, 12:14   #16
gromovnik
MiM team King / Queen

gromovnik's Avatar

Quote:
[COLOR="Blue"]
Da ne davim:
Mane: tvrdoglava, neodgovorna, uvek kasnim, neuredna, lenja, povučena, ćutljiva
Vrline: iskrena, strpljiva, temeljna, hrabra, poštena, verna, puna razumevanja za sve i svakog ( ne mogu da se odlučim da li je ovo mana ili vrlina)...
U svojoj glavi sam stvorio predožbu za baš takav tvoj karakter, STVARNO!
Old 01-06-09, 12:20   #17
bloom
Moderator

bloom's Avatar

Registrovan: Aug 2008
bloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu auru

sa moje tačke gledišta mane 2, 3, 4, 5 nisu u skladu sa vrlinom 3 ali ipak svi valjda gledamo subjektivno
Old 01-06-09, 12:33   #18
Tiga
MiM team Guru

Quote:
Originally Posted by frkadela View Post
Nije... Mi koji volimo da ljenčarimo jednostavno umijemo da dobro rasporedimo vrijeme. Nisam osjetio da mi obaveze "trpe" zbog toga što ponekad čitav dan blejim i slušam muziku, samo zamolim cimera 2-3 puta dnevno da mi doda čašu vode da ne ustajem. Kad treba da se radi, tu sam. Kad posao može da se odloži, tu sam!

"Društvo" kao "socijalističko društvo" ili kao "prijatelji"?
Ja osećam da mi obaveze trpe. Na primer, ja bih sada trebala da učim, ali umesto toga slušam muziku i sedim na forumu, jer me mrzi da ustanem i uhvatim knjigu. Obaveze trpe. Znam da ću stići sve da naučim, ali se svejedno nerviram što nisam od onih vrednih koji prvo zavše posao, pa se onda odmaraju.

Društvo, kao socijalističko društvo. Ljudi vole prodorne, nametljive ličnosti, ako ih ne vole, onda ih svakako više cene od onih stidljivih, ćutljivih. Zapravo, meni jako loše ide neobavezna komunikacija sa nepoznatim ljudima, koji sa milion reči ne kažu ništa, pričaju da bi pričali. A to je loše.
Da se ne udaljavam od teme...
@ Gromovnik- pročitao si me
@Zmzm- jeste kontradiktorno, ali u različitim situacijama se ispoljavaju ove mane i vrline.
Old 01-06-09, 20:29   #19
Batboy
Nice'n Clean

Batboy's Avatar

Registrovan: Aug 2007
Batboy uskoro postaje slavan

Quote:
Znaš lijeni ljudi su mislioci.., a u pravo oni su izmislili točak.., plug.., itd. Dok su drugi tukli međeda toljagom.., oni su smišljali koplja i strele.., doku su vrijedni hvatali ribu rukama.., lijeni su pravili udicu i klopke...

Duša od čovjeka, veličanstvena figura ljudska, gorostas duhovni, savršenstvo i kreacija Božja. Enciklopedija sam živa, nepresušni gejzir znanja, oplemenjujem ljude i prostor, sve što dotaknem raste do neslućenih visina...
Batboy is offline   Reply With Quote
Old 01-06-09, 20:31   #20
Batboy
Nice'n Clean

Batboy's Avatar

Registrovan: Aug 2007
Batboy uskoro postaje slavan

Quote:

Društvo, kao socijalističko društvo. Ljudi vole prodorne, nametljive ličnosti, ako ih ne vole, onda ih svakako više cene od onih stidljivih, ćutljivih. Zapravo, meni jako loše ide neobavezna komunikacija sa nepoznatim ljudima, koji sa milion reči ne kažu ništa, pričaju da bi pričali. A to je loše.
Da se ne udaljavam od teme...
@ Gromovnik- pročitao si me
@Zmzm- jeste kontradiktorno, ali u različitim situacijama se ispoljavaju ove mane i vrline.
Ne bih se složio...

Duša od čovjeka, veličanstvena figura ljudska, gorostas duhovni, savršenstvo i kreacija Božja. Enciklopedija sam živa, nepresušni gejzir znanja, oplemenjujem ljude i prostor, sve što dotaknem raste do neslućenih visina...
Batboy is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
mislite, sebi, Šta

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules