MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ljubav > Zanimljivosti

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 28-11-07, 23:50   #21
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Zor_djevojka has disabled reputation

Ko u ljubavi ochekuje samo srecu, taj nema pojma o ljubavi
Old 28-11-07, 23:52   #22
Homer
MiM team King

Homer's Avatar

Homer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by rossonera1981 View Post
U pravoj obostranoj ljubavi te sve čini srećnim!
Homer is offline   Reply With Quote
Old 29-11-07, 00:05   #23
WALTER
MiM team Forumaš i po'

WALTER's Avatar

Registrovan: Mar 2007
WALTER na dobrome putu

Quote:
To ćiro, ovo je već nešto....
Old 29-11-07, 10:30   #24
Amelie
zoey

Amelie's Avatar

Registrovan: Feb 2007
Amelie na dobrome putu

mozda je nas glavni problem taj sto pokusavamo izbeci da ne povrijedimo ovoga s kim smo bili i do malo prije dupe stavljali na sporet da je on pravi...
ali eto,to valjda pokazuje koliko smo dobre duse

Look at the stars,
Look how they shine for you,
And everything you do,
Yeah they were all yellow
Amelie is offline   Reply With Quote
Old 29-11-07, 11:56   #25
dea
MiM team Forumaš i po'

dea's Avatar

Registrovan: Nov 2007
dea na dobrome putu

Ma nema lakog nacina...tuzno je i za jednu i za drugu stranu. Pogotovo ako je duza veza bila u pitanju
dea is offline   Reply With Quote
Old 11-12-07, 15:03   #26
mala_mu
MiM team Expert

mala_mu's Avatar

Registrovan: Jan 2007
mala_mu na dobrome putu
Send a message via MSN to mala_mu

Quote:
Originally Posted by dea View Post
Ma nema lakog nacina...tuzno je i za jednu i za drugu stranu. Pogotovo ako je duza veza bila u pitanju
Ne mora da znaci, vjeruj mi
mala mu...uh to bice je toliko fino i umiljato moglo biti, ali mislim da je odbrambeni mehanizam uzeo maha kod nje ..tako je sva svatka , ali pravi mali fighter, sto se licno meni ne svidja...mazio bih je po citav dan ali bi mi ruke polomila ( da to tako predstavim)...
mala_mu is offline   Reply With Quote
Old 22-12-07, 01:35   #27
Liv
Carpe Diem

Liv's Avatar

Liv has disabled reputation

Ja sam kukavica po pitanju raskidanja...Uvijek zelim da to licno kazem jer mi je zaista trulo preko poruka, medjutim, kad se nadjem s tom osobom jednostavno ostanem bez rijeci i kazem sebi "Ma neka, sledeci cu put..." I onda, posle silnog odlaganja i izbjegavanja, kad mi vise sve dop...., posaljem neku glupavu kilometarsku poruku i posle ne smijem otvoriti njegovu da vidim odgovor...
Kod mene je to jednostavno strah od reakcije one druge strane...To da ce biti povrijedjen i ljut, to mi je jasno i s tim mogu da se pomirim jer je neizbjezno, ali njegova reakcija me uvijek brine, jer od rodjenja sam bila i ostala najosjetljivija na necije teske rijeci...Mislim da je to nesto sto najteze podnosim..Kad bi mama ili tata malo povisili glas na mene kad sam bila manja, ja bih se zagrcnula od plakanja.I dan-danas bih mogla da se rasplacem na nesto takvo...Dzabe je sto znam da je to sve glupo, ali to je nesto podsvjesno i iracionalno, jace od mene.
E da, imam i obicaj da trazim neke glupe izgovore koji nemaju veze sa istinom. Ma ja sam cisti anti-primjer za raskidanje
Mada, ruku na srce, ne sjecam se ni da su moji bivsi bili nesto vise obzirni po tom pitanju...
Nezgodna stvar, jednostavno...
Old 16-02-08, 14:16   #28
nestasni_cipiripi
MiM team King / Queen

nestasni_cipiripi's Avatar

Registrovan: Feb 2008
nestasni_cipiripi uskoro postaje slavan
Send a message via MSN to nestasni_cipiripi Send a message via Yahoo to nestasni_cipiripi

Quote:
Onaj moj (Lesi) ode prije dvije godine skoro...ni traga, ni glasa od njega...nit' ikad saznah zashto...
Opet mi se potvrdjuje ona stara da se ljubav ne sastoji u gledanju jedan u drugog, vec u gledanju u istom pravcu...
Lesi?Mozda je u komsiluk bolja kost
nestasni_cipiripi is offline   Reply With Quote
Old 16-02-08, 14:20   #29
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

jes mozhda koska u komshiluk, al' kod mene mekshine i mesa bilo...
Old 16-02-08, 14:23   #30
nestasni_cipiripi
MiM team King / Queen

Send a message via MSN to nestasni_cipiripi Send a message via Yahoo to nestasni_cipiripi

Vratice se Lesi makar i u najlon kesi
Old 16-02-08, 14:26   #31
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

ahahahahahhahaahahahahahahahahah...a shto je ovo sa ovim choekom..
P.S. Ne treba mi tad nishta ..bez za zamrzivach...
Old 24-04-08, 16:10   #32
nestasni_cipiripi
MiM team King / Queen

"draga doshla si mi 1u2 kvota 30"
Old 27-04-08, 21:53   #33
malo
MiM team Forumaš i po'

malo's Avatar

Registrovan: Apr 2008
malo nepoznate kvantitete u ovom trenu

Ja to radim bas djonerski-izbjegavam ga
Old 23-05-08, 11:46   #34
inzaghi9
MiM team King / Queen

inzaghi9's Avatar

Registrovan: Jan 2007
inzaghi9 nepoznate kvantitete u ovom trenu
Default Како је најлакше откачити

Иако је тешко признати, није лако раскинути са девојком. Неке сте заволели, неке су вам занимљиве, или једноставно, не подносите да видите сузе, и надасве, прављење сцене. Пре него што дефинитивно прекинете вашу везу, осигурајте се по питању враћања ваших драгоцених ствари које су остале код ње а које ће вам бити потребне. До њих није лако доћи (поготово ако сте дуго у вези), тако да то треба радити лагано и постепено, неупадљиво. Не два дана пред раскид. Не причајте никоме шта радите и да планирате крај, јер никад се не зна. Врло често је један од "другова" тајно заљубљен у вашу девојку, и ма како вам то сада небитно било, њему би та ситуација донела повољан тренутак да наступи. Не треба вам губитак друга, већ само ње. Значи - тајност. Не одуговлачите са раскидом, урадите то што пре и немојте је позвати на сумњиво место (тога дана када планирате да јој кажете у лице шта мислите), негде где никада нисте били, јер ће знати да нешто није у реду. Ако се плашите да ће направити сцену, нађите се негде где је пуно људи, тако да ће одустати од те идеје.

Концентришите се и добро размислите о датумима који су битни (више њој него вама), да не би случајно испало да сте раскинули на дан када сте се упознали или дан пред њен рођендан. Исто тако избегавајте празнике, поготово дочек Нове године. Такви раскиди би били ниски ударци и могу проузроковати и дуготрајне трауме и горка сећања. Не будите толико окрутни. Са друге стране, немојте да околишете и да је избегавате, да се не јављате на телефон или да се једноставно више не појављујете код ње. Будите одлучни и искрени. Крај је крај и нема додатка "али"... Не обећавајте да ћете је звати, да ћете ићи на пиће, када знате да неће тако бити. Њој не требају лажне наде, она жели вас, ви не желите више да будете са њом, и ту је тачка.

Можда све ово вама звучи лако и није вам никакав проблем да оставите девојку. Не заборавите да се тако исто може десити вама, и још битније, вама се некада свиђала баш та девојка коју планирате да оставите, нема разлога да бес и кривицу пребацујете на њену страну. Не знате када ћете и у којој ситуацији можда њу срести поново и зашто бисте себи стварали непотребне нелагодности, прелазили на другу страну улице када је угледате. Нема потребе за тим, раскид испланирајте натенане и после неће бити разлога да када је поново видите не станете и поздравите се са њом.

(izvor)
"On daje snagu umornome, i nejakome umnožava krijepost" (Isaija, 40:29)

"...jer kroz Njega živimo što znači dobijamo životnu snagu. I mičemo se, dobijamo energiju kretanja, ostvarujemo svoju potpunost" (Djela svetijeh apostola, 17:28)

"Po vjeri vašoj neka vam bude" (Jevanđelje po Mateju, 9:29)

"Evo dana, koji stvori Gospod. Radujmo se i veselimo se u nj" (Psalam 118:24)

"Nemoj se žestiti..." (Psalam 37:1)
inzaghi9 is offline   Reply With Quote
Old 23-05-08, 12:00   #35
phenomenon
MiM team Početnik

Registrovan: May 2008
phenomenon na dobrome putu

Pa, nisam bas dolazio u situacije da raskidam nakon puno mjeseci.... probirljiv sam, ne treba mi puno da procjenim curu, ako mi se ne dopada a vidim da je na zacetku zaljubljenost sa druge strane odma to u startu prekinem.... Ne volim da zavlacim, ne volim neiskrenost, ne volim da neke takve stvari rjesavam porukama ili telefonom, da sam imao neprijatnih scena od cura sa kojima nisam zelio nista e to jesam ali sve u svemu nikada nisam povrijedio nekoga sa kojim sam izlazio...... ja to malo diplomatski obavljam ....
phenomenon is offline   Reply With Quote
Old 23-05-08, 12:02   #36
Angelina75
otisla

Registrovan: Dec 2007
Angelina75 has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by phenomenon View Post
ako mi se ne dopada a vidim da je na zacetku zaljubljenost sa druge strane odma to u startu prekinem.... Ne volim da zavlacim, ne volim neiskrenost, ne volim da neke takve stvari rjesavam porukama ili telefonom, da sam imao neprijatnih scena od cura sa kojima nisam zelio nista e to jesam ali sve u svemu nikada nisam povrijedio nekoga sa kojim sam izlazio...... ja to malo diplomatski obavljam ....
onda smo slicni.......samo sto sam ja suprotnog pola od tebe ,pa se naravno sve sto si ti rekao za devojke odnosi u mom slucaju za muskarce...ali nam je taktika slicna

Foul appearance hide fair reality!
Angelina75 is offline   Reply With Quote
Old 23-05-08, 12:04   #37
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

boli kako god i ko god uradio..bili otkacheni ili vama pripala ta nezahvalna duzhnost..zeznut osjecaj...
Old 23-05-08, 12:20   #38
phenomenon
MiM team Početnik

Registrovan: May 2008
phenomenon na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by angliana75 View Post
onda smo slicni.......samo sto sam ja suprotnog pola od tebe ,pa se naravno sve sto si ti rekao za devojke odnosi u mom slucaju za muskarce...ali nam je taktika slicna

@komsinice rossonera osjecaj je zeznut ali je bolje taj osjecaj neciste savjesti sprijeciti na vrijeme, dakle ne zavlaciti nikoga prema kome osjecas, mislis, djelujes nejasno..... za ljubav je potrebna zrelost.
phenomenon is offline   Reply With Quote
Old 23-05-08, 12:22   #39
Angelina75
otisla

Registrovan: Dec 2007
Angelina75 has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by phenomenon View Post

za ljubav je potrebna zrelost.
....vidi koliko smo slicni...

Foul appearance hide fair reality!
Angelina75 is offline   Reply With Quote
Old 23-05-08, 12:23   #40
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Komshija, slazhemo se mi apsolutno sa svim shto si naveo , ali sam chin saopshtavanja...nije bash lijep...o tome pricham...
Reply

Tags
dvojka, kako, najbezbolnije, reći

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules