MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Društvo > Društvo > Savjeti za potrošače

Notices

Savjeti za potrošače Preporuke i upozorenja pri kupovini.

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 05-09-09, 00:29   #81
laufer
MiM team King / Queen

laufer's Avatar

Registrovan: Aug 2008
laufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čeka

milak forcajn jedanas boravila u posjeti delta centru u titogradu ( a u pozadini se cuje lelek iz mozga za nekim velikijem covjekom)!!
Old 05-09-09, 18:36   #82
Nabuko
Računam diskonte!

Nabuko's Avatar

Registrovan: May 2007
Nabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auruNabuko ima famoznu auru

To je krajnji cilj šoping molova ... instant život ... pa možda i ostalo

Lumpenproletarijat, ta pasivna trulež najdonjih slojeva starog društva, biće delimično ubačen u pokret proleterskom revolucijom, ali će se po čitavom svom životnom položaju radije dati potkupiti za reakcionarna rovarenja.
Iz komunističkog manifesta.

Ne potcjenjujem ničije predispozicije za bavljenje politikom, ali treba znati da u društvima kao što je crnogorsko, harizmu često održava jedna pokorna struktura, koja brani njegovu harizmu zarad očuvanja sopstvenih interesa i želje da bude blizu vođe, predstavljajući sebe kao nezavisne posmatrače

Nevjerovatan je broj tzv. “nevladinih organizacija” u Crnoj Gori, bore se za prava tuljana, sibirskih tigrova, vjeverica, homoseksualaca, za čiste plaže, orlove i sokolove, trudnice, slijepce i osobe sa ravnim tabanima. To je znak da Crna Gora postaje moderna i civilizirana država ?
Nabuko is offline   Reply With Quote
Old 05-09-09, 18:58   #83
Airbender
Φιλημον

Airbender's Avatar

Registrovan: Sep 2007
Airbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auruAirbender ima famoznu auru

Jesu li odmah intervenisali kad bi se konj uneredio ili bi čekali da se nakupi?
Airbender is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 19:27   #84
Calathea
MiM team Expert

Calathea's Avatar

Registrovan: Jan 2007
Calathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjemCalathea dragulj među dragim kamenjem

Quote:
Originally Posted by nestasni_cipiripi View Post
A jeste li vidjeli prije neki dan konje u DC.
AHHAHAHAHAHAHA.Po sred Delte ogradjeni bijahu...
Moš misliti kad iza ponoći izidjoh iz bioskopa polusnena i sa sprata spazih konje u onom ringu na prizemlju! Kunem ti se da sam do parkinga prebirala jesam li s uma sašla
Old 06-09-09, 22:11   #85
laufer
MiM team King / Queen

laufer's Avatar

laufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čeka

ekoloski ispravno i prirodi Bogougodno, ako kojim slucajem nestane goriva il struje, da se mogu evakuisat zasluzni kupci i kupacice.
Old 10-11-09, 21:05   #86
FLoRyy
Banned

Registrovan: Mar 2008
FLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auruFLoRyy ima famoznu auru

Delta City je za svaku pohvalu... Konacno imam gdje da otegnem noge - posto ova kisa kisi neumorno :/
FLoRyy is offline   Reply With Quote
Old 09-12-09, 16:46   #87
tinky
ツ ♫ ツ♫ ツ

tinky's Avatar

Registrovan: Nov 2008
tinky has disabled reputation

Božićni Bazar

"Humanost spaja svjetove“

U subotu, 12. decembra od 10 do 18 sati u Delta city-ju održaće se Božićni bazar pod sloganom „Humanost spaja svjetove“.
Bazar organizuje Međunarodni klub žena Crne Gore.
Cilj Božićnog sajma 2009. je prikupljanje donacija za Institut za bolesti djece Kliničkog centra Crne Gore u Podgorici.

Više o tome na Božićni bazar
Old 09-12-09, 22:33   #88
Blade
Moderator

Blade's Avatar

Registrovan: Nov 2007
Blade ima famoznu auruBlade ima famoznu auruBlade ima famoznu auruBlade ima famoznu auru

attending
Old 09-12-09, 23:30   #89
Zoran
Na'vi

Zoran's Avatar

Registrovan: Jul 2006
Zoran has disabled reputation

Isti dan, kasno uvece je, mislim, Late Shoping Night.

Mijenjam:
Poslovno-rekreativni komplex Golden Kej za 20.000 akcija JGPK!!!
Zoran is offline   Reply With Quote
Old 06-03-12, 12:11   #90
bloom
Moderator

bloom's Avatar

bloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu auru

Primijetih da se u više poslovnih prostora u Delti osjeća kanalizacija i nisam jedina koja je to primjetila.
Old 07-03-12, 09:41   #91
Zoran
Na'vi

Zoran's Avatar

Quote:
Originally Posted by bloom View Post
Primijetih da se u više poslovnih prostora u Delti osjeća kanalizacija i nisam jedina koja je to primjetila.
Jesu li ti pp u prizemlju? Moguce da ima veze sa nedavnim snijegom, pa je mozda doslo do nekog zacepljavanja kanalizacije.
A mozda ima veze i sa kolektorom otpadnih voda koji je u blizini.
A ljudi hrle da kupuju stanove u tom ''dismr'' kvartu.

Mijenjam:
Old 07-03-12, 09:54   #92
Madagaskar
Strašnji sud

Madagaskar's Avatar

Registrovan: Apr 2008
Madagaskar uskoro postaje slavanMadagaskar uskoro postaje slavan

Sjećate li se da je otvaranje Delte kasnilo jer je dan prije otvaranja prizemlje poplavilo?
Madagaskar is offline   Reply With Quote
Old 07-03-12, 10:16   #93
bloom
Moderator

bloom's Avatar

bloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu aurubloom ima famoznu auru

Iskrena da budem malo sam više obilazila radnje na spratu, a daleko najgrđe me "zapunulo" u dvijema sportskim radnjama odma' gore na vr' skala, pogotovo ona krajnja mi je bila upečatljiva
Old 07-03-12, 12:04   #94
Zoran
Na'vi

Zoran's Avatar

pa moguce kad duva vjetar da ima veze sa tim, jer tada se vracaju gasovi na poslednji sprat.

Mijenjam:
Old 11-12-12, 13:14   #95
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Registrovan: Feb 2007
Dekster has disabled reputation

Ja znam da ću zaobić šoping najt,a Suzanu sam nekoć gledao. A za one koji vole...
„Late Shopping Night“ u Delta sitiju
11. decembar 2012.

U šoping-molu Delta City u petak, 14.decembra biće organizovan zimski „Late Shopping Night“, popularna manifestacija koja predstavlja veče popusta i karneval dobre zabave. Sve posjetioce mola tokom ove interaktivne večeri očekuju veliki popusti, mnogo muzike, plesa i dobre zabave.

Specijalni gost večeri, u ulozi domaćice „Late Night Shopping“-a, biće Suzana Mančić.

Svečano otvaranje manifestacije biće organizovano u 20 sati. Već u 20:15 publika će imati priliku da uživa u vrućim ritmovima Rio De Žaneira uz plesnu grupu Mantock, a u 20.30h u muzici daleke latinske amerike uz autentične izvođače sa Kube, grupe Albert & So Sabi.

U 21 sat biće organizovana promocija knjige Suzane Mančić „Neukrotivo srce“, gdje će Suzana predstaviti svoje književno ostvarenje, pričati o autobiografskim detaljima iz knjige i odgovarati na pitanja publike.

Uz kupovinu sa popustima, svi kupoholičari će imati priliku da se, u susret novogodišnjim i božićnim praznicima, zabave i uživaju u periodu od 20h do 24h, do kada će i trajati zimska groznica „Late Shopping Nighta“.
Dekster is offline   Reply With Quote
Old 15-12-12, 15:27   #96
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Registrovan: Feb 2007
Dekster has disabled reputation

Suzana neukrotiva i "sniženja".. Mnogo gužve ni oko čega

Hladno vrijeme i poledica nijesu omeli građane Podgorice da dođu na spektakularnu noć šopinga u Delta sitiju. Entuzijazam kao na dan predsjedničkih izbora. Svi ulaze puni elena, neki i porodično, pod kišobranima. Iznenađenje večeri: Svi izlaze uglavnom praznih šaka, razočarani.

Prepuni parking, gužva na ulazu obećavali su dobru kupoholičarsku noć. Međutim, dogodilo se neočekivano. Sniženja su iznevjerila Podgoričane, ali i druge građane Crne Gore, koji su sinoć posjetili najveći tržni centar. Ulaze s voljom, izlaze praznih ruku i iznevjerenih kupoholičarskih pogleda.

Kvazi sniženje

"Ništa nijesam kupila, razgledala jesam. Imala sam namjeru, ali ne i novca koliko mi je trebalo za ova nazovimo sniženja. I ne vjerujem da ćete naći nekoga zadovoljnog večeras, jer ovdje su došli da se gužvaju samo ljudi koji prosječno žive", ljutito je saopštila Žana Todorović.

Poneko nešto i zakuči, iznese kesu, ali u njoj uglavnom, po jedan artikl. Jelena pokušava da objasni isto nezadovoljstvo svih upitanih.

"Milsim da su snizili one stvari koje su od prošle sezone, lošijeg kvaliteta, ali i izgleda. Ništa lijepo nijesam vidjela, a da je i sniženo. Cijene dobrih stvari iste su kao i prije nekoliko dana, kada sam posjetila Deltu", tvrdila je ona.

Suzanine mudrosti

Komentar jednog Nikšićanina odvajao je od ostalih. On je kupio skije, ali ne na sniženju, već kako je istako po njihovoj punoj cijeni. Uputio nas je na štand gdje se prodaje novi roman Suzane Mančić i kazao:

"Nema narod para za garderobu, jer je napokon shvatio da treba da radi na duhovnosti. Vidite, puni štandovi i svi kupuju Suzanine mudrosti", ispričao je ironično Milan Mijušković.

I zaista, nije da roman nije prolazio. Cijena osam eura, za par gospođa koje su kupile knjigu dok je reporter još bio na štandu, vrlo pristupačna.

"Htjela sam da vidim kako piše Suzana, zanimljiva mi je kao ličnost, a i naziv knjige je primamljiv :"Neukrotivo srce", pa eto...", vjeruje gospođa Jelena Radović.

Ali nije da se nije kupovalo i u Maxi marketu, šerpe na sniženju čak 50 odsto. Najveći red reporter zatekao upravo u Maxiju.

Neprometna gužva

Gužva ipak nije nigdje izostala. Ni fotografije štandova okupiranim ljudima ne dokazuju drugačije. Interesentima ili kupcima, to je već diskutabilno. I pred kasama se čekalo, posebno tamo gdje su sniženja čak i odgovorila najavama.

I pored velikih gužvi, čini se da prodavci nijesu bili prezadovlnji, što je jedan i potvrdio.

"Očekivali smo bolji promet večeras", kazao je jedan od trgovaca.

Najviše pažnje su ipak privukli vrući ritmovi Rio De Žaneira plesne grupe Mantok i nastup kubanske grupe Albert i So Sabi. Ako nije bilo hljeba, onda je, kako to obično biva, bilo igara.

Ovogodišnja zimska sniženja u Delti izgleda su iznevjerila. Još jedan dokaz za loš standard građana. Trpe džepovi, pa i ormani.

Paradoks kao zaključak: Naroda nikada više na jednom mjestu, nikada više konkuretnosti na tržištu i nikada manje solidarnosti i novogodsišnjeg entuzijazma na izlazu. Mada, dogodine će se bar čitati, makar tako sluti "razgrabljeni" Suzanin roman.
Dekster is offline   Reply With Quote
Old 13-06-18, 11:25   #97
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Registrovan: Mar 2006
Derek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čeka

Juce bih u Delti i bijase bas dosta naroda. Sklonili se najvjerovatnije od vrucine.
Na konto toga moram reci da mi nije bilo nimalo prijatno. Makar meni je bilo prehladno s obzirom da sam se bio obukao za 35+ stepeni.

Udjoh u knjizaru da vidim ima li neki termometar jer prodaju razne dzizda bidze.

Cisto da vidim je li samo meni zima ili je ispod normalne temperature za hladjenje.

Nadjose mi njih nekoliko. Na termostatu je bila zadata temperatura 24 stepana a na termometrima 22-23 stepena.

Sto to znaci. Ja zimi drzim temperaturu u stanu od 22-23 stepena. Ne pada mi na pamet da se skinem u sorc i kratke rukave pri toj temperaturi.

Znaci do njih je i do strucnjaka koji su podesili temperaturu.

Kada se projektuje grijanje onda se to radi za temperaturu 20-22 stepena
a kada je hladjenje u pitanju onda je to temperatura 26-27 stepeni.

Nije ovo samo u Delti. Prosle godine uletjeh sa skoro plus 40 u City Mal na nesto jedva preko 20 stepeni onako znojav. Bas se se neprijatno osjecao. Malo je to reci. Bio sam kao u nekom shoku.
Napisah ovo cisto da imate u vidu da srcu a ni drugim organima ne prijaju ovako velike promjene i da niste jedini ako vam ove oscilacije smetaju.
Kviz u sve 16 | BESPLATNO reklamiraj firmu
Derek_Trotter is offline   Reply With Quote
Reply

Tags
city, crna, delta, gora

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules