MADEinMONTENEGRO.com Capital Logistic

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Društvo > Politika

Notices

Politika Za rasprave bez vrijedjanja

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 07-05-12, 07:47   #1
pozitivci i pravednici
Dekster Dekster is online now 07-05-12, 07:47

Najavljeni su osnivački kongresi/sjednice dvije nove partije Pozitivne i Pravedne Crne Gore,u toku ovog mjeseca.Obije su crnogorski profilisane,jedna sa mladim,druga sa starijim kadrom.
http://www.cafemontenegro.com/index....23&news=246959
http://www.cafemontenegro.com/index....23&news=247014
Kakva su vaša mišljenja,da li ima mjesta za obije partije,iz čijeg će biračkog tijela privući podršku za svoje ideje i da li u tome mogu uspjeti,s obzirom na dugogodišnju podijeljenost biračkog tijela u Crnoj Gori?
Da li vam ljudi koji ih osnivaju ulivaju povjerenje ili ne?
Što mislite o predloženim nazivima partija ili je to nebitno?

Dekster's Avatar
Dekster
i tri četvrt
Registrovan: Feb 2007
Thanks (Received): 204
Likes (Received): 2424
Pregledi: 998
Reply With Quote
Old 07-05-12, 10:36   #2
zagorski
N.N.

zagorski's Avatar

Registrovan: Aug 2007
Thanks (Received): 42
Likes (Received): 593
zagorski ima famoznu auruzagorski ima famoznu auruzagorski ima famoznu auruzagorski ima famoznu auruzagorski ima famoznu auruzagorski ima famoznu auruzagorski ima famoznu auruzagorski ima famoznu auruzagorski ima famoznu auruzagorski ima famoznu auruzagorski ima famoznu auru
Send a message via Yahoo to zagorski

što se tiče naziva partija, ne mogu da shvatim da nova partija ne može da smisli neko originalno ime nego mora da kopira druge (pozitivna slovenija)
zagorski is offline   Reply With Quote
Old 07-05-12, 10:37   #3
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Registrovan: Mar 2008
Thanks (Received): 44
Likes (Received): 1261
Yosemite Sam dragulj među dragim kamenjemYosemite Sam dragulj među dragim kamenjemYosemite Sam dragulj među dragim kamenjemYosemite Sam dragulj među dragim kamenjemYosemite Sam dragulj među dragim kamenjemYosemite Sam dragulj među dragim kamenjemYosemite Sam dragulj među dragim kamenjemYosemite Sam dragulj među dragim kamenjemYosemite Sam dragulj među dragim kamenjemYosemite Sam dragulj među dragim kamenjemYosemite Sam dragulj među dragim kamenjem

Meni se čini da je nebitno i mnogo više od naziva partije.
Treba razmišljat "komercijalno".
Koja roba prolazi?
Prolazi markirana roba - često neudobna i nepraktična, ili sa felerom ispod povelike etikete, ali bitna za refleksije. I prolazi roba koja nije nekog naročitog pedigrea, ali koja je zgodna za svakodnevne aktivnosti, najšireg mogućeg dijapazona, nije smetnja ako nije tip-top, ali je zgodno da bude malo nalickana. Ta roba i ne mora da se nosi po vidljivoj svjetlosti, bitno je da završava posa'.
Sve ostale vrste robe će da nađu kupca kod statističke greške populacije, pa se neće ni brojat.
U kratkim crtama.
Yosemite Sam is offline   Reply With Quote
Old 07-05-12, 16:37   #4
Bann'dito
Matador

Bann'dito's Avatar

Thanks (Received): 26
Likes (Received): 687
Bann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjem

YS buduci Armani
i da je keks korjen svega
Bann'dito is offline   Reply With Quote
Old 07-05-12, 20:15   #5
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Registrovan: Mar 2006
Thanks (Received): 71
Likes (Received): 1450
Derek_Trotter dragulj među dragim kamenjemDerek_Trotter dragulj među dragim kamenjemDerek_Trotter dragulj među dragim kamenjemDerek_Trotter dragulj među dragim kamenjemDerek_Trotter dragulj među dragim kamenjemDerek_Trotter dragulj među dragim kamenjemDerek_Trotter dragulj među dragim kamenjemDerek_Trotter dragulj među dragim kamenjemDerek_Trotter dragulj među dragim kamenjemDerek_Trotter dragulj među dragim kamenjemDerek_Trotter dragulj među dragim kamenjem

Ima li koja od ovih partija potencijal ili su planirane za titulu "kombi partije"
Kviz u sve 16 | Upisi BESPLATNO osnovne podatke o firmi
Derek_Trotter is offline   Reply With Quote
Old 07-05-12, 20:39   #6
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Dekster has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by Derek_Trotter View Post
Ima li koja od ovih partija potencijal ili su planirane za titulu "kombi partije"
To sam se i ja pitao..Nastupaju obije kritički prema vladajućoj koaliciji,Pozitivci kažu da ne bi nijedan glas od opozicije,samo apstinente i razočarane,Pravednjaci se još nisu oglašavali da ja znam..
Koliki su im mogućnosti,ne znam.
Dekster is online now   Reply With Quote
Old 08-05-12, 00:41   #7
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Yosemite Sam dragulj među dragim kamenjemYosemite Sam dragulj među dragim kamenjemYosemite Sam dragulj među dragim kamenjemYosemite Sam dragulj među dragim kamenjemYosemite Sam dragulj među dragim kamenjemYosemite Sam dragulj među dragim kamenjemYosemite Sam dragulj među dragim kamenjemYosemite Sam dragulj među dragim kamenjemYosemite Sam dragulj među dragim kamenjemYosemite Sam dragulj među dragim kamenjemYosemite Sam dragulj među dragim kamenjem

Quote:
Originally Posted by bajo View Post
To sam se i ja pitao..Nastupaju obije kritički prema vladajućoj koaliciji,Pozitivci kažu da ne bi nijedan glas od opozicije,samo apstinente i razočarane,Pravednjaci se još nisu oglašavali da ja znam..
Koliki su im mogućnosti,ne znam.
A biše li koji glas od vlasti?
Old 08-05-12, 03:48   #8
Bann'dito
Matador

Bann'dito's Avatar

Bann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjem

TO ti spada u ove razocarane..
Old 08-05-12, 04:27   #9
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Ne bi se ja u to kladio. Ne može bit 60% razočaranih sve ove godine.
Old 08-05-12, 05:15   #10
Bann'dito
Matador

Bann'dito's Avatar

TO sam i reka smajlijima. Ali mi se svidjaju, vec dvosmisleno govore, imaju potencijala za politiku
Old 08-05-12, 19:24   #11
THE COON
Nobleman in exile

THE COON's Avatar

Registrovan: Mar 2007
Thanks (Received): 3
Likes (Received): 36
THE COON uskoro postaje slavanTHE COON uskoro postaje slavan

Krajnji domet Pravedne - dobre sjednice, ali ne u parlamentu.
Pozitivne - zaokruzivanje imperije Vijesti (radio, TV, list, portal, banka i partija). Kao i vjerovatno "gasenje" PzP
Old 26-05-12, 20:34   #12
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Dekster has disabled reputation

Održani osnivački kongresi Pozitivne i Pravedne CG.
Pozitivna-Darko Pajović,Dritan Abazović,Azra Jasavić,Srđan Perić uz podršku,čini se,dosta javnih ličnosti.Čestitao Milo..
Pravedna-Rade Bojović,Ilija Vujošević,Branko Lukovac...

Što mislite sad kad su poznata imena i programi..?
http://www.vijesti.me/vijesti/osnova...c-clanak-75350
http://www.vijesti.me/vijesti/bojovi...u-clanak-74682
Dekster is online now   Reply With Quote
Old 27-05-12, 14:21   #13
laufer
MiM team Guru

laufer's Avatar

Registrovan: Aug 2008
Thanks (Received): 103
Likes (Received): 1337
laufer dragulj među dragim kamenjemlaufer dragulj među dragim kamenjemlaufer dragulj među dragim kamenjemlaufer dragulj među dragim kamenjemlaufer dragulj među dragim kamenjemlaufer dragulj među dragim kamenjemlaufer dragulj među dragim kamenjemlaufer dragulj među dragim kamenjemlaufer dragulj među dragim kamenjemlaufer dragulj među dragim kamenjemlaufer dragulj među dragim kamenjem

aj skupi hrabrost pa ne glasaj za pozitivnu i pravednu, budi protiv pozitivnosti i protiv pravde? aj? jos da se organizuje i osnuju stranke medjunarodno-miroljubiva crna gora i postena crna gora, pa te cetiri straneke bi pokupile sve moguce i nemoguce glasove.
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules