MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Ženska zona

Notices

Ženska zona Ženski dio univerzuma. Muškarci imaju pravo da vire :D

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 30-04-12, 10:07  
U redu je ako pred njim...
Margarita Margarita is offline 30-04-12, 10:07

Šta devojke smeju da rade pred momkom?

Postoje stvari koje je potpuno normalno raditi ispred partnera, ali ih žene izbegavaju. Ako ste već duže vremena u vezi, na kraju ćete se verovatno rasplakati pred njim ili iseci nokte na nogama dok je on u sobi – i to je potpuno normalno. I zato dame, nudimo vam spisak stvari koje slobodno možete raditi pred njim – a da njemu neće biti gadne.

1. Brijanje nogu
Potpuno je u redu da pred njim brijete noge. Kada bolje razmislite o tome, želite da su vam noge glatke zbog njega, zar ne? On se sigurno svaki dan brije pred vama.

2. Pokazivanje besa
Kada ste već duže vreme u vezi, sasvim je prirodno da pokažete kada ste besne. Ne morate to da krijete od njega, naročito ako se nalazite u sred svađe. Naravno probajte da se kontrolišete kada je reč o govorenju ružnih reči, ali nemojte misliti da će on pobeći samo zato jer ste ljute na njega.

3. Plakanje
Plakanje je sasvim normalno pred dečkom. Ako on namerava da ostane u vašem životu još neko vreme, plakanje je jedna od stvari sa kojom će morati da se suoči.

4. Presvlačenje

Presvlačenje pred dečkom je apsolutno prihvatljivo. Na kraju, verovatno vas je već sto puta video golu i zašto ne biste želele da mu pokazujete svoje telo kad god ste u prilici?

5. Niste uvek savršene
Kada ste sa dečkom neko vreme u vezi, sasvim je prirodno da ne izgledate uvek savršeno. Samo zato što niste našminkane i što vam kosa nije najčistija, ne znači da vas on neće voleti zbog toga. I zapamtite nije sve u izgledu; samo zato što ponekad niste do kraja sređene, ne znači da će njemu to smetati.

6. Bolesne ste
Mnoge devojke izbegavaju da se vide sa dečkom kada su bolesne, ali je činjenica da je to deo života. Ako vas zaista voli, biće u stanju da se izbori sa vašom bolešću. Ko zna, možda vam donese i supicu.

7. Sečenje noktiju
Postoje neke stvari koje svi u životu radimo, a sečenje noktiju je jedna od njih. Njemu zaista neće smetati ako sečete nokte na nogama pred njim, sve je to deo rutine.

8. Jutarnja rutina

Svi imamo jutarnju rutinu. Ustanete, istuširate se, proverite mejl i krenete da se spremate za posao. Sve to slobodno radite pred njim.

9. Pranje zuba
Devojke vole da su same u kupatilu kad rade stvari. Međutim ako živite sa dečkom, teško ćete privatnost zadržati samo za sebe. Pranje zuba je najmanje što možete raditi pred njim.

10. Šminkanje
Samo zato što je navikao da vas viđa kada je procedura šminkanja gotova, to ne znači da ne želi da zna šta sve radimo kako bismo izgledale savršeno. Ko zna, možda će vas više ceniti kad sazna koliko se trudite da biste njemu bile lepe.

Kako vi gledate na ovo i šta od nabrojanog radite pred njim?

Last edited by Supernova; 30-04-12 at 19:17..

Margarita's Avatar
Margarita
MiM team Forumaš
Registrovan: Apr 2012
Thanks (Received): 1
Likes (Received): 18
Pregledi: 8620
Reply With Quote
Old 04-05-12, 20:04   #151
Basta
MiM team Forumaš i po'

Basta's Avatar

Registrovan: Jan 2012
Thanks (Received): 0
Likes (Received): 17
Basta na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by Lady of Rohan View Post
Ccccc, koji je sladostrasnik ovaj Basta,
ovo nigde nema...
Ne, ne, nije baš tako.

Ne palim se ja na svaku, ali ako me neka već zainteresuje, onda me svašta njeno pali.

Quote:
Originally Posted by Watchman View Post
a ko je premila?
Quote:
Originally Posted by Bann'dito View Post
Ma to je preMillya, nasa moderatorka samo milija...
Ako je moderatorka, onda svakako posjeduje premilu, iliti Đurđu.
Basta is offline   Reply With Quote
Old 04-05-12, 21:52   #152
Afrika
Helga...

Afrika's Avatar

Registrovan: Nov 2009
Thanks (Received): 24
Likes (Received): 688
Afrika has disabled reputation

Djeco, neka vi zbncje, no se vrnite na temu je li u redu pred njim ili nije
Old 04-05-12, 21:55   #153
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Registrovan: Mar 2008
Thanks (Received): 46
Likes (Received): 1271
Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka

Svakako da jeste, osim pod tačkom 2.
Yosemite Sam is offline   Reply With Quote
Old 04-05-12, 21:57   #154
Tašana
MiM team Guru

Tašana's Avatar

Registrovan: Apr 2007
Thanks (Received): 73
Likes (Received): 1661
Tašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjemTašana dragulj među dragim kamenjem

Quote:
Originally Posted by Afrika View Post
Djeco, neka vi zbncje, no se vrnite na temu je li u redu pred njim ili nije
zavisi od njega... i od toga je li gospodin ili ubogi vo

Last edited by Tašana; 04-05-12 at 21:58..
Tašana is offline   Reply With Quote
Old 04-05-12, 22:00   #155
Afrika
Helga...

Afrika's Avatar

Registrovan: Nov 2009
Thanks (Received): 24
Likes (Received): 688
Afrika has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by Yosemite Sam View Post
Svakako da jeste, osim pod tačkom 2.
A na koga ces iskaliti bijes ako ne na najmilije
No, mozda imas pravo...postoje ljes'si nacini da se bijes pretvori u nesto konstruktivno
Old 05-05-12, 19:07   #156
Basta
MiM team Forumaš i po'

Basta's Avatar

Basta na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by Afrika View Post
A na koga ces iskaliti bijes ako ne na najmilije
Meni to ne smeta, ozbiljno. I sam lako planem i nikako mi ne paše žensko koje će samo ćutlati ili govoriti ravnomjernim tonom, bez imalo oscilacija. Volim da osjetim vatrenost, da mi ne popušta lako i da žestoko brani svoje stavove.
I uzgred, prilično je stimulativno.

Vrijeđanje je već druga stvar, ne bih ni mogao bit s nekom koju bih uvrijedio ili kojoj bi palo na pamet da mene uvrijedi.
Old 05-05-12, 19:15   #157
Bann'dito
Matador

Bann'dito's Avatar

Registrovan: Aug 2007
Thanks (Received): 42
Likes (Received): 768
Bann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjem

Neurotiku tesko da mogu podnijet.. Sto rjedje to bolje
i da je keks korjen svega
Bann'dito is offline   Reply With Quote
Old 06-05-12, 17:40   #158
Lady of Rohan
MiM team King / Queen

Registrovan: Dec 2010
Thanks (Received): 375
Likes (Received): 2838
Lady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čekaLady of Rohan briljantna budućnost ga čeka

Quote:
Originally Posted by Basta View Post
Meni to ne smeta, ozbiljno. I sam lako planem i nikako mi ne paše žensko koje će samo ćutlati ili govoriti ravnomjernim tonom, bez imalo oscilacija. Volim da osjetim vatrenost, da mi ne popušta lako i da žestoko brani svoje stavove.

Vrijeđanje je već druga stvar, ne bih ni mogao bit s nekom koju bih uvrijedio ili kojoj bi palo na pamet da mene uvrijedi.
Basta, cekacu te u sledecem zivotu.

Rodicu se kao dugonoga plavusa od 175 cm, obecavam.

Sigurno imas neku vatru u horoskopu...

Razumem te.
Ista sam.

Volim kolericne tipove.

Samo takvi mogu da me podnesu.
Jedva...
Lady of Rohan is offline   Reply With Quote
Old 06-05-12, 22:50   #159
arwen
MiM team Expert

arwen's Avatar

Registrovan: Dec 2011
Thanks (Received): 72
Likes (Received): 1001
arwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjem

Quote:

Ovako (srecom) i moj muz razmislja.
Old 23-05-12, 18:17   #160
arwen
MiM team Expert

arwen's Avatar

arwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjem

Ponizno prijavljujem da sam upravo strugala pete u kupatilu iznad bidea,u trik majici i donjim gacama,dok se moj muz tusirao.

Sjetih se ove teme,reko',da prijavim osjetljivim i gadljivim dusicama,tek jednu slicicu iz bracne svakidasnjice.

Eto...
Old 23-05-12, 18:20   #161
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Registrovan: Feb 2007
Thanks (Received): 342
Likes (Received): 2783
Dekster has disabled reputation

I nije ti ga prislonio?
Dekster is offline   Reply With Quote
Old 23-05-12, 18:30   #162
arwen
MiM team Expert

arwen's Avatar

Quote:
Originally Posted by bajo View Post
I nije ti ga prislonio?

Iju bajo,pa jedna dama ne prica o detaljima svoje intime po forumima!

Nisam ja tolika krava!
Old 23-05-12, 23:48   #163
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Thanks (Received): 92
Likes (Received): 4225
Zor_djevojka has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by arwen View Post
Ponizno prijavljujem da sam upravo strugala pete u kupatilu iznad bidea,u trik majici i donjim gacama,dok se moj muz tusirao.

Eto...
ja nemam obraza da to radim odande okle pijem vodu...
no ja brkam korito i bide...

Forum MadeInMontenegro na Facebook-u
Moja natalna karta
'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović
Voli te tvoja zver
Kraljica!!!

Zor_djevojka is offline   Reply With Quote
Old 24-05-12, 01:40   #164
laufer
MiM team Guru

laufer's Avatar

Registrovan: Aug 2008
Thanks (Received): 200
Likes (Received): 1525
laufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čekalaufer briljantna budućnost ga čeka

sve je u redu, dok god ste ispred njega, slavamu i milost.
Old 24-05-12, 01:56   #165
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Thanks (Received): 92
Likes (Received): 4225
Zor_djevojka has disabled reputation

misliš ispod...?
vazda moga'

Forum MadeInMontenegro na Facebook-u
Moja natalna karta
'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović
Voli te tvoja zver
Kraljica!!!

Zor_djevojka is offline   Reply With Quote
Old 24-05-12, 08:37   #166
Yello
Hejter.

Yello's Avatar

Registrovan: Aug 2008
Thanks (Received): 59
Likes (Received): 1093
Yello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjemYello dragulj među dragim kamenjem

Quote:
Originally Posted by arwen View Post

Sjetih se ove teme,reko',da prijavim osjetljivim i gadljivim dusicama,tek jednu slicicu iz bracne svakidasnjice.

Eto...
Uuu, bljak

Kako ti je muž to podneo?
Yello is offline   Reply With Quote
Old 25-05-12, 08:28   #167
arwen
MiM team Expert

arwen's Avatar

Odlicno.

Old 25-05-12, 20:17   #168
Bann'dito
Matador

Bann'dito's Avatar

Registrovan: Aug 2007
Thanks (Received): 42
Likes (Received): 768
Bann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjem

Onda ti nemas pravog muskarca
i da je keks korjen svega
Bann'dito is offline   Reply With Quote
Old 25-05-12, 22:37   #169
nisan
charlie

nisan's Avatar

Registrovan: Nov 2007
Thanks (Received): 3
Likes (Received): 327
nisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu aurunisan ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by Bann'dito View Post
Onda ti nemas pravog muskarca
a šta bi pravi muškarac uradio u toj situaciji?

nisan is offline   Reply With Quote
Old 25-05-12, 23:48   #170
Alessandra
Amor fati

Alessandra's Avatar

Registrovan: Mar 2011
Likes (Received): 47
Alessandra uskoro postaje slavan

Pravi muskarac bi bio sa pravom zenom.

Last edited by Alessandra; 25-05-12 at 23:57..
Alessandra is offline   Reply With Quote
Old 26-05-12, 10:33   #171
arwen
MiM team Expert

arwen's Avatar

'Kiselo grozdje' sindrom,ha?
Old 27-05-12, 08:00   #172
seka
..love..¸¸.•´Ż`♥ஐ

seka's Avatar

Registrovan: Jul 2007
Thanks (Received): 61
Likes (Received): 3610
seka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čeka

Old 27-05-12, 08:03   #173
seka
..love..¸¸.•´Ż`♥ஐ

seka's Avatar

seka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čekaseka briljantna budućnost ga čeka

je li je ovo zaprosio?!?

Old 27-05-12, 08:07   #174
Basta
MiM team Forumaš i po'

Basta's Avatar

Basta na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by seka View Post
je li je ovo zaprosio?!?

Aooo.. Ne znam, meni više liči na trenutak olakšanja.
Old 27-05-12, 09:01   #175
seka
..love..¸¸.•´Ż`♥ஐ

seka's Avatar

Quote:
Aooo.. Ne znam, meni više liči na trenutak olakšanja.
ma ti nisi romantican..

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules