MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Every day > Sport > Fudbal

Notices

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 25-04-12, 09:19   #141
Djudja
The Dude

Djudja's Avatar

Registrovan: May 2007
Thanks (Received): 69
Likes (Received): 479
Djudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by zoxy View Post
Svidjala se igra nekom ili ne, ne moze se reci da je Celzi nezasluzeno prosao. Igrali su kako su jedino i mogli, dali sve od sebe i prosli u finale zasluzeno, na tome im svaka cast! Druga stvar je velicanje te igre kao necega sto je super, jer ono je sve osim dobre igre. Takticki odlicno, ali ja makar ne bih pozelio nikad da Juventus onako igra. Drogba majstor, kao i Ceh!

Sto se tice utakmice, malo je vise dosadila ova sarada sa sudjenjima. Sta god da se uradi vika je i povika, a sudija nocas gresku nije napravio. Crveni je izgledao na prvi pogled upitan jer se nije vidjelo, sad se na snimcima kojih ima koliko hocete vidi da crveni cist ko suza. Ne znam je li trebao da ga udari nogom u glavu, pa da to bude kontakt dovoljan. Inace kod onakvog faula to se ne gleda, namjerno ga je udario sa ledja dok igrac nije imao loptu i to se sudi. Ili treba neko da vjeruje Teriju da je izgubio razvotezu pa mu otislo koljeno ?

Penal koliko sam vidio niko nije ni osporavao. Koliko smijesno zvuci teorija o zavjerava govori i to sto glavni sudija ( kojeg bi valjda instruirali prvog ) nije svirao ni u jednm slucaju sam, nego na asistenciju pomocnika oba puta. Isto tako bi valjda sudija pustio gol iz ofsajda da je naredjeno finale. Ne bih ni spominjao sve ovo, ali je smijesno koliko se potencira ta prica svuda. I vec je bilo spremno da u slucaju prolaza Barselone bude namjestaljka, Ufalona i sl...

A sama utakmica...Barselona je imala svoje prilike, bas kao i Londonu. Sami su sebe ukopali, zajedno sa Gvardiolom, mada za razliku od prve utakmice, za drugu tesko da se moze reci da je bila dobra sa njihove strane. Stavise, osim u pojedinim momentima jalovo i potpuno neorganizovano. Ne pamtim da sam vidio Cavija i Inijestu da igraju ovako lose, Mesi prica za sebe...forma moze da varira, ali kad ekipa ovako pane u odlucujucim utakmicama, onda jedino trener moze da snosi krivicu. Mozda je i vrijeme da Gvardiola potrazi novu sredinu i izazov, a Barsi na ljeto predstoji sigurno obimnija rekonstrukcija. Prije svega dovodjenje klasicnog i fizicki jaceg napadaca koji im je nocas nedostajao mnogo, a sigurno ce i odbrana morati da se osvjezi dobro.

I valjda neko kaze Kustudicu da je stravican smor i da je psihicki tesko slusati sta sve mlati tokom prenosa
Da se potpišem ispod Zoxyjevog posta, ka da je moj , osim ovoga dijela o zasluženom prolazu. Mislim da je vrijeme da se ta fraza izbači iz fudbala, jer nema utakmice i takmičenja na kojemu se ne upotrebljava, a niko od nas ne bi umio reć što znači... Ako znači da cilj opravdava sredstvo - onda ovo više nije igra i takmičenje, nego nešto drugo. A svi smo igrali lopte, makar ka đeca, i vrlo dobro svi znamo da je suština fudbala igra i nadmetanje, a nikako postizanje rezultata po bilo koju cijenu. Vazda mi prođe kroz glavu grčko osvajanje Evropskoga - valjda je i tada bilo komentara da je zasluženo?

Uzgred, mislio sam da se ne može gore komentarisat utakmica od Šofra. Sad sam se ufatio kako se radujem kad čujem njegov glas, poslije onoga Kustudića. Jedan primjer: u prvoj utakmici - izlazi Mata i on komentariše da se nije ni oznojio i da mu je dres samo mokar od kiše, kad se na ekranu pojavi da je pretrša malo manje od 9km za 70 minuta. A Kustudić kaže: "evo nam sad prikazuju da je (kao) pretrča ovoliko". "Kao" nije izgovorio, ali je tako bila intonirana njegova rečenica - našli su oni s kamerama i tehnikom njegove stručne tvrdnje da opovrgnu... A nebrojeni komentari tipa "treba je lijevom" i sl. ljudima kojima je to profesija i koji od toga žive, od čojeka koji vjerovatno ne umije ni da trči kako valja - su stvarno odvratni.
Djudja is offline   Reply With Quote
Old 25-04-12, 09:21   #142
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Registrovan: Jul 2008
Thanks (Received): 419
Likes (Received): 4467
Sanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tunelu

Quote:
Originally Posted by bajo View Post
Ima li koja moderatorka koja navija za Bajern?
eve je...

http://auraonlineboutique.files.word...h-brandner.jpg
Old 25-04-12, 12:11   #143
Shooter
MiM team Forumaš

Shooter's Avatar

Registrovan: Dec 2011
Thanks (Received): 1
Likes (Received): 170
Shooter has disabled reputation

Quote:
Ako Čelzi bude igra finale muški neka ga osvoji,ja ću navijat za njega,a ako će ka dosad,nema što ni ić u Minhen.
malo utisaka...
Celsi Bajo vazda igra muski..u finale ce bit osakacen ali ima tu jos igraca koji mogu to da iznesu. Ako pratis Englesku ligu znas i sam da nikad ne igraju bunker,vec sam pisao da je Barsa ta koja svojom igrom natjera protivnika na tako nesto,tako da, u finale, jos ako kojim slucajem prodje Bajern,slobodno ocekuj ofanzivni fudbal,ali opet mozda nece bit golova kao sinoc,ipak 4 gola nije mala stvar. Sto se tice ovaga termina zasluzeno,ako jedna ekipa u gostima,sa igracem manje,postigne dva gola,iz dvomeca izadje neporazena,sto drugo da se kaze,da nisu zasluzili da igraju finale? Za komentatore se potpuno slazem,izjave tipa igrac manje ih nista nece oslabiti,ovaj se oznojio ovaj nije..samo mogu da kazu ljudi koji su mnogo pristrasni ili nemaju pojma o fudbalu.
Shooter is offline   Reply With Quote
Old 25-04-12, 12:16   #144
Shooter
MiM team Forumaš

Shooter's Avatar

Vidimo se u Minhenu!

Old 25-04-12, 12:25   #145
Djudja
The Dude

Djudja's Avatar

Registrovan: May 2007
Thanks (Received): 69
Likes (Received): 479
Djudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auruDjudja ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by Shooter View Post
Celsi Bajo vazda igra muski..u finale ce bit osakacen ali ima tu jos igraca koji mogu to da iznesu. Ako pratis Englesku ligu znas i sam da nikad ne igraju bunker,vec sam pisao da je Barsa ta koja svojom igrom natjera protivnika na tako nesto,tako da, u finale, jos ako kojim slucajem prodje Bajern,slobodno ocekuj ofanzivni fudbal,ali opet mozda nece bit golova kao sinoc,ipak 4 gola nije mala stvar. Sto se tice ovaga termina zasluzeno,ako jedna ekipa u gostima,sa igracem manje,postigne dva gola,iz dvomeca izadje neporazena,sto drugo da se kaze,da nisu zasluzili da igraju finale? Za komentatore se potpuno slazem,izjave tipa igrac manje ih nista nece oslabiti,ovaj se oznojio ovaj nije..samo mogu da kazu ljudi koji su mnogo pristrasni ili nemaju pojma o fudbalu.
Moja primjedba o zasluženosti je bila generalna, pošto taj termin ništa u stvari ne znači. Da je prošla sinoć Barselona - isto bi bilo zasluženo, opravdalo bi se to nečim. Noćas ako prođe Real - zasluženo je, a ako prođe Bajern - isto je zasluženo. Tako da je procjena zasluženosti apsolutno nepotrebna i glupa. Ja mislim da su to izmislili komentatori koji se obrću kako se okreće situacija tokom utakmice. Do jedne ure ekipa pojma nema - da slučajni (ili bilo kakav drugi) go, počinje dizanje u nebesa... Da se ima živaca i odgleda prenos od početka, s tonom - svašta bi se lijepo moglo čut, od procjena i taktike do kritika/fale trenera.
Djudja is offline   Reply With Quote
Old 25-04-12, 13:13   #146
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Registrovan: Feb 2007
Thanks (Received): 642
Likes (Received): 3565
Dekster has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by Shooter View Post
Rekao sam,podržavam i Dinamo iz Tbilisija,ako igra muški.Ako bude Čelzi taj koji ga bude prikazao u finalu,navijaću za Čelzi.
A ne volim da mi ostane osjećaj poslije utakmice da je gori prošao.I opet kažem nisam pristrasan,ne navijam za nikoga i nisam nikad uplatio nijedan listić na kladionicu.
Đuđa je naveo sjajan primjer grčkog osvajanja evropskog.Nikad niko nije osvojio "tanju" titulu no oni.
Dekster is offline   Reply With Quote
Old 25-04-12, 22:22   #147
Bann'dito
Matador

Bann'dito's Avatar

Registrovan: Aug 2007
Thanks (Received): 52
Likes (Received): 797
Bann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjem

Smijem li rec da je Bajern zasluzeno otisa u zasluzeno finale?
i da je keks korjen svega
Bann'dito is offline   Reply With Quote
Old 25-04-12, 22:35   #148
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Quote:
Originally Posted by Bann'dito View Post
Smijem li rec da je Bajern zasluzeno otisa u zasluzeno finale?
Meni se dopalo.
Murinjo i Real su prošli po onoj "ko ne plati na most,platiće na ćupriju".
Neka bolji pobijedi u finalu.Dobro je što neće biti dosta igrača Bajerna u finalu,zbog parnih žutih,kao kompenzacija za nedostajuće Čelzijeve.Srećno Shooter.
Old 25-04-12, 22:37   #149
Shooter
MiM team Forumaš

Shooter's Avatar

Apsolutno..Ocigledno da Murinjo nije smio da stisne muda i da napadne..Inace,prvo poluvrijeme odlicno,drugo smor totalni kao i produzeci.
Old 25-04-12, 22:39   #150
Shooter
MiM team Forumaš

Shooter's Avatar

Quote:
Meni se dopalo.
Murinjo i Real su prošli po onoj "ko ne plati na most,platiće na ćupriju".
Neka bolji pobijedi u finalu.Dobro je što neće biti dosta igrača Bajerna u finalu,zbog parnih žutih,kao kompenzacija za nedostajuće Čelzijeve.Srećno Shooter.
Tesko ce bit..Bajern igra finale na svom stadionu..Eto bez,Gustava i Badsturbera,a ni Alaba ne moze da igra i iskreno zao mi je zbog tog momka. Samo ima 19 godina i pokazao je da je odlican ofanzivni bek,steta sto nece igrati finale..
Old 25-04-12, 23:15   #151
zoxy
MiM team Guru

zoxy's Avatar

Registrovan: Sep 2006
Thanks (Received): 0
Likes (Received): 150
zoxy has disabled reputation

Steta samo sto cijela utakmica nije bila u ritmu prvog poluvremena, ono je bila ljepota za gledanje, posebno sto se tice Bajerna. Primili su oba gola kako se ne bi smjeli primati u ovakvim utakmicama, ali su reagovali posle oba kao da ih nijesu ni primili. Tek se nocas vidjelo koliko su oni previse oprezni bili i u Minhenu, dje nijesu odigrali ni priblizno dobro kao nocas.
Utakmicu su sigurno mogli i ranije da rijese, ali ovako ce im biti sladje. Iako sam ja vise vjerovao da ce Murinjo uspjeti u onome sto je naumio. Srecom nije, jer drugacije ne bi bilo pravedno! Takticki i mogu da razumijem zasto je povukao onako ekipu, ali da Real sa onakvih zvijezdama i pred svojim navijacima igra veci dio utakmice skoro kao Cezena danas, to bas i ne mogu. Mada da su prosli ne bi mu sigurno niko zamjerio, ovako ce biti price, ali ce paznja i pritisak biti ograniceni, sto zbog titule, sto zbog neuspjeha Barse koja ce biti u centru tih desavanja.

Bajernova odbrana inace osim pocetnih gresaka kasnije odlicno odradila posao, Lam uz pomoc kad je trebalo Ronalda stavio u mali dzep. Dao je dva gola, a odigrao uzasnu utakmicu, to takodje dosta govori o prolasku Bajerna. Marselo sa druge strane mnogo dobar i pozadi i naprijed, ali se vidi koliko je i Realova odbrana daleko od savrsene cim trpe inicijativu. To je inace i njima i Barsi problem, jer tesko je odbranu podici na top nivo u evropskim okvirima u ekipama koje su navikle da melju i da u Spaniji mogu uvijek nadoknaditi kiks pozadi i dati gol vise. Sve u svemu, prosao u obje utakmice bolji tim i na tome svaka cast!

Finale ce biti prica za sebe, ali mi je zaista tesko da zamislim da ce Bajern pred svojim navijacima propustiti sansu. Ali o tom potom, do tada ima jos vremena, a i vec smo u ovih nekoliko utakmica vidjeli koliko je sve moguce i koliko nesto sto izgleda sigurno na kraju moze biti potpuno drugacije.

Last edited by zoxy; 26-04-12 at 00:05.. Reason: dopuna
zoxy is offline   Reply With Quote
Old 25-04-12, 23:19   #152
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Registrovan: Mar 2006
Thanks (Received): 265
Likes (Received): 2428
Derek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čeka

Bajern zasluzeno prosao u finale.
Real i Barsa su platili danak bespostednoj borbi u prvenstvu i kupu. Barsa izvukla deblji kraj jer je i onakva masina od ekipe koja je godinama radila kao podmazana u zadnje nekoliko meceva je zaribala.
Kviz u sve 16 | BESPLATNO reklamiraj firmu
Derek_Trotter is offline   Reply With Quote
Old 26-04-12, 00:48   #153
Bann'dito
Matador

Bann'dito's Avatar

Bann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjemBann'dito dragulj među dragim kamenjem

Bakica i Ramos pred rajem kod sv. Petra.
Bakica: "Ja sam se puno molila"
Sv. Petar: "Možeš u raj".
Ramos : "Ja sam samo došao po loptu"

ahagahahaah

Last edited by Bann'dito; 26-04-12 at 02:41..
Old 26-04-12, 02:30   #154
Bann'dito
Matador

Bann'dito's Avatar

I eo zasto nijesam puno gleda tekmu u Barseloni

Ako, vec zelim da gledam rukomet imam prilike pravi da odgledam protiv Djera
Old 26-04-12, 08:47   #155
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Registrovan: Mar 2006
Thanks (Received): 265
Likes (Received): 2428
Derek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čeka

Krivimo Barsu za igru, u posljednje vrijeme a nema te ekipe koja moze probiti takve odbrane.
Kviz u sve 16 | BESPLATNO reklamiraj firmu
Derek_Trotter is offline   Reply With Quote
Old 26-04-12, 09:15   #156
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Murinjo..
http://www.jutarnji.hr/mourinho---ne...e----/1024238/
Kasiljas..
http://sportske.jutarnji.hr/-znamo-d...ati--/1024216/
Sa utakmice..
http://www.jutarnji.hr/cristiano-ron...e----/1024107/
Old 26-04-12, 14:58   #157
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Nije loše za pročitat..
http://www.jutarnji.hr/nou-camp-u-so...ti---/1024311/
Old 26-04-12, 19:41   #158
kliko
Sai Ram

kliko's Avatar

Registrovan: Sep 2006
Thanks (Received): 85
Likes (Received): 603
kliko has disabled reputation

Ronaldo:Ja sam promašio penal -.-
Messi:Jebiga i ja sam -.-
Kaka:I ja sam -.-
Ramos:Ljudi nije to ništa,ja sam promašio stadion!!!
Old 26-04-12, 21:07   #159
Bann'dito
Matador

Bann'dito's Avatar

ahaahhhaaa
Old 14-05-12, 00:19   #160
Yosemite Sam
Say your prayer, freaks!

Yosemite Sam's Avatar

Registrovan: Mar 2008
Thanks (Received): 50
Likes (Received): 1292
Yosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čekaYosemite Sam briljantna budućnost ga čeka

I, oće li bit kakijeh opklada na ove švabe?
Yosemite Sam is offline   Reply With Quote
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules