MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Društvo > Politika

Notices

Politika Za rasprave bez vrijedjanja

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 10-02-12, 12:17   #61
jopet
Banned

Registrovan: Nov 2010
jopet na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by bajo View Post
mislis???????e moj zoki ,od svega je najgore to sto su nas prodali za sicu...nego dje ti je Vanja da se oglasi povodom KAPa?????sprema se epska pljacka a ona cuti ka zalivena..a i zasto bi, vazda se zalagala za ovo sto rusi(ups... rotsild ) sad najavljuju ....vidis da ne pada snijeg da pokrije brijeg vec da svaka zvjerka pokaze trag...

A brate, kontradiktoran si ,ne od posta do posta,no od riječi do riječi.
ja ne znam sta je poenta tog komentara..u cemu kontradiktoran????tebe ocigledno vise zanima ko sam nego to sto pisem....ocigledno je za tebe nerazumljivo...
jopet is offline   Reply With Quote
Old 10-02-12, 12:28   #62
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Registrovan: Feb 2007
Dekster has disabled reputation

Poenta je da ti se mišljenja u postovima mijenjaju,kao da si podvojena ličnost,čas ti ovo valja,čas to isto ne valja,čas su nas prodali(s tobom zajedno),čas si ti slobodan lik,a mi zarobljeni.
I ne zanima me ko si,možda je tako ispalo jer sam te par puta ironično to pitao.
Dekster is offline   Reply With Quote
Old 10-02-12, 13:14   #63
jopet
Banned

jopet na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by bajo View Post
Poenta je da ti se mišljenja u postovima mijenjaju,kao da si podvojena ličnost,čas ti ovo valja,čas to isto ne valja,čas su nas prodali(s tobom zajedno),čas si ti slobodan lik,a mi zarobljeni.
I ne zanima me ko si,možda je tako ispalo jer sam te par puta ironično to pitao.
pa normalno da si zarobljen...a znas li zasto????? zato sto ne mozes da shvats da postoje ljudi koji nisu ni deo rezima a ni opozicije...shvatas, slobodni ljudi...ne plase se da ce ostati bez posla , ne plase se da ce ih neko prospijati, ne plase se da kazu svoje misljenje i o poziciji i opoziciji...to ti mozda smeta...ti bih odmah da si nacisto, pa ja tebi serdare, ti meni vojvodo...a znamo koja smo...e jbg na pogresnoj si adresi,
ako kazem da je vanja placenik, ili da je njen rad koordiniran sa potezima DPS onda to i mislim....a ti dokazi da nije i demantuj me.....
Old 10-02-12, 13:23   #64
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Quote:
Originally Posted by jopet View Post
pa normalno da si zarobljen...a znas li zasto????? zato sto ne mozes da shvats da postoje ljudi koji nisu ni deo rezima a ni opozicije...shvatas, slobodni ljudi...ne plase se da ce ostati bez posla , ne plase se da ce ih neko prospijati, ne plase se da kazu svoje misljenje i o poziciji i opoziciji...to ti mozda smeta...ti bih odmah da si nacisto, pa ja tebi serdare, ti meni vojvodo...a znamo koja smo...e jbg na pogresnoj si adresi,
ako kazem da je vanja placenik, ili da je njen rad koordiniran sa potezima DPS onda to i mislim....a ti dokazi da nije i demantuj me.....
Imam utisak da ovo đe su ti po tri tačke,oćeš još nešto da kažeš,ali ne uspiješ da se ""odraziš "".
Sorry,druže,bolje da ovo prekidamo na vrijeme.Ja u klin,ti u ploču,ne ide..
Old 10-02-12, 23:57   #65
Homer
MiM team King

Homer's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Homer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auru

Da li i ova momčad radi za DPS?

Anonimusi ispred RTCG: Samo vas gledamo

http://www.vijesti.me/vijesti/anonim...o-clanak-60089
Homer is offline   Reply With Quote
Old 11-02-12, 10:15   #66
Zoran
Na'vi

Zoran's Avatar

Registrovan: Jul 2006
Zoran has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by Homer View Post
Da li i ova momčad radi za DPS?

Anonimusi ispred RTCG: Samo vas gledamo

http://www.vijesti.me/vijesti/anonim...o-clanak-60089
Rado bih se prikljucio ovim momcima, nek me neko kontaktira na pp.

Mijenjam:
Poslovno-rekreativni komplex Zlatni Raj za 200.000 akcija TECG!!!
Zoran is offline   Reply With Quote
Old 11-02-12, 11:04   #67
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Registrovan: Mar 2006
Derek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čeka

Ovo su anonimusi a tebe svako zna sa televizije
Posted via Mobile Device
Derek_Trotter is offline   Reply With Quote
Old 11-02-12, 11:49   #68
jopet
Banned

jopet na dobrome putu

Quote:
Originally Posted by Zoran View Post
Rado bih se prikljucio ovim momcima, nek me neko kontaktira na pp.

imas li masku ili da ti mi obezbedimo????
Old 11-02-12, 19:48   #69
Zoran
Na'vi

Zoran's Avatar

Registrovan: Jul 2006
Zoran has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by Derek_Trotter View Post
Ovo su anonimusi a tebe svako zna sa televizije
Posted via Mobile Device
sa maskom cu biti nevidljiv.

Mijenjam:
Poslovno-rekreativni komplex Zlatni Raj za 200.000 akcija TECG!!!
Zoran is offline   Reply With Quote
Old 11-02-12, 20:23   #70
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Derek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čekaDerek_Trotter briljantna budućnost ga čeka

Evo ideja za performans.
Uzmu se lopate i pocne se cistiti snijeg kao sto to vojska radi ispred bolnice.
Nego je mozda lakse snimiti situaciju i na kraju sve iskritikovati
Posted via Mobile Device
Old 11-02-12, 20:35   #71
Homer
MiM team King

Homer's Avatar

Homer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auru

Quote:
Evo ideja za performans.
Posted via Mobile Device
Rekoh ja, oće samar da nam stave! Oni uzimaju pare a mi da volontiramo!?

A vojska neka čisti, bolje i to nego u Avganistan da idu! Da služe svom narodu, a ne u osvajačke misije da idu!
Old 11-02-12, 20:49   #72
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

E da te sad tvoj omiljeni drug Tito cuje da si protiv radnih akcija...
Posted via Mobile Device
Old 11-02-12, 21:04   #73
Homer
MiM team King

Homer's Avatar

Quote:
E da te sad tvoj omiljeni drug Tito cuje da si protiv radnih akcija...
Posted via Mobile Device
Ne dam da me izrabljuju! Drug Tito me naučio!

Ja sam danas čistio snijeg od 09 do 14h, ali zato što sam ja to htio, (pomagao komšijama da osposobimo auta), a ne što sam magarac pa da me snalaze ovi hoštapleri!

Last edited by Homer; 11-02-12 at 21:05..
Old 11-02-12, 21:06   #74
Dekster
i tri četvrt

Dekster's Avatar

Quote:
Originally Posted by Homer View Post
Ne dam da me izrabljuju! Drug Tito me naučio!

Ja sam danas čistio snijeg od 09 do 14h, ali zato što sam ja to htio, pomagao komšijama, a ne što sam magarac pa da me snalaze ovi hoštapleri!
I ja sam ,uša sam prije uru u kuću.Duša mi je ispala ali se bar nešto učinjelo.
Old 11-02-12, 21:08   #75
Homer
MiM team King

Homer's Avatar

Evo Rodni plače, traži pomoć naroda!

Kad je muka đe si Luka, kad jebete Luku ne zovete!
E nećemo tako!
Old 11-02-12, 22:15   #76
Homer
MiM team King

Homer's Avatar

Studentska unija organizuje čišćenje snijega u Podgorici
http://www.vijesti.me/vijesti/studen...i-clanak-60213

"Varvari" spremni da čiste Podgoricu
http://www.vijesti.me/vijesti/varvar...u-clanak-60212
Old 11-02-12, 22:15   #77
Homer
MiM team King

Homer's Avatar

A nadam se da ćemo se naći na ovom spisku, uskoro:

http://www.vijesti.me/svijet/lideri-...a-clanak-60196
Old 14-02-12, 00:15   #78
Čiko Vido
MiM team Forumaš i po'

Čiko Vido's Avatar

Registrovan: Nov 2008
Čiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjemČiko Vido dragulj među dragim kamenjem

Quote:
Evo ideja za performans.
Evo tri dana čekam da se to desi. Nevjerovatna prdnjava rabota.

Đe su onih dva-tri put po pe-šes iljada protestanata, ili makar sami MANSovci da naprave performans čišćenja snijega? I još da posle mogu reć kako je nekoliko špijuna čistilo zajedno s njima.

I, pored njih, đe je opozicija da i oni uzmu lopate? Evo su se danas javili Medo i Manda da održe pres konferenciju o tome kako je -vele- vanredno stanje neustavno proglašeno. Pa, jebemumater, da išta u te tikve svoje imaju ne bi baš danas baš to pričali, to je takav autogol da ih čak i DPS-ovci sažaljevaju.

Nego, eto, sad će reć da sam ja napisao ovo po zadatku. Na žalost, nijesam. I ako znate koga iz ovih pomenutih boraca za narod, recite da im je Čiko Vido reka' da im on i oca i majku.

Last edited by Čiko Vido; 14-02-12 at 00:16..
Čiko Vido is offline   Reply With Quote
Old 14-02-12, 08:52   #79
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Prvo su napravili frku oko toga sto se ne uvodi vanredno pa kad se sve aktiviralo i kad su se poceli kupiti poeni iz ove situacije od aktuelne vlasti onda su juce nemajuci sto drugo da primijete izjavili da je odluka neustavna.
Cudo da MANS cuti povodom vanrednog stanja?!
Posted via Mobile Device

Last edited by Derek_Trotter; 14-02-12 at 08:55..
Old 14-02-12, 08:58   #80
Derek_Trotter
Ko reskira profitira!

Derek_Trotter's Avatar

Vise bi poena pokupili juce da su pohvalili akcije vojske i policije koji su rizikovali zivote da spasu zavijane gradjane
Posted via Mobile Device
Reply

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules