MADEinMONTENEGRO.com

Go Back   MADEinMONTENEGRO.com > Društvo > Društvo > Savjeti za potrošače

Notices

Savjeti za potrošače Preporuke i upozorenja pri kupovini.

Reply

Opcije Teme Način Prikaza
Old 09-11-07, 13:30   #1
Marketi i prodavnice u Podgorici
ivan.pg ivan.pg is offline 09-11-07, 13:30
Rejting: (1 votes - 5.00 average)

Otvaram temu da pišemo sve o marketima i prodavnicama u Podgorici kao sto su: Voli, Mex, Carine, Delta Maxi, Plus Comerc, Laković, Mimoza i drugi.
Mislim da bi bilo korisno da se ovdje informisemo i izmjenjujemo iskustva o cijenama, ljubaznosti prodavačica, kvalitetu robe, akcijama sniženja, novim objektima,pišite sve kritike i pohvale istih i o raznim prijatnostima i neprijatnostima koje ste doživjeli u tim objektima.

ivan.pg
MiM team Početnik
Registrovan: Apr 2007
Thanks (Received): 0
Likes (Received): 0
Pregledi: 14958
Reply With Quote
Old 09-11-07, 13:42   #2
mala_mu
MiM team Expert

mala_mu's Avatar

Registrovan: Jan 2007
Likes (Received): 11
mala_mu na dobrome putu
Send a message via MSN to mala_mu

Samo cu reci da sam pre-pre-prezadovoljna Lakovic Marketima, stvarno su preljubazni, makar samnom. Cak se javljamo na ulici i popricamo. U Mex centru trgujem svakih 20 dana otprilike, i oni su mi ok. Redovno posjecujem centar Kalia, sa kojim sam takodje zadovoljna. Ljubazni su, narocito kad vide mene mrvicu kako porezem dzak hrane za Belvedera.
mala mu...uh to bice je toliko fino i umiljato moglo biti, ali mislim da je odbrambeni mehanizam uzeo maha kod nje ..tako je sva svatka , ali pravi mali fighter, sto se licno meni ne svidja...mazio bih je po citav dan ali bi mi ruke polomila ( da to tako predstavim)...
mala_mu is offline   Reply With Quote
Old 09-11-07, 13:55   #3
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Registrovan: Aug 2006
Thanks (Received): 103
Likes (Received): 4341
Zor_djevojka has disabled reputation

Ja uglavnom kupujem u 'Carinama' jer smatram da su najjeftiniji i shto se tiche ljubaznosti osoblja u prodavnicama ja sam zadovoljna, shto se za kafic ne bi moglo reci (konkretno konobari - posebno oni shto 'ordiniraju' vani)

u 'Mex'-u mimo neljubaznosti chesto znaju na rafovima da se nadju proizvodi kojima je istekao rok trajanja i kad im to dash na uvid, nakostrijeshe se, a o uljudnom 'Izvini' nema pomena..To se posebno odnosi na mlijechne proizvode (jogurt konkretno)
Voli te tvoja zver

Last edited by Zor_djevojka; 09-11-07 at 13:57..
Zor_djevojka is offline   Reply With Quote
Old 10-11-07, 13:47   #4
Perfect^girl
MiM team Početnik

Perfect^girl's Avatar

Registrovan: Nov 2007
Likes (Received): 1
Perfect^girl nepoznate kvantitete u ovom trenu

Ja kupujem u "voli" i "carine" i mogu reci da sam zadovoljna i sa cijenama i sa ljubaznoscu nasih djevojaka,sto je danas vrlo rijetko vidjeti...
naravno,tu su i cozmetiks marketi i kuca hemije
Old 12-11-07, 15:38   #5
explosion
MiM team Forumaš i po'

explosion's Avatar

Registrovan: Aug 2007
Likes (Received): 3
explosion nepoznate kvantitete u ovom trenu
Send a message via MSN to explosion

mex je nekad bio sjajan, ali u poslednje vrijeme, osim neljubaznosti, nema sanse da vidis cijenu ispod proizvoda i sto je najgore prljave su im radnje. donekle je izuzetak mex centar.
carine u centru su dosta dobre, ali one kod velike pijace izbjegavajte OBAVEZNO! tako neljubazno osoblje u zivotu nisam vidjela, a budjavi hljeb na masnom papiru, pa pored njega svjezi me je ubijedio da je to mjesto za inspekciju i zaobilazenje u sirokom luku!
lakovic je najbolji. najjeftiniji su, osoblje je fenomenalno, a radnje su ciste.

ivane pg, mogao bi postaviti anketu.
Old 12-11-07, 16:29   #6
sladja
MiM team Expert

sladja's Avatar

Registrovan: Feb 2007
sladja na dobrome putu

ja uglavnom kupujem u Laković marketima,najviše u market kod pet udovica,inače nemam neke zamjerke,dobro su snadbjeveni,radnje su čiste,radnici ok i trenutno su najjeftiniji u gradu.
sladja is offline   Reply With Quote
Old 11-12-07, 14:25   #7
ivan.pg
MiM team Početnik

ivan.pg na dobrome putu

KOMPANIJA "VOLI" OTVORILA NOVI TRŽNI CENTAR NA STAROM AERODROMU

U ponudi 15.000 artikala

Novi tržni centar "Voli", koji se nalazi u Ulici Josipa Broza Tita na Starom aerodromu, svečano je otvoren juče uz prisustvo brojnih zvanica iz državnog vrha, diplomatskog kora, predstavnika javnih, kulturnih i obrazovnih institucija.
Kako je na otvaranju istakao generalni direktor kompanije "Voli" Dragan Bokan, Podgorica je otvaranjem tržnog centra dobila objekat kakav imaju svjetske metropole, podsjećajući da se centar "Volija" prostire na površini od oko 10 hiljada metara, a kompleks obuhvata dvije zgrade u kojima su smješteni hipermarket kapaciteta 7.000 posjetilaca dnevno, koji u ponudi ima 15 hiljada artikala, direkcija kompanije, ekskluzivan restoran i prodajni objekti internacionalno poznatih brendova i filijalu CKB banke, a objekat raspolaže i sa 200 parking mjesta.
- Tržni centar ,,Voli" će po mnogo čemu pomjeriti standarde u Crnoj Gori i otkriti novu dimenziju poslovanja. Naš cilj je da naša kompanija prezentuje novi, raznovrsniji i savremeniji koncept trgovine, i svakako drugačiji od onoga što je do sada viđeno na crnogorskom tržištu - kazao je Bokan i dodao da uz novih 200 radnih mjesta, kompanija ,,Voli" zapošljava 400 radnika.
Gradonačelnik Miomir Mugoša istakao da je Glavni grad uvijek spreman da donosi i podržava odluke o izgradnji trgovinskih centara poput ovog.
- Realizacija ovog projekta je uspjeh menadžerskog tima "Volija" i potvrda njegove sposobnosti za poslovni razvoj, a ne samo stvaranje profita - kazao je ministar za ekonomski razvoj Branimir Gvozdenović i dodao da takav pristup omogućava kontinuitet progresa i prosperiteta države kao cijeline.
TC ,,Voli" je obradovao potrošače akcijskim sniženjem oko 500 artikala, među kojima je i oko 1.000 tehničkih uređaja, a obezbijeđeni su i vrijedni pokloni među kojima je 500 bežičnih telefona marke samsung.
Otvaranju ,,Volija" prisustvovalo je dvije hiljade građana koji su od ranih jutarnjih časova čekali u redu kako bi trgovali određene artikle po sniženim cijenama.

Izvor VIJESTI
ivan.pg is offline   Reply With Quote
Old 11-12-07, 15:40   #8
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

pa dobro imam kad do jula poshto mi je u komshiluku..prije no se svi iscefe sa trgovinom tamo...
Voli te tvoja zver
Old 13-12-07, 09:35   #9
ivan.pg
MiM team Početnik

ivan.pg na dobrome putu

Zna li neko ciji je onaj veliki zuti objekat put Golubovaca sa lijeve strane prije skretanja za aerodrom vidio sam danas bilbord uskoro otvaranje 25000 artikala na 4000 m2 to ce verovatno biti "cash and carry"
ivan.pg is offline   Reply With Quote
Old 21-12-07, 12:59   #10
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Izgleda 'Kips'...ja na vrijeme
Voli te tvoja zver
Old 20-02-08, 13:28   #11
nestasni_cipiripi
MiM team King / Queen

nestasni_cipiripi's Avatar

Registrovan: Feb 2008
Thanks (Received): 2
Likes (Received): 25
nestasni_cipiripi uskoro postaje slavan
Send a message via MSN to nestasni_cipiripi Send a message via Yahoo to nestasni_cipiripi

Kako sam sad u hn,tj u igalu par zapazanja.
Najbolja usluga je u Novito radnji u soliteru.a najgora Panto market solemar zgrada.e to ko ne widi...boli ih qrac za musterije,jedu non stop,slusaju jk,uzas.al kad mi je trazila licnu kartu zbog 200e POLUDIO SAM.
Pozdravio bih malu Strugar radnicu iz Novita
nestasni_cipiripi is offline   Reply With Quote
Old 30-12-08, 15:04   #12
Pera Detlic
Banned

Thanks (Received): 1
Likes (Received): 9
Pera Detlic na dobrome putu
Send a message via Yahoo to Pera Detlic

U BUTICIMA I TRGOVINAMA POČELA NOVOGODIŠNjA SNIŽENjA
Cijene manje i do 70 odsto

U nekim radnjama sniženja su počela i prije dvadesetak dana, dok neki čekaju, simbolično, da obore cijene upravo ispred Nove godine. Popusti su različiti, od radnje do radnje, od "tričavih" 10, do čak 70 odsto! Na tržišnoj je inspekciji da utvrdi jesu li popusti zaista pravi

U susret novogodišnjim praznicima, počela su i novogodišnja sniženja, gotovo u svim buticima u Podgorici. U nekim radnjama sniženja su počela i prije dvadesetak dana, dok neki čekaju, simbolično, da obore cijene upravo ispred Nove godine. Popusti su različiti, od radnje do radnje, od "tričavih" 10, do čak 70 odsto! Na tržišnoj je inspekciji da utvrdi jesu li popusti zaista pravi, ali je sigurno da je u više radnji promet povećan od kada su na izlozima, uglavnom, velikim ciframa najavljena smanjenja cijena.

-Već od sredine decembra počela su sniženja u našoj radnji i ona će trajati do kraja februara, kada se već počinjemo pripremati za novu sezonu, ističe radnica u butiku "Ćezare" u Hercegovačkoj ulici. Ona ističe da sniženja važe za svu robu - i obuću i odjeću.

-Zimska odjeća snižena je za 30 odsto, ali moram napomenuti da popust važi za svu robu koja je u radnji. Popust na obuću je veći, i on iznosi 50 odsto, na sve modele. Sniženje će trajati dok ne stigne nova kolekcija, ističe prodavačica.

U butiku "Prego", takođe u Hercegovačkoj ulici, popusti su nešto manji i iznose od 10 do 40 odsto. Cijene su niže već 15 dana i važe za svu robu. U ovoj radnji nude i nešto novo - akciju na pojedine artikle.

- Tek od ove godine u butiku držimo muška odijela i ona su sada na akciji. Cijene su gotovo upola manje, tako da se, na primjer, muško zimsko odijelo marke "Fradi" može kupiti za manje od 150 eura, ističe ljubazno osoblje butika. Promet je, kažu, nešto povećan, ali ne značajno, uz napomenu da je snižena za 40 odsto i sva obuća - zimski modeli.

U butiku sportske obuće "K-sport 1" sniženja su selektivna. To znači da novogodišnji popusti nijesu isti za svaki model, odnosno marku patika.

-Sniženja zavise od dobavljača. Na primjer, brendovi kao što su “BK” i australien jeftiniji su za 50 odsto, “adidas”, “ribok” i “najk” za 30 odsto itd. Imamo svih modela i brendova, sva roba je markirana i popusti će trajati dok traju i zalihe, kažu iz butika.

U butiku "IN" u Ulici slobode, popusti su i do 70 odsto. Ipak, ne svih artiklala, ali najmanje sniženje je 40 odsto. To je, kažu u butiku, uobičajen poslovni potez.

-Uvijek dajemo sniženja u ovom periodu godine, pa zvali to sezonskim ili novogodišnjim popustom, nama je svejedno. Važno je da je sva roba jeftinija. Moramo naglasiti da su cijene, s obzirom na kvalitet robe koju nudimo, prilično visoke, što zavisi od dobavljača. Ali, moramo se prilagođavati i mušterijama, odnosno njihovim mukama, jer znamo kakva je situacija sa kupovnom moći većine, pa i naših stalnih klijenata, ističu iz butika i napominju da će popust trajati sve dok se roba ne proda. Prvo sniženje iznosilo je od 30 do 60 odsto, sada je u toku drugo - od 40 do 70 odsto. Za robu koja ni tada, eventualno, ne prođe, biće još popusta, jer ne želimo i ne smijemo da modele iz ranijih godina držimo u radnji, kažu iz butika "IN".

Sniženja ne važe samo u butucima, već i u radnjama u kojima se prodaje tehnička i ostala roba. Popusti su ovdje dati na specifičniji način.

-Ne možemo spustiti cijene na svu robu, ali u kontinuitetu dajemo akcije na pojedine artikle. Tako je, na primjer, do prije nekoliko dana akcija bila na LCD televizorima (ekran 32 inča), koji ste mogli da kupite za 379 eura, umjesto 450, kolika je bila ranija cijena. Imamo i sada popuste na prodaju frižidera, snižena je računarska oprema, biće popusta i na ostalu robu, ali ne sve odjednom, kažu iz prdavnice "Data projekt". Oni ističu da popuste diktira njihova marketing služba, prateći kretanja na tržištu.

U butiku "San" u PC "Ražnatović", u centru grada, od 20 do 50 odsto snižena je italijanska posteljina, prekrivači i bade mantili. Popusti su počeli od 6. decembra i trajaće do 6. februara. Iz butika kažu da su ovih dana imali više posla, ali prilično manje nego što je to bilo ranijih godina u ovom periodu.

Počela sniženja i u "Delta sitiju"

Prije neki dan počela su sniženja i u nedavno otvorenom tržnom centru "Delta siti". Popusti su različiti od radnje do radnje u okviru centra, uglavnom su do 50 odsto, ali ima i butika koji su snizili cijene do 70 odsto. Ipak, mora se naglasiti, zavisno od butika do butika, nije sva roba snižena. Mora se konstatovati da je interesovanje kupaca veliko, tako da je i pored ogromnog i otvorenog i zatvorenog parking prostora vrlo teško parkirati auto i krenuti u trgovinu.

Umjesto jeftinije - skuplje!

Popusti, dakle, u skoro svim radnjama, ali trgovine manje nego što se očekuje. Pojedini butici imaju dobar običaj da stalne mušterije nazovu telefonom i čak im omoguće da robu koja im se sviđa i koju su "mjerkali" odavno, ostave u magacinu dok ne uslijedi sniženje cijena. Kažu, moraju ih ispoštovati. Ima, pak, i loših primjera. Jedna sugrađanka, koju smo sreli upravo u jednom od butika navodi kako je u drugoj radnji u gradu (čije ime nije željela da pominje zbog negativne reklame), već desetak dana gledala jaknu koja joj se sviđa, ali umjesto da je kupi po sniženoj cijeni, doživjela je neprijatno iznenađenje.

-Odlučila sam se bila da kupim jaknu koja je koštala 75 eura, ali upravo kada sam krenula sa drugaricama u kupovinu, one su me ubijedile da će za četiri dana biti sniženje, jer su čule to od osoblja radnje. I zaista je bilo istaknuto na izlogu nekoliko dana poslije toga sniženje, ali umjesto da jakna bude jeftinija - bila je skuplja! Osnovna cijena glasila je 142 eura i bila je prekrižena, a cijena sa popustom ispod nje glasila je 83 eura! Znači, posla i za tržišnu inspekciju.

Od knjiga najbolje prolazi "Barak Obama"

Popusta ima i na knjige, pa zvali se oni sezonski ili novogodišnji. U novootvorenom Zimskom salonu, iznad gradske knjižare, od 18. do 30. decembra mogla se kupiti dobra knjiga jeftinija za 30 do 50 odsto. Najviše interesovanje vladalo je za beletristiku i knjige političko-sociološkog karaktera. Prodavačica sa kojom smo razgovarali ističe da je najprodavanija bila knjiga "Barak Obama", koja se prodaje uz popust od 10 eura, sarajevskog izdavača "Baybook", zatim Karle Del Ponte i Florens Artman, Ginisova knjiga rekorda, zagrebačkog izdavača "Algoritam", na sniženju za 21 eura, kao i knjige Orhana Pamuka i Paola Koelja.
Pera Detlic is offline   Reply With Quote
Old 30-12-08, 15:30   #13
Homer
MiM team King

Homer's Avatar

Thanks (Received): 18
Likes (Received): 151
Homer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auru

LAŽU ZA SNIŽENJA - Spuste cijenu svega 10-ak% a izbace ovamo da je prije toga bila neka nebulozna cijena, a onda kao sniženje 70%. Ovo se prvenstveno odnosi na butike i salone namještaja.

Što se tiče prehrambenih artikala, meso je najjeftinije u Plusu, koji je inače prilično skup. Cijene su najpovoljnije u MAXIju, a dobra je i ona prodavnica Venkor na Cetinjskom putu. Laković je do skoro bio najpovoljniji, ali sada je primat preuzeo MAXI. Kod Lakovića mi se sviđa trgovina preko Interneta i dostava.
Homer is offline   Reply With Quote
Old 30-12-08, 15:49   #14
Leptirić
Čuperak

Leptirić's Avatar

Registrovan: Jan 2008
Leptirić has disabled reputation
Send a message via Skype™ to Leptirić

Maxi je veoma loshe snadbjeven,u Carine se ne mogu odluchiti koju cu chokoladu, bombone uzeti, ma slatkisha masu, a u Maxi (eno koliki je prostor u Deltu) nema nichega. Voli je super snadbjeven, u Mex nisam ishla odavno (svi se zale na proizvode sa istekom roka trajanja). Moraju u butike staviti snizenja jer je masu njih pred propashcu pa ako nije hitnja nek' ljudi sachekaju tamo u drugoj polovini januara,bice josh vecih snizenja. Nego dzabe im snizenja kad narod nema para...
Old 30-12-08, 15:50   #15
Pera Detlic
Banned

Thanks (Received): 1
Pera Detlic na dobrome putu
Send a message via Yahoo to Pera Detlic

a mladi sir je najbolji kod
Martinovića.
Pera Detlic is offline   Reply With Quote
Old 30-12-08, 19:43   #16
Homer
MiM team King

Homer's Avatar

Thanks (Received): 18
Likes (Received): 151
Homer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auruHomer ima famoznu auru

Večeras svratih u Novitu i mogu teći da su jako dobri - posebno sa cijenama a i snadbjevenošću. Viđeh da nemaju proizvode od Pantomarketa, ali ponuda je solidna.
Homer is offline   Reply With Quote
Old 30-12-08, 20:20   #17
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

Meni su 'Carine' i 'Voli' zakon za sve shto se tiche prehrambenih artikala i po pitanju cijena i opskrbljenosti i ljubaznosti...i samo tamo trgujem(o)..u 'Mex' ne pamtim kad sam poshla, Lakovic - Novito mi nije na usput'...

shto se tiche snizhenja.. u 'Zari' sam nashla preslatke chizme za 40 e..sa 80...i kupila sam tashnu David Jones za 25 e na snizhenje sinoc...
Voli te tvoja zver
Old 30-12-08, 20:27   #18
Sharp
MiM team Expert

Sharp's Avatar

Registrovan: Jun 2008
Likes (Received): 14
Sharp has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by Pera Detlic View Post
a mladi sir je najbolji kod
Martinovića.
meni je Martinovic pored ulaza, pa najcesce kod njih trgujem. Prezadovoljan sam uslugom kod njih, u druge prodavnice idem samo ako sam nedje dalje od stana
Old 01-02-11, 23:33   #19
Djokovic
MiM team Početnik

Djokovic's Avatar

Registrovan: Dec 2010
Djokovic na dobrome putu
Send a message via Skype™ to Djokovic

Najgora usluga je u alboni! Dva puta sam kupovao. Jednom su me pritisle dve radnice uz kasu, a ona za kasom me zavrnula za 3 e, u zagoricu, na kraju radnog vremena. I juce u momisicima, suvi vrat 7 e,oni kucaju prsutu 11 e ! A, pileci batak ziv, samo sto ne pocne da bezi!!! Morao da ga vratim...ne bih da se vredjamo, ali moja noga na njihov pod vise nece koraciti !
Old 02-02-11, 11:39   #20
Sanuška
Tempus fugit

Sanuška's Avatar

Registrovan: Jul 2008
Thanks (Received): 195
Likes (Received): 3217
Sanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tuneluSanuška svjetlost u tunelu

Quote:
Originally Posted by Sharp View Post
meni je Martinovic pored ulaza, pa najcesce kod njih trgujem. Prezadovoljan sam uslugom kod njih, u druge prodavnice idem samo ako sam nedje dalje od stana
odlicni su Martinovici,mada i Voli u Tolose ,ja sam nedje na po puta....pa nekad trknem u blok a nekad u Tolose...
Old 15-02-12, 22:57   #21
arwen
MiM team Expert

arwen's Avatar

Registrovan: Dec 2011
Thanks (Received): 82
Likes (Received): 1038
arwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjem

Kako se Mex srozao.

Prodavacice spore,po jedna kasa radi,predugo se ceka u redu za suhomesnato,proizvodima istekao rok trajanja,prljavo...
Old 16-02-12, 13:55   #22
arwen
MiM team Expert

arwen's Avatar

arwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjem

Prodavnica Bonela u Pg,preko Morace.

Cista desetka!

Veliki izbor svjezeg voca i povrca,salata,peciva,svijeze cijedjenih sokova,zdrave hrane.

Ljubazno osoblje,sve cisto i uredno.
Old 16-02-12, 21:48   #23
Zor_djevojka
Pa$aka

Zor_djevojka's Avatar

đe je to tačno? Koleginica noćas pominjaše nekakvu Bonela, ja mislila da aveta...
Voli te tvoja zver
Old 17-02-12, 00:30   #24
arwen
MiM team Expert

arwen's Avatar

Quote:
Originally Posted by Zor_djevojka View Post
đe je to tačno? Koleginica noćas pominjaše nekakvu Bonela, ja mislila da aveta...
Zgrada zeleno-bijela kraj "Maksim Gorki" skole,preko puta Vijesti.

U toj je zgradi nekad bio BBN,a sad su neke trgovine turskom odjecom,frizeraj,market Malux i neki kafic.

Bonela je u sredini zgrade.
Old 17-02-12, 07:50   #25
Calathea
MiM team Expert

Calathea's Avatar

Thanks (Received): 28
Likes (Received): 384
Calathea ima famoznu auruCalathea ima famoznu auruCalathea ima famoznu auruCalathea ima famoznu auruCalathea ima famoznu auruCalathea ima famoznu auruCalathea ima famoznu auruCalathea ima famoznu auruCalathea ima famoznu auru

Ako je to neka radnja sa povrcem i crnogorskim proizvodima, i ja sam njom odusevljena. Tamo samo kupovala razna brasna, medovinu, cajeve, a voce im je odlicno.

Tags
marketi, podgorici, prodavnice

Opcije Teme
Način Prikaza

Posting Rules