View Single Post
Old 14-03-13, 21:00   #36
pehar
MiM team King / Queen

pehar's Avatar

Registrovan: Feb 2007
pehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelupehar svjetlost u tunelu

Zvala decka telefonom da mu kazem da sam se zaljubila u njega,aooooooo budala naivna, ijos mu rekla ime i porezime,a on mislio da se neko drugi predstavljao u moje ime.Nakon nekoliko vikenda on u gradu tamo tada s nekom cuvenom glumicom,osecala sam se da prostite kao govno na kisi,aooooooooooooo e onda mi bilo krivo,vazda neki momci zuje oko mene,a on ama ni da trepne,tad pozovem njegovu majku i kazem:Ja sam se zaljubila u vaseg sina,al pa on gleda neke tamo druge,ama ne znam sto mene ne gleda.Zeni sam bila simpaticna,caskala sa njom,a posle me bilo sramota da je upoznam,kad je krenula veza upoznala je tek nakon dve godine zabavljanja,a taj trenutak,kuku lele,bila sam ziftosana i crvnema ko paprika,aooooo da sam mogla da pobegnem iz svoje koze,ona je zaista bila divna osoba,pa me razumela.
Hahahaha,na kraju krenula veza trajala nekoliko godina i zajedno se smejali tom dogadjaju.Sad se pitam uopste da li mi se on zaista toliko bas svidjao ili sam bila znate jedna od onih siparice kad cuju da je neki frajer smeker,da cure luduju za njim,kao musice bez glave,pa kud sve tu i ja?!Uglavnom ostala mi je ta veza iz studenskih dana u lepom secanju.Eto vratih ovim mislima osmeh na licu,zivot ide dalje,i svanuce novi dan treba se radovati i boriti za zivot
pehar is offline   Reply With Quote