View Single Post
Old 29-04-08, 23:29   #7
Milly
Tu sam i kad nisam

Milly's Avatar

Registrovan: Jan 2007
Milly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auruMilly ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by Supernova View Post
Biće još tekstova o aktiviranju sektora novca, majstori feng-shui tvrde da se taj sektor najlakše aktivira i najbrže osjeti njegov uticaj. Ja sam nabavila neke simbole za privlačenje novca i osjetila sam poboljšanje kućnog budžeta i drugačiji pristup novcu, odnosno od tada ga imam dovoljno jer mi novac ne otiče iz kuće kao ranije.

Navešću još neke detalje na koje je potrebno obratiti pažnju: otvoren poklopac na wc-školjki simbolizira oticanje kućne sreće i prihoda, pa ga treba uvijek držati zatvorenog. Kupatilo je mjesto otpuštanja negativne i nečiste energije, pa je potrebno vrata toaleta i kupatila uvijek držati zatvorenim, kako pozitivan chi ne bi skretao u te prostorije i odlazio kroz kanalizacione odvode, te tako odnosio svu pozitivnu energiju. Takođe, slavine koje cure nisu povoljne za prihode doma, pa je potrebno iste odmah popraviti ili zamijeniti drugima. Zapušeni odvodi takođe zadržavaju i vraćaju negativnu energiju ne dozvoljavajući joj da isteče iz doma, ovo su sve stvari na koje je potrebno obratiti pažnju, tako da aktiviranje jugoistoka nikada neće donijeti željene rezultate ako se ne otklone ovi nedostaci.
Kako se lijepo mozhe napraviti spoj higijenskog i materijalno-feng shui-korisnog

E,(kako je grdno pocheti rechenicu sa "E"..@explosion sigurno dobija ospice) kad vec pricamo o Feng Shui-u,moram se pozhaliti.

Naime,od kad sam se uselila u novi stan,trika nema,da mogu prvi sa prvim povezati..josh da bude gore,u velikim sam dugovima.
Naravno,postoji vishe razloga za takvo stanje,ali sad OKRIVLJUJEM losh Feng Shui u stanu!

Bavi li se ko ovom disciplinom ,makar iz hobija,da mu proslijedim shemu stana,chisto da se malo uvjezhba ?