View Single Post
Old 18-04-12, 14:41   #67
arwen
MiM team Expert

arwen's Avatar

Registrovan: Dec 2011
arwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjem

Quote:
Originally Posted by Yosemite Sam View Post
Kažu ljudi, prva asocijacija na bajkera je da su znojavi, zanitovani, napadno istetovirani, agresivni i u grupi. Ta asocijacija implicira sledeću - svaki vozač motorcikla je bajker i treba ga se klonit. A u suštini, samo 1% svih njih su oni nalik bandama iz Mad Max I.
Tako da mi je sasvim jasno da su uličarčići u manjini, ali prvi padaju u oči i stvaraju zebnju. Ni malo neobična ili neočekivana reakcija.
Bajkeri su moja omiljena skupina...

A sto se tice ostalog,ovi losi jesu u manjini.
(Mislim na tinejdzere i maloljetnike);problem je,po meni,sto se nista konkretno ne cini da se takvi slucajevi 'izlijece',sankcionisu...niti oni niti njihovi roditelji/staratelji.

Ne znam koliko si u toku (jer sam shvatila da ne zivis u Cg),prosle su godine cetvorica gimnazijalaca iz Pg brutalno prebili svog vrsnjaka iz Ekonomske skole.
Evo se godinu dana roditelji ostecenog ucenika povlace po rocistima,sudovima i advokatima-nazalost nikakvog pomaka.

Mala nasilnicka bagra i njihovi neodgovorni roditelji cak i prijete pretucenom decku i njegovoj porodici.
Cak mu je i tetka (zato jer mu je tetka) ostala bez posla.