View Single Post
Old 18-04-12, 12:46   #63
arwen
MiM team Expert

arwen's Avatar

Registrovan: Dec 2011
arwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjemarwen dragulj među dragim kamenjem

Quote:
Originally Posted by Yosemite Sam View Post
Taj koji bane, taj je zainteresovan. Tu frke nema, jer je bio zainteresovan i kad je bila sezona pelena, i sezona dubaka, i kad su vrane nosile zube, i uvijek će bit.
Ja akcenat stavljam na onih 5% (ili manje) porodica koje su nezainteresovane, koje su isfrustrirane, koje su nesigurne, a uz to i iskompleksirane, mrzovoljne, ... sve kako ne valja.
Tu rastu prototipovi problema.
A onda ti prototipovi sa sobom povuku sledećih 10% labilnih, koji biše da su mangpi, ali ih isto malo stra'. A ovako dobiju krila, podsticaj. Itd, lančana reakcija.
Eh,takvih problematicnih ima uvijek i svugdje...

Ovaj svijet nikad i nije bio bezopasno mjesto.

Djecu treba nauciti da prepoznaju ono sto je lose i da se toga cuvaju.
Ne brini,nisu oni tako naivni i povodljivi,pametniji su puno vise nego sto mi u roditeljskom strahu mislimo.
Samo sa njima treba jako puno razgovarati i uvijek imati sluha za njihove dileme,probleme,strahove,za ono sto se desava u skoli,u drustvu,napolju...

I kad malo saberemo i oduzmemo primjetimo vise dobre i pristojne omladine i djece,nego one druge.