View Single Post
Old 15-07-15, 15:15   #1382
nihil
MiM team Expert

nihil's Avatar

Registrovan: Sep 2008
nihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu aurunihil ima famoznu auru
Send a message via Skype™ to nihil

Quote:
Originally Posted by Calathea View Post
Momci, perete li kosu u frizerskom salonu? Mislim da samo dodjete da operete kosu, nikakva druga usluga?
Ne ja. Jedva da se i šišam kod frizera. Glavni razlog je čekanje i neprijatnost, a onda i kinta. Kući ne čekam, perem kad mi se pere, čime hoću i sl. A ni ne prija mi da mi neko nepoznat dira kosu, glavu, ... Nekad se osjećam ka da mi je glava kanta dok se šišam, samo je prebacaju, a nekad dodir je nekako ljigav, nije sofisticiran, fali nešto da bi prijalo. Primijenio sam desetine frizera i frizerki i samo se sjećam jedne. Šišala me dva puta i oba puta osjećaj je bio vrhunski, suptilno, gotovo erotski romantično, a da se to spolja na vidi. Čak je i priča bila takva, kao voda kad teče, prirodna... Ostalih ko zna koliko ni ne sjećam se... Inače, pranje kose/glave nije nebitna stvar. Ako se dobro izmasira, sa blagim šamponom i ne prevrućom vodom, osuši bez fena, a to je u ovo ljetnje vrijeme normalno djeluje relaksirajuće.