View Single Post
Old 02-09-10, 23:15   #11
sneguljica
gleDna džekson

sneguljica's Avatar

Registrovan: Mar 2008
sneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu aurusneguljica ima famoznu auru

Quote:
Originally Posted by unreachable View Post
Istina nije surova, ali laži jesu...
Quote:
Originally Posted by Afrika View Post
offtopic...
I istina zna biti cesto surova, i nerijetko znam pribjeci ovom drugom metodu ako sam sigurna da bi istina nekome nanijela nepopravljivu stetu.Svakome prema njegovim kapacitetima...
svakako! Istina zna biti i te kako surova, i onda je moramo malo iskriviti da ne nanesemo bol onome koga volimo! I nemojte sve da gledate crno bijelo! Surova je istina o neizlječivoj bolesti...valjda mi znamo da li je osoba do koje nam je stalo sposobna da je prihvati? I ako nije, onda je surovo reći istinu, a plemenito slagati je....i odma da vi rečem, surovo je meni pominjati kilažu, a plemenito reći mi par lijepih riječi o mojim naporima da je smanjim, iako se to djao popio ne vidi, tako da, ŽIVJELE SITNE LAŽI!

inače, glede teme (mada ni ovo dosad nije bilo previše van teme) ne sjećam se da sam "popila" kritiku, istinu, bilo što, servirano od strane mog partnera, a da je to ostavilo posledice...nije da nijesam svjesna svojih mana...recimo da bi me uvrijedilo da mi kaže nikad nikog nijesam volio kao moju bivšu djevojku...i ne znam da li bih mogla ostati u takvoj vezi...ne znam da li bih uopšte podnijela da mi partner kaže nešto što bi me povrijedilo?! A iskreno se nadam da nikad nijesam rekla nešto što je on tako doživio i čega se "bolno" sjeti...jer iako sam nešto rekla, to je moglo biti samo nenamjerno sa moje, a pogrešno shvaćeno sa njegove strane.