View Single Post
Old 30-10-08, 16:58   #10
Supernova
Fata_morgana

Supernova's Avatar

Registrovan: Jan 2008
Supernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tuneluSupernova svjetlost u tunelu

Bog se ne može opisati nekim osobinama koje su karakteristične za ovozemaljski život. On je gospodar cijele vasione. Prema kur'anu, ni vrijeme nije univerzalna dimenzija, pa je primjera radi, jedan božiji dan jednak hiljadu 'ljudskih' godina života. Takodje, on nije rodjen, već postoji po nekim zakonitostima njemu znanim, a nama neshvatljivim. No, za mene nije nužno vidjeti boga da bih u njega vjerovala, jer imamo oko sebe toliko materijalnih dokaza njegovog postojanja, tako da se nikada nisam bavila mišlju o tome kako on izgleda, ali znam samo da postoji u svima nama.

Negdje sam pročitala jednu lijepu izreku: svi smo mi stvoreni da budemo neko i nešto, jer Bog nije ništarija da bi se bavio stvaranjem ništarija.

U potrazi za smislom
Astrologija blog

Last edited by Supernova; 30-10-08 at 17:38..
Supernova is offline   Reply With Quote