View Single Post
Old 07-06-09, 09:34   #49
LadyDaytona
MiM team Forumaš i po'

Registrovan: May 2008
LadyDaytona nepoznate kvantitete u ovom trenu

Meni je sovinizam kad neko bilo koju brigu o Crnogorcima u Srbiji i bilo gdje u svijetu naziva fasisoidnom. Nacional sovinizam je kad neko spekulise mijenjajuci zvanicnu informaciju policije o nepoznatim napadachima i tvrdi kao nepoznati sagovornik na forumu (za mene iste vrijednosti kao i nepoznatih komentatora na bilo kojem sajtu) da je to poznanik a ne prijavljuje policiji takvo saznanje. Nacional sovinizam je kad se minimalizuje zvanicne informacije o akciji i stanju povrijedjenog drzavljanina CG u Srbiji sa pricom da je to nebitno i da je zluradost u pitanju jer se pricha o tome itd.
Takvo ophodjenje prema slucajevima u Srbiji za mene je jednako kao da se desilo bilo gdje u svijetu. To sto neki forumasi zele da pokazu da je prebijanje Crnogorskog drzavljanina u Srbiji nije bitno ili da se o tome ne treba pricati jer je u regionu (kako kaze), to je po meni njegova podrshka takvim akcijama u buduce prema bilo kojem drzavljaninu CG.

p.s.Ko je raspravljao oko srpskog "oka"? Kome smeta sto je razlicito od crnogorskog, to nije moj problem.

Last edited by LadyDaytona; 07-06-09 at 09:41..
LadyDaytona is offline   Reply With Quote