View Single Post
Old 18-04-10, 20:08   #15
Angelina75
otisla

Registrovan: Dec 2007
Angelina75 has disabled reputation

seks nikad nije dosadan...samo ako se zaista promeni partner! ....
ni ja to nisam znala ni verovala dok nisam iskusila...
napr. desio se seks vise puta pre nekih godinu i po...sa bivsim muzem...ono kao bilo je super ali samo 3x ..vec svaki drugi put je bio dosadan....upravo zato sto sam s njim tolike godine bila,pa su nam se desavale grozne stvari,svadja,problemi,razvod,pa sudjenje,pa nekomuniciranje,prodjemo jedno pored drugog kao pored turskog groblja na ulici kad se sretnemo..pa onda opet dopadanje,pa opet udaja za njega,pa opet svadje ,nekomuniciranje,problemi,razilazenje ...
da bi posle drugog razilazenja proslo je 3 god.,onda smo se opet kao pomirili,naravno imali smo druge partnere pre toga,odrzavali sexualne odnose par meseci,opet svadja,opet problemi ,opet nekomuniciranje,da bi pre nekih godinu i po opet bili u sexualnoj vezi...no vrlo brzo smo i zavrsili sto sam mu ja otvoreno rekla da ne zelim vise s njim ni sex niti bilo sta jer mi je vise dosadilo da se stalno sastajemo i rastajemo a i sex mi vise nije s njim bio zanimljiv!cak sta vise -zamrzela sam sex!bilo mi je odvratno,vec sam unapred znala scenario...sto je rezultiralo da se uopste ne mogu da uzbudim pri samoj pomisli s kim treba da imam sex!...ali i nije samo to....
naravno da je bilo i drugih partnera....ali valjda ta silna razocaranja kad sam sve sabrala i oduzela prosto su me naterala da zamrzim sex!..i onda sam se okrenula drugim stvarima,citanje strucne literature,citanje raznih interesantnih clanaka,reportaza,izvestaja....zatvorila sam se u kucu,nisam izlazila...prosto me spoljni svet nije zanimao..niti bilo kakvi intimni odnosi s nekim drugim muskarcem....drustvo me je bukvalno molilo da izadjem uvece...da budem otvorena za neko novo poznanstvo ali ja ne,pa ne.....da mi je to toliko dosadilo sad!!! ...

i tako....godinu i nesto sam sama...nemam ni dalje nikakvu vezu ni sex ...ali pocinjem da sve vise razmisljam kako je sex divna stvar! ..
ali fakticki da uzmem bivseg muza za primer..zaista mi sex s njim vise nije od tada zanimljiv...i rekla sam mu to otvoreno.....no on se nije mene prosao...i dalje je konstantno tu oko mene,vrzma se,nudi pomoc oko svega,prosto ga ja i dalje zanimam...ali on mene ne! ..i zao mi je sto to ne moze da shvati!

Foul appearance hide fair reality!

Last edited by Angelina75; 18-04-10 at 20:14..
Angelina75 is offline   Reply With Quote