MADEinMONTENEGRO.com

MADEinMONTENEGRO.com (http://www.madeinmontenegro.com/vbforum/index.php)
-   Muška zona (http://www.madeinmontenegro.com/vbforum/forumdisplay.php?f=181)
-   -   Koje ste gluposti napravili pijani?... (http://www.madeinmontenegro.com/vbforum/showthread.php?t=11358)

beli54nl 11-11-10 08:55

Koje ste gluposti napravili pijani?...

Ja sam jedanput promasio sobu u Studenskom gradu i u tudji krevet zaspao k'o klen...

beli54nl 11-11-10 19:04

Vidim kod vas niko ne konzumira alkohol,pa vam se i ne mogu dogoditi neki ispadi kao meni.E ja bogami konzumiram i sve cesce napravim poneku glupost.

Okugata 12-11-10 00:00

zacudo jos uvek nista! :D
iako znam da pomesam rakiju i Lava, vrlo cesto dok se zarakija u drustvu...i svaki put ne znam kako, al dodjem kuci ziva i zdrava. valjda je to neki unutrasnji kompas. cak sam jednom i telefonirala, dok sam isla kuci....pojma nemam sta sam rekla, posle sam videla i ko me je zvao. :D

beli54nl 16-11-10 14:36

Moj drugar iz djetinjstva pijan pisao na ulici ulovi ga policija strpa ga pozadi u tristaca (fiat 1300 ) povedu ga u 29.novembar kod sudije za prekrsaje ali ih on usput ispovraca ( izriga) tako da su ga isterali iz auta stim sto su mu skinuli majicu i pocistili onu rigotinu.

Arkhetren 16-11-10 18:15

Hodao krovom hotela koji je visok 30 metara...i igrao po njemu naočigled svih i njihovog znanja da se plašim visine ( samo zgrada, ne i planina ). Istina popio sam dvije flaše rakije i jednu votke...

beli54nl 24-11-10 06:45

Moj ujak pio je mnogo.Jedne prilike se bas dobro napio i noci kada je ozednio ode do ostave da uzme pivo i promasi i popije siriste za mlijeko.Ujutro ujna kuka nema s cim usiriti mlijeko i mnogo ga izgrdila.

_qwerta_ 24-11-10 07:53

Quote:

Originally Posted by Arkhetren (Post 969230)
Hodao krovom hotela koji je visok 30 metara...i igrao po njemu naočigled svih i njihovog znanja da se plašim visine ( samo zgrada, ne i planina ). Istina popio sam dvije flaše rakije i jednu votke...

aj za flašu vodke da vjerujem ali dvije flaše rakije...vaaaži :hik:
ti si čudo medicine!

gromovnik 24-11-10 08:24

kada se potučeš s banderom i izgubiš.

vruc krompir 24-11-10 09:24

trazio sam srecu, ali posto je nisam nasao u trecem pokusaju..., odustao sam :D

Zor_djevojka 24-11-10 14:06

Čuh za jedan slučaj kad je gospodin sio u kola mrtav pijan, vozio se kući i odjednom naglo skrenuo da ne bi udario u drvo, a ono bila mirišljava jelkica.

beli54nl 24-11-10 23:19

Koja je najcesca crnogorska psovka...?

beli54nl 24-11-10 23:23

Pardon pogresno sam upisao poruku,ako mozete da je uklonite bio bih vam zahvalan.

lingua 27-12-10 15:47

Koje ste gluposti napravili pijani ?

Terao taksistu da me vozi rikvercom...:joint:

Basta 25-03-12 08:45

Najveća je glupost bila što sam toliko puta vozio pijan, da ni sam ne znam što me sačuvalo, a i druge od mene takvog.

Osim toga, bilo je kačenja s nezgodnim tipovima, ulazaka u tuđa kola, muvanja đevojaka koje po pravilu ne bi smio ni pogledati, jednom je čak pala i prosidba, no je ova bila dovoljno pametna da me ne shvati ozbiljno.
Najviše se stidim što sam jednom drugu tako komatozan lupio šamarčinu i što sam na jednoj svadbi toliko izmaltretirao neka dva đeda, da to nikad prežalit ne mogu, nit shvatam koji mi je đavo bio. Ne sjećam se toga, samo su mi prepričavali tu bruku.

Dekster 25-03-12 09:35

Piša,povraća i prdio.Sve u isto vrijeme.

vruc krompir 25-03-12 10:10

Zapjevao jedanput,, hehe, koji blam :D

Basta 13-04-12 08:34

Quote:

Originally Posted by vruc krompir (Post 1184762)
Zapjevao jedanput,, hehe, koji blam :D

To se i meni dešavalo, zaplijenio bi mikrofon i nije bilo toga ko bi mi ga oteo.
Srećom se to dešavalo pred fajront, pa nije bilo mnogo gosti koje bi rašćerao. :D

vruc krompir 13-04-12 19:11

Quote:

Originally Posted by Basta (Post 1190322)
To se i meni dešavalo, zaplijenio bi mikrofon i nije bilo toga ko bi mi ga oteo.
Srećom se to dešavalo pred fajront, pa nije bilo mnogo gosti koje bi rašćerao. :D

Sto velis, ne ponovilo se? :D Barem si samom sebi bio komican. Taman onoliko koliko zaparavo i jesi. :D

Lady of Rohan 13-04-12 21:02

Kuku...

Amater sam.

Poslednji put sam malo vise popila...cekajte...
u zimu 2004.

Mladost - ludost, malo sam eksperimentisala u to vreme,
prilicno amaterski...:)

Vozila pripita po krivinama u mom kraju, to sebi nikada necu oprostiti.
Gadan osecaj...

Skinula zlatno prstenje i htela da ga bacam sa terase za 22. rodjendan...

Ljosnula preko nekog panja na plazi u Grckoj, nasred noci, u julu 1999.

Mrtva pijana odgurnula nekog zauzetog tipa koji je hteo da me poljubi.
Naterala ga da mi prica o ratu u Bosni, i da se prema meni, naslonjenoj na sank,
ponasa kao prema ratnom drugu... Zvao sutra da mi se izvini za pokusaj poljupca. ;)

Izvela sam citavu predstavu za neku cudnu zenu koja me je pozvala
u izlazak, da pokaze da pijana Lady vise nije lady...

Pokazala sam im da mogu da popijem kao musko i da stojim cvrsto na nogama, ali i da se pobijem isto tako, ako treba.

arwen 13-04-12 21:10

Citajuci kako ste se dobro zabavljali,dodje mi cisto zao sto se nikad u zivotu nisam napila.

Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 00:50 sati.