View Full Version : Kako ćete znati da li je vaš partner nevjeran?

inzaghi9
29-06-08, 11:46
10 znakova da vas vara

Postoje brojni razlozi koji mogu okončati vezu. Osjećaji se mijenjaju, ljudi se otuđe, a ponekad jednostavno više ne možete zajedno. Nažalost, mnogi nemaju hrabrosti direktno i na zreli način prekinuti vezu, pa varaju partnera. To nije jedini razlog nevjere, no o tome drugi put. Bez obzira na razlog, često možete primjetiti znakove da vam se nešto dešava iza leđa. Većina nevjernih partnera će izgubiti želju za seksom, emocionalno će se udaljiti od partnera, a počet će pokazivati veliko zanimanje za neke nove stvari koje ih prije nisu zanimale.

Što vam je partner duže nevjeran, veća je vjerojatnost da ga ulovite u tome. Uz svakodnevne obveze teško je održati više od jedne veze. Postoje razni načini za otkrivanje prevare. Evo 10 glavnih znakova nevjere kod muškaraca. Kako ćete znati da li je vaš partner nevjeran? Pokazuje li bilo koji od dolje navedenih znakova, budite na oprezu.

1. Provodi manje vremena s vama.
Nevjeran partner mora koristiti izgovore poput prekovremenog rada, kasnih sastanaka i večera i drugih neobjašnjivih obveza, kako bi imao vremena za „drugu“ ženu.

2. Nema nježnosti
Vaš seksualni život gotovo da i ne postoji zbog njegovih drugih obaveza. Ne želi se više maziti, pogledati s vama film, primiti vas za ruku ili na drugi način izražavati prisnost, kao što je nekad radio.

3. Više brine o svom izgledu
Nevjeran partner obično počinje kupovati novu odjeću, promijeni frizuru ili počne vježbati jer želi biti privlačan i drugim ženama.

4. Primjećujete promjene u autu
Suvozačevo mjesto je pomaknuto ili ste našli nepoznatu vlas na sjedalu. Možda je na radiju podešena stanica koju inače inače ne slušate, jer se to „njoj“ sviđa.

5. Kratki živci
Nevjeran partner je kratkih živaca zbog osjećaja krivnje koja je rezultat nevjere. Počinju ga odjednom smetati stvari koje ga do tada nisu smetale.

6. Ruž na ovratniku
Osjetite li na partneru miris tuđeg parfema, cigareta ili alkohola, osobito ako nije imao vremena presvući se nakon sastanka, budite na oprezu.

7. Promjene u ponašanju
Nevjeran partner često zauzima defenzivan stav kad ga pitate gdje je bio. Može sve okrenuti protiv vas i optužiti vas da ste nesigurni, posesivni ili previše zabadate nos u njegov život.

8. Promjene navika vezanih uz telefon
Primjetili ste da više ne ostavlja uključen mobitel dok je s vama jer ga može nazvati ljubavnica. Ponekad napusti sobu kako bi telefonski razgovarao s nekim ili kaže nešto čudno nakon što primi poruku. Pripazite i na pozive usred noći. Ako imate pristup njegovom telefonskom računu, pregledajte ga. Potražite nepoznate telefonske brojeve koji se ponavljaju, vrijeme kad su se odvijali i koliko su trajali.

9. Promjene navika vezanih uz računalo
Uz izume poput interneta puno je lakše potajice održavati vezu s ljubavnicom ili ljubavnikom. Ako je vaš muž navečer duže vrijeme za računalom i zatvara vrata kako ga ne bi vidjeli, možda čavrlja sa novom ljubavi.

10. Promjene u navikama trošenja
Možete primjetiti da vas partner vara ako je u zadnje vrijeme često bez novaca. A nema novaca jer više troši na ljubavnicu. Pripazite da li plaća račune više gotovinom nego prije i češće podiže novac na bankomatu, kako bi prikrio papirnati trag. Provjerite račune koje nađete kod njega.

Nijedan od gore navedenih znakova sam po sebi ne mora biti siguran znak da vas partner vara. Ali ti faktori u kombinaciji sa vašim osjećajem da nešto nije u redu, mogu vas više-manje uvjeriti da vam je partner nevjeran.

Imate li osjećaj da vam se nešto dešava iza leđa, a inače imate povjerenja u partnera, pripazite na ove znakove. I nemojte dopustiti da vas to muči. Podijelite sa partnerom svoje sumnje. Ubrzo ćete po reakciji znati imate li razloga vjerovati mu. Sve ovo možete obaviti bez svađe. No što duže čekate, duže će vas proganjati taj osjećaj i veća je vjerojatnost da će se svađa rasplamsati. Zato porazgovarajte sa partnerom i iznesite mu svoje sumnje. Ako imate sreće, sve ovo bi mogao biti samo veliki nesporazum.

(izvor) (http://www.zena.hr/clanak/ljubav_i_brak/10_znakova_da_vas_vara/656.aspx)

inzaghi9
29-06-08, 11:51
3. Više brine o svom izgledu
Nevjeran partner obično počinje kupovati novu odjeću, promijeni frizuru ili počne vježbati jer želi biti privlačan i drugim ženama.

ovo već ne mora biti tačno

inzaghi9
29-06-08, 11:57
Dvadeset znakova da vas vara

Kad žena kaže kako je mislila da je sve u redu i jednoga dana otkrila da je partner vara, psiholozi odgovaraju da to i nije sasvim tačno. Ona možda ne laže, možda je zaista i mislila da je tako, no zapravo si nije mogla ili nije želela priznati da nešto nije u redu. Znakovi da u vezi nešto ne štima uvek postoje, samo je pitanje jesmo li ih spremni videti.

Kad probleme trpamo pod tepih, bez obzira tko ili što ih uzrokuje, najčešća posledica je nevera jednog ili oba partnera. Iako su znakovi koji ukazuju na moguću neveru brojni, ne bismo hteli da ih shvatite kao kuvar: nijedan od tih znakova sam za sebe ne znači da vas partner vara, jer su za svaki od njih moguća i druga objašnjenja.

U svakom slučaju, opazite li više 'simptoma', gotovo je sigurno da u vašoj vezi nešto nije u redu i razvod, nezadovoljstvo, nesretan partner i/ili nevera kucaju vam na vrata s dosta velikom šansom da se ka vama i usele. Čak i ako na kraju shvatite da vas partner nije prevario, trud neće biti uzaludan, jer bi 'istragom' pre svega trebali shvatiti da vam je veza u krizi i da nešto treba poduzeti kako bi i on i vi opet nestrpljivo čekali da se nađete kod kuće.

Statistike pokazuju da muškarci ljubavnice najčešće nalaze na poslu, pa smo i mi popis 'preljubničkih znakova' započeli biznis preljubom:

1. Odbija razgovor o poslu

Ako muškarca zaista pritišću rokovi i šefovi ga gnjave, na njemu će se vidjeti da je umoran, da nerado ide na posao i da mu je sve to problem. Znamo da je gnjavaža slušati o njegovom poslu ono malo vremena kad ste skupa, no puno je gora druga krajnost: ako ne želi na vaša pitanja o poslu uopće odgovoriti, postoji velika veravatnoća da to čini zato da mu ne izleti nešto što bi želio sakriti.

2. Naglo je postao jako pažljiv i/ili vas zasipa poklonima

Muškarac zna preko noći shvatiti da je zanemarivao partnerku, no ako u tome preteruje, moguće je da ga grize savest zbog ljubavnice ili, pak, želi sakriti nešto drugo (to ćete sami morati saznati, mi samo nabrajamo znakove upozorenja). Kad nešto skriva, muškarac se često bolje oseća ako je pažljiv ili daje poklone.

3. Razdražljiv je i traži razloge za svađu: kad nekoga peče savest, bio muško ili žensko, i nesvjesno će iskoristiti svaku priliku da optuži partnera/ku (tada nije samo on loš ili kriv, nego vašim lošem ponašanjem opravdava svoju neveru).

4. U svađama preti raskidom i često govori o mogućem završetku veze: možda vas priprema na nešto što je već odlučio ili o čemu ozbiljno razmišlja.

5. Razdražljiv je, ali samo u vašem društvu: u vezi definitivno nešto ne štima, a ako zaista ima drugu, depresivnost može biti posljedica napora i stresa, jer nije lako održavati dve veze istovremeno.

6. Izgubio je interes za vas u seksualnom i svakom drugom smislu, više skoro uopštee ne razgovarate, ponaša se kao da više ništa nemate zajedničko.

7. Iznenada mu se promenio ukus u muzici, filmovima i sve što ga je ranije zanimalo palo je u drugi plan, a važne su mu sasvim nove stvari, često one o kojima vi ništa ne znate: to je mogući utecaj ljubavnice i želja da sazna što više o onome što ona voli i što nju zanima.

8. Počeo je pričati neke nove viceve, drugačije se izražava i uopšteno, počeo je zauzimati neočekivane stavove.

9. Nedostaje mu samopouzdanja – malo je istinski zlih ljudi i onih koji su sretni i kad lažu pa se zbog nevere gotovo nužno muškarac oseća loše i samopouzdanje mu je narušeno.

10. Određenu ženu kritikuje bez vidljivog razloga: ponekad muškarac oseća potrebu da o ljubavnici ili ženi koja mu se sviđa svojoj partnerici govori sve najgore, ne bi li tako smirio savest ili potpuno skrenuo sumnje s te žene.

11. Zanemaruje zajedničke obveze, hobije, pordicu, djecu – članovi porodice takođe osećaju da nešto nije u redu, pa se kod preljuba u većini slučajeva poremete i ostali obiteljski odnosi.

12. Zatvara vrata ili prekida telefonske razgovore kad ste u blizini: sigurno nešto skriva, bila to ljubavnica ili problemi za koje ne želi da saznate.

13. Više vam ne deli komplimente i ne govori da vas voli (ili to kaže samo kad ga direktno pitate, ali zvuči kao da vas se želi otarasiti).

14. Bez dokaza vas optužuje za neveru, ne želi reći što ga je navelo da to pomisli.

15. U snu spominje žensko ime koje nije vaše i nehotice vas naziva tim imenom – ovo je prilično direktno i čak ako vas još nije prevario, na tu ženu puno misli.

16. Bliski i dobronamerni prijatelji opažaju da u vašoj vezi nešto nije u redu.

17. Vrijeđaju ga uobičajena pitanja i optužuje vas da njuškate (kad ga pitate s kim je bio na poslovnom ručku, tko mu je prolio vino po košulji i sl.).

18. Menjaju mu se navike spavanja – teško zaspi, ujutro je umoran, stalno je iscrpljen: sve ovo može biti posljedica spomenutog stresa i grižnje savesti zbog nevere, a u svakom slučaju znači da ga nešto ozbiljno muči.

19. Ujutro je zbunjen i neobično se ponaša – muškarci koji duže varaju partnerku trebaju neko Vreme da shvate u čijem su se krevetu probudili.

20. Nemate konkretni razlog, ali intuicija i nešto duboko u želucu govori vam da vaša veza ne štima: moguće je da ste nesigurni, ljubomorni po prirodi ili bez razloga sumnjičavi, no intuiciju je dobro poslušati, jer nas ona retko vara, a pitanje je znamo li uvek tačno protumačiti što nam poručuje. Ako ste intuitivno nemirni, nešto sigurno nije u redu, bilo da vas vara, bilo da imate nekih drugih problema u međusobnom odnosu ili su možda u pitanju samo vaši kompleksi, nesigurnost ili strah zbog ranijih loših iskustava s muškarcima. Što god bilo, reč je o problemima na kojima treba poraditi kako biste oboje bili sretniji.

Ustanovite li da vas vara, pitat ćete se – što sada? Nevera je gotovo nemoguća u vezi u kojoj je sve u redu i iako govori o njegovoj slabosti (koju teško možemo opravdati), dio odgovornosti je i na vama, bez obzira što je on taj koji je pogrešio na način koji je teško opravdati.

Hoće li nevera značiti raskid ili će biti prilika za otrežnjenje, oprost ili čak ponovno zbližavanje, individualna je odluka koju ćete morati donijeti sasvim sami. Odlučite li se za pomirenje, nećete daleko stići ako dosta toga ne promenite u odnosu, a odlučite li se za prekid, pokušajte to učiniti tako da manje boli i vas i njega: nekad vam je bilo jako lijepo i on sigurno nije sasvim loš čovjek. Ne dozvolite da vama upravlja mržnja, jer to neće doneti dobro ni njemu ni vama, a posebno ne deci ako ih imate.

(izvor) (http://www.zdraviilepi.com/Magazin-192.aspx)

Yosemite Sam
29-06-08, 12:06
Ovo je pravi topik za mene. Moram ga pod hitno sakriti od nezeljenih pogleda :D :D

Supernova
29-06-08, 12:10
Dažba svi ovi znakovi, ja i pored toga ne vjerujem dok ne vidim svojijem očima!http://www.smilies-smilies.de/smilies/angst_smilies/angst18.gif (http://www.snukk.de)

Daci
29-06-08, 12:20
Dažba svi ovi znakovi, ja i pored toga ne vjerujem dok ne vidim svojijem očima!http://www.smilies-smilies.de/smilies/angst_smilies/angst18.gif (http://www.snukk.de)

....slažem se...ahahahahaha :p

inzaghi9
29-06-08, 12:41
sve u svemu ovi znakovi ne moraju biti siguran pokazatelj nevjerstva

Yosemite Sam
29-06-08, 12:47
Sad nam to kazes, posto su pustio crva sumnje? A ja vec bio da usisam auto i istresem pepeljaru ... :D :D

Daci
29-06-08, 12:53
Sad nam to kazes, posto su pustio crva sumnje? A ja vec bio da usisam auto i istresem pepeljaru ... :D :D

...a je li ovo važi i za žene...ej simm, nemoj još čistiti auto i ja sam upravo odustala...;)

Milly
29-06-08, 12:56
prosto me sramota koliko ima istine u ovome...:D

simmo...ispod sjedishta... ono ..:P

Bonja the Zmaj
29-06-08, 12:58
uh, ja sam imao jedno bolno iskustvo sa mojim Milovanom. Varao me je sa jednim visokopozicioniranim DPSovcem.
Kakv klisee...

Yosemite Sam
29-06-08, 13:04
Mistique, za ono vazda mogu rec da je majstor u servisu zaboravio ... :D :D
Varao me je sa jednim visokopozicioniranim DPSovcem.
Izgleda da ti vlast ulazi u svaku poru zivota? :D

Bonja the Zmaj
29-06-08, 13:29
Izgleda da ti vlast ulazi u svaku poru zivota? :D
Da, ko bi rekao. A da ga vidis na TV - rekao bi po izgledu da taj nista ne uzima, vec sve daje
Kako se naivno celjade znade prevariti...
:pg_bubbles_h4h:

MirIam
29-06-08, 13:30
uh, ja sam imao jedno bolno iskustvo sa mojim Milovanom. Varao me je sa jednim visokopozicioniranim DPSovcem.
Kakv klisee...

Kako si otkrio da ti je Milovan neveran? :)

Angelina75
29-06-08, 15:16

i ja se slazem....:yes513:

Bonja the Zmaj
29-06-08, 15:59
Kako si otkrio da ti je Milovan neveran? :)
sve je pocelo kada je krenuo da me lobira da glasam za DPS. A onda je dobio posao u KBC - sto je bilo veoma cudno imajuci u vidu njegovo oskudno obrazovanje i prethodno radno iskustvo u prevoznom preduzecu Bojana (da, bio je klasicni razbijac)... :(

Pera Detlic
01-07-08, 19:16
Da, ko bi rekao. A da ga vidis na TV - rekao bi po izgledu da taj nista ne uzima, vec sve daje
Kako se naivno celjade znade prevariti...
:pg_bubbles_h4h:

E to mora da je ministar Simovic.

pehar
25-07-08, 21:12
Pa sta?Trebam da ga analiziram,proveravam i izigravam inspektora Kluzoa,ma ajte imam preca posla.Ali da sam u braku,i da imamo decu ,a on da se smuca sa svakojakim lujkama nadrljo bi kad bi nekoj pravio dete,odrobijaLa bih ga

MirIam
25-07-08, 23:37
Jedino ako bude toliko dobar/ra pa vam sam/a kaže!!! :)

wawy
26-07-08, 02:01
ako doalzi u 3 sata poponoci doma, i ako kaze da je bila kod prijateljice... to je vrlo vjerovatno i da je bila kod prijateljice...

maja dg
26-07-08, 17:05
ma po ponasanju,emocijama,svim...to se lako osjeti i primjeti

Pera Detlic
26-07-08, 17:13
ma po ponasanju,emocijama,svim...to se lako osjeti i primjeti

Osim ako ti je partner dr. Dragan Dabic.

maja dg
26-07-08, 17:16
hahahahaha ludaku:)
ozbiljno,ja svaku i najmanju promjenu osjetim,jer dovoljno brzo uspjem da upoznam osobu pa samim tim i ponasanje te osobe...a u takvim situacijama se sve to mijenja i lako se vidi:)

Pera Detlic
26-07-08, 17:25
Dobro je ako uspijes.Jedna moja bivsa me smarala najstrasnije jer kao primjecuje nesto cudno.Uh kako ljudi vole da prihvate najnevjerovatnije stvari mnogo prije od onih realnih.

maja dg
26-07-08, 17:35
Sto znam,nekako sam uopste jako osjetljiva pa su mi uvjek izrazena osjecanja i samim tim to i uocavam kod drugih,a volim da tumacim osobe i onda to uvjek bude od koristi,jeste da nekada primjetim promjenu,a ona mozda potice i od nekog problema a ja utripujem da je prevara ili nesto tako..ali s obzirom da nikada ne umijem da cutim onda sve to odmah rijesimo razgovorom,a tu mislim da kada sa nekim provedes dovoljno vremena..tesko te bilo sta moze slagati..

mala_mu
27-07-08, 00:06
A kako posumnjati ako ne radi nista od navedenoga, a ipak na kraju saznate da ste prevareni?
Ne opterecujete se ljudi glupostima. Zabolje mene uvo dje ide on...

Zor_djevojka
27-07-08, 11:40
Zabolje mene uvo dje ide on...
Tachno! Niti sam ikad ijednog mog momka pitala 'dje cesh?' i 'dje si bio i s kim si bio'
..samo..nemoj da mu je palo na pamet da od mene trazhi raspored kretanja ili da mu podnosim izvjeshtaje...lecelo bi perje...Ja ionako sama sve kazhem...

mala_mu
27-07-08, 12:07
A jes... Ionako se sami provale posle...

inzaghi9
15-09-08, 12:44
Kada pričamo o prevari, veći deo nas će reći: "Mene žena ne vara" (uvek nasmejana i srećna, nema razloga za tako nešto); drugi će reći: "Naravno da vara!", iako u to nisu sigurni, jer ne poznaju svoju partnerku kako treba i ponašaju se prema njoj kao da to zaista i radi (na kraju će to ipak i da uradi, jer, bože moj, ako je već optužena, onda neka to bude s razlogom). Naravno, tu su i oni koji će se požaliti da svoju dragu ne mogu da uhvate ni za glavu ni za rep (uvek je zauzeta). Međutim, s vremena na vreme, kada se naša lepša polovina zagleda u zgodno muško telo koje joj je preseklo vidik i zaboravi da smo pored nje, senka sumnje nadvije se nad nas kao zla kob, i zapitamo se da li smo u zabludi.

"Naravno da nisam", reći će prvi. "Uvek držim situaciju pod kontrolom". "O čemu ti ja pričam? Ti misliš da one sede skrštenih ruku?", kažu drugi. "Ne mogu da verujem da može tako nešto da mi uradi", govore treći. "Mi to nikada ne bismo uradili jedno drugom. Je li tako, dušo?" Da ne bismo slepo verovali svojoj intuiciji, nagađanjima, ili pak svojoj ženi, hajde da se malo unesemo u našu svakodnevicu i da napravimo malu analizu jednog našeg sasvim običnog dana.

Dakle, naša izabranica se vraća s posla. Ulazi u kuću s osmehom, rumena u licu. Kaže: "Ćao, ljubavi", i staje ispred ogledala srećna kao devojčica od 16 godina, diveći se svojim oblinama. Vi ćete joj mahnuti rukom i nastaviti svoj poslovni razgovor preko telefona, posle kojeg ćete joj objasniti da morate na brzinu da se nađete s poslovnim partnerom, pitati je u trku da li može da vam ispegla košulju dok vi nađete kravatu, jer već kasnite; ili ćete, dok držite daljinski, promumlati kroz zube nešto tipa: "Mmmvo, mmmšo" ("Zdravo, dušo"); ili ćete uz osmeh reći: "Jesu li to na poslu pali neki komplimenti, ili možda u prevozu? Pazi dobro šta pričaš, nemoj da me lažeš jer na posao ideš kolima."

Da li ste osoba koja voli svoju ženu i poštuje je pre svega, ubeđeni u to da, ako vas dosad nije ostavila, onda verovatno nikad i neće?

U principu, najveći broj prevara dešava se upravo zbog toga što zapostavljamo svoju vezu, hteli mi to sebi da priznamo ili ne. Prema nezvaničnim statistikama, ono što najviše tera ženu na prevaru jeste to što joj nedostaju ona pažnja i uzbuđenje koje je imala na početku veze. Naravno da nije nimalo lako održati vezu uzbudljivom i napetom posle nekoliko godina zajedničkog života. Teško je gledati nečije prljave stvari, nenašminkano lice, neisfeniranu kosu i pri tome osetiti istu onu strast. U tim trenucima nemojte je porediti s nekom dobrom cicom koju ste videli na ulici ili koleginicom koja je uvek namontirana samo za vas.

Kod njihovih kuća sede isti takvi muževi, nezadovoljni njihovim opuštenim grudima (koje mi ne vidimo), njihovom aljkavošću, nezanimljivošću ili lenjošću, masnom kosom i katkad nedepiliranim nogama. Nemojte misliti da one nas ne doživljavaju približno isto kao i mi njih. Njih takođe nerviraju dlake koje ostavljamo u kadi posle tuširanja, pločice u kupatilu koje ne obrišemo i stvari koje ne vraćamo na svoje mesto, ali one prelaze preko svega toga (iako zvocajući) i diskretno nam šalju znake kada bi trebalo da budemo ljubomorni, kada ozbiljni, a kada zanimljiviji. Onoga trenutka kada vidi da su vam drugari preči od nje, kada je utakmica preča od nje, kada je Dnevnik preči od nje, i kada uvidi da je izgubila i poslednju šansu da nam dopre do mozga, žena ili pada u očaj (ona nesposobnija) i jede čokoladu, pušta brkove, prestaje da sređuje kosu, nokte, zube, gleda po ceo dan španske serije, da bi vas u trenucima svoje najdublje duševne krize u jednom momentu isekla na komade sekirom za drva - ili se lepo sredi i potraži uzbuđenje na nekom drugom mestu.

Ako imalo želite da sačuvate i osvežite vaš brak ili vezu, potrebno je ipak malo više od vašeg novca i fizičkog prisustva. Izvedite je na večeru, odvedite je na piće, recite da je lepša nego ikada. Ako joj se to ne bude svidelo i ne bude joj dovoljno da s vama bude mirna, srećna i verna, onda joj tu nije ni mesto.

(Krstarica)

MirIam
15-09-08, 12:46
Verni ili neverni?

Istorijsko pitanje zaista. ;)

Pera Detlic
15-09-08, 12:46
Suvišna tema. Već postoji jedna ili više njih.

Homer
15-09-08, 13:50
Ja sam vjeran svojoj ženi, samo volim da kresnem nešto sa strane :D

MirIam
15-09-08, 13:52
Nek ide život.....ti si ipak veran i to je nešto. :D

Sharp
15-09-08, 14:04
ja volim da varam djevojku, ali mi ne moze biti :D

MirIam
15-09-08, 14:06

Obrazloži? :D

Ne da ti, ne smeš, ili ti nećeš? :D

Sharp
15-09-08, 14:08
Obrazloži? :D

Ne da ti, ne smeš, ili ti nećeš? :D

Pa ja rekoh - ja bih, ali mi ne da ni jedna :D

Pera Detlic
15-09-08, 14:11

Ovo je mnogo gore nego da je varaš.

Sharp
15-09-08, 14:16
Ovo je mnogo gore nego da je varaš.

jos da se nisam sprdao :D

Salu na stranu, ranije je bilo i ovako i onako, ali ovu moju sad ne bih prevario ni za sta na svijetu.

MirIam
15-09-08, 14:25
ma jok, ne interesuju nju te stvari :)

Dobro je, onda možeš da priznaš. :) Ti bi, ali nemaš s kim. ;) Ili je još nisi izgustirao? :) Mora da je ovo.

Sharp
15-09-08, 15:01
Dobro je, onda možeš da priznaš. :) Ti bi, ali nemaš s kim. ;) Ili je još nisi izgustirao? :) Mora da je ovo.

:) Ma kakvi, jednostavno ne osjecam potrebu za tim, veoma sam zadovoljan u svim aspektima trenutno :)

Okugata
15-09-08, 15:27
:) Ma kakvi, jednostavno ne osjecam potrebu za tim, veoma sam zadovoljan u svim aspektima trenutno :)

to je lepo cuti :)

lavica
15-09-08, 16:50
nisam nikad:D sto ne mora znaciti da necu, vidjet cemo sve....:D

Okugata
15-09-08, 19:15
ala ce da nas brishu :D:D u principu sam verna osoba...a vi? :D

MirIam
15-09-08, 19:17
Ja nisam, ali to je moj problem zar ne? :D A ti Pero?

Pera Detlic
15-09-08, 19:19
Ja nisam, ali to je moj problem zar ne? :D A ti Pero?

Ja mislim da ođe jedino ona pepeljugica istinu zbori. Al to je njen problem zar ne? :D

maja dg
15-09-08, 23:16
Nikada ne bih prevarila decka,i nisam...ako sam vec sa nekim znaci da sve imam sa njim,sta bi mi neko okolo,ako vec promijenim misljenje,kraj i to je to,ali prevara nikada...

milenaaaa
16-09-08, 00:35
varala sam, ne ponosim se time..necu vise :)
tj nisam odavno, i ne zelim...

nihil
16-09-08, 12:04
Ako se nevjera shvata kao varanje onda ne dolazi u obzir. Sve sto se radi, misli, zeli i sl. mora biti iskreno receno. Nevjera je u varanju a ne u poliamoriji, promiskuitetnosti i sl.

Zor_djevojka
15-09-09, 12:27
evo, pa učite na tuđim greškama...

http://www.net.hr/seks-i-veze/page/2009/09/14/0413006.html

Rakoon
15-09-09, 12:30
a, zlatna li je ona teća.....:twisted:
:D

Zor_djevojka
15-09-09, 12:30
sa suprugom sam...

lupi i osta živ...

Madagaskar
15-09-09, 12:41
A greote, kukavac, još na rođendan :(

Zor_djevojka
15-09-09, 12:43
a neka je, ruke joj se pozlatile..kako ga je nasankala...
samo, ja se ne bih ovako raspekmezila, nego nasmijala..ki$elo...

Tiga
16-09-09, 11:47
evo, pa učite na tuđim greškama...

http://www.net.hr/seks-i-veze/page/2009/09/14/0413006.html

QQ, jadan! Kaže: "Nemojte, ja imam ženu i decu!" http://www.kolobok.us/smiles/artists/just_cuz/JC-hysterical.gif

Ribica
18-09-09, 12:00
Kako se smanjio kad je čuo ženin glas :D Jadno, jadno. A voditelji su mi bili najjači "Hm..kah, gospodine, ovo je uživo, u programu ste" :D

Tiga
18-09-09, 12:10
Kako se smanjio kad je čuo ženin glas :D Jadno, jadno. A voditelji su mi bili najjači "Hm..kah, gospodine, ovo je uživo, u programu ste" :D

Kako su se zbunili kad se ženska javila! Pa su hteli da izvade situaciju...QQ :wallbash:

unreachable for injustice
18-09-09, 13:11
QQ, jadan! Kaže: "Nemojte, ja imam ženu i decu!" http://www.kolobok.us/smiles/artists/just_cuz/JC-hysterical.gif

Posle ovoga IMAO ženu :D

gromovnik
18-09-09, 13:29
Moram priznati da je ova tema isuviše sugestivno koncipirana u svojoj osnovi a nedaje mogućnost da razlučiš razliku između emocionalne i fizičke prevara ili na ovakvu pričicu se upecaju osobe koje nemaju samopouzdanja u sebe samog. Pa na osnovu svega se otvori bespotrebna i bezpredmetna rasprava bez jasnih argumenata.
Svakako ovu priču „popuše“ i ljubomorne i sebične osobe.
Ako se postavimo u realna zbivanja, meni je normalno da budem dobar s’ curicom sa kojiom sam do prije par mjeseci spavao i da smo razišli na jedan civilizovan način s razlogom zasićenja jedno drugog.
Neko će reći da ovo zvuči prljavo. Ne ni u kom slučaju se ne smiju tako posmatrati stvari.
Najgora stvar u svemu tome bi bila da mi sadašnja draga ne vjeruje u moj prijateljski odnos spram nje zasnovan isključivo na poštovanju i toploj riječi.
A svaki drugi komentar s njene strane u smjeru ljubomore, sumnje, doživljavam kao isključivi njen egoizam ili možda kao njenu apsolutnu dominaciju nada mnom.
Mislim da se ne treba opterećavati sumnjama i nazovi raznoraznim razlozima prevare onda se zapostavlja ljubav u vezi.
U kontekstu ove teme izričito naglašavam,ljubomoran nisam, kao i to ne opravdavam ni jednu vrstu ljubomore.
Dobivao sam raznoe razna ponude za sex od prijateljica, kolegica sa svih strana, moj stav je taj, dok sam u vezi ne želim ni jednu curicu povrijediti, obezvrijediti na takav način kao i ne želim biti u vezi sa nekim hladno i držat neku distancu.....

Londoners
02-11-09, 02:17
VRLO LAKO.OSETI SE.Ne pitajte kako-znaju oni sto su svrljali kako su otkriveni.Jel?

nihil
03-11-09, 09:21
Ako ljubavnici ne žele da budu otkriveni, zasigurno ni neće biti. Međutim, najčešće neko u vezi, posebno žene ako su slobodne, žele da svoju tajnu vezu otkriju. Ponekad to čine tako što kažu da ne žele da se skrivaju, a češće tako što namjerno razotkrivaju nešto što kao žele da sakriju ali im ne uspijeva, pa će tako ispričati svojoj najboljoj prijateljici, koja će priču raširiti u krugovima bliskim partnerovoj ženi, tražiti od partnera da ostane u "sitne sate" kada to izaziva sumnju, ostaviti mirise, dlake itd. po partnerovoj odjeći, "slučajno" sresti partnerovu ženu i pred njom se čudno ponašati, tako da joj se privuče pažnja i razvije sumnja itd. Uglavnom, da bi doznali da je neko nevjeran potrebno je da postoji način za dojavljivanje, što je veoma teško uspostaviti bez namjere, odnosno, bez truda u skrivanju nevjere.

Zor_djevojka
03-11-09, 11:38
uzmi fino lavor vode...
sačekaj domaćina da se vrne iz pjace - pardon - 'posla'..
skini ga svoga ka' tifusare onomad pred zaprašivanje..naćeraj ga da jajcima klekne u lavorče - ka' u čučavac..
ako plivaju biće belaja (supu je prosuo meso doma donio), a ako mu potonu, dobar ti je bio, potapši ga ka' konja poslije trke...

NSX
03-11-09, 23:24
Ako ljubavnici ne žele da budu otkriveni, zasigurno ni neće biti.

Lijepo je sto si siguran u to :)

gromovnik
04-11-09, 09:10
Ja ne znam simptome po kojima žene mogu prepoznaju da li ih muž vara.
:yes513: Ali znam način da preduprijedite da Vas dragi ne vara.
Žene žrtvujte se i vi zarad veze, ne dozvolite mužu ili dragom odsustvo od kuće duže od tri sata ako prvo i više puta ne odradi dobar sex sa vama, na taj način odagnat će te sva njegova iskušenja..
Preznojite ga više puta jednom riječju iscrpite ga da mu vanka ne padne napamet ništa drugo do par piva....:biggrin:

Madagaskar
04-11-09, 09:16
A kako muškarci da provjere žene? Možda sa lakmus papirom?

Calathea
04-11-09, 09:19
Jeste li vi normalni?

Od svih znanja na svijetu, ovo vam je zadnje potrebno.

Londoners
04-11-09, 14:11
NE MOGU DA PRICAM.Nisam prevarila muza jos uvek.A nije ni on mene to DEFINITIVNO ZNAM.A mislim da moze da se provali lako,vrlo lako.

Yosemite Sam
04-11-09, 14:16
uzmi fino lavor vode...
sačekaj domaćina da se vrne iz pjace - pardon - 'posla'..
skini ga svoga ka' tifusare onomad pred zaprašivanje..naćeraj ga da jajcima klekne u lavorče - ka' u čučavac..
ako plivaju biće belaja (supu je prosuo meso doma donio), a ako mu potonu, dobar ti je bio, potapši ga ka' konja poslije trke...

:D :D :D a đe kupiš ove testove pritiska i potiska? :D :D :D

Zor_djevojka
04-11-09, 14:18
jesi li sijeda ijednom? :D

Yosemite Sam
04-11-09, 14:28
ne, nije bilo ovih testova u moje pero :D :D

Baron
04-11-09, 14:31
ovako se zorka provjeravaju pokvarena jaja, nesta si ti mala pobrkala

Zor_djevojka
04-11-09, 14:33
jaja, jaja, velim ja...

Batboy
04-11-09, 22:28
NE MOGU DA PRICAM.Nisam prevarila muza jos uvek.A nije ni on mene to DEFINITIVNO ZNAM.A mislim da moze da se provali lako,vrlo lako.

One što ''definitivno znaju''.., često budu u krivu... :(

bloom
05-11-09, 00:52
One što ''definitivno znaju''.., često budu u krivu... :(

Hm! Gospodine Vi sigurno spadate u onu polovinu forumaša koji sve lažu, mada samo da znate ja ođe nikoga ne vrijeđam jer sam mnogo fina! :nonono:

ginger
28-12-09, 22:06
1. Provodi manje vremena s vama.
Nevjeran partner mora koristiti izgovore poput prekovremenog rada, kasnih sastanaka i večera i drugih neobjašnjivih obveza, kako bi imao vremena za „

to je stari štos i vrlo čest...čudi me samo kako mnogi žene/muškarci ne reagiraju na takvu situaciju

Nevjeran partner je kratkih živaca zbog osjećaja krivnje koja je rezultat nevjere. Počinju ga odjednom smetati stvari koje ga do tada nisu smetale.

danas je većina kratkih živaca..ali može se reć da je jedna od naznaka ako nema nekog razumnog opravdanja za to

Suvozačevo mjesto je pomaknuto ili ste našli nepoznatu vlas na sjedalu. Možda je na radiju podešena stanica koju inače inače ne slušate, jer se to „njoj“ sviđa.

bezveze.. bilo tko je mogao u autu sjedit

7. Promjene u ponašanju
Nevjeran partner često zauzima defenzivan stav kad ga pitate gdje je bio. Može sve okrenuti protiv vas i optužiti vas da ste nesigurni, posesivni ili previše zabadate nos u njegov život.

ovo je jedna od gotovo najsigurnijih naznaka da ima ljubavnicu

8. Promjene navika vezanih uz telefon
Primjetili ste da više ne ostavlja uključen mobitel dok je s vama jer ga može nazvati ljubavnica. Ponekad napusti sobu kako bi telefonski razgovarao s nekim ili kaže nešto čudno nakon što primi poruku. Pripazite i na pozive usred noći. Ako imate pristup njegovom telefonskom računu, pregledajte ga. Potražite nepoznate telefonske brojeve koji se ponavljaju, vrijeme kad su se odvijali i koliko su trajali.

ovo isto

9. Promjene navika vezanih uz računalo
Uz izume poput interneta puno je lakše potajice održavati vezu s ljubavnicom ili ljubavnikom. Ako je vaš muž navečer duže vrijeme za računalom i zatvara vrata kako ga ne bi vidjeli, možda čavrlja sa novom ljubavi.

pretjerivanje.čovjek više nesmije ni za računalom da sjedi
glupost

10. Promjene u navikama trošenja
Možete primjetiti da vas partner vara ako je u zadnje vrijeme često bez novaca. A nema novaca jer više troši na ljubavnicu. Pripazite da li plaća račune više gotovinom nego prije i češće podiže novac na bankomatu, kako bi prikrio papirnati trag. Provjerite račune koje nađete kod njega.

moguć trag koji vodi do ljubavnice

Imate li osjećaj da vam se nešto dešava iza leđa, a inače imate povjerenja u partnera, pripazite na ove znakove. I nemojte dopustiti da vas to muči. Podijelite sa partnerom svoje sumnje. Ubrzo ćete po reakciji znati imate li razloga vjerovati mu. Sve ovo možete obaviti bez svađe. No što duže čekate, duže će vas proganjati taj osjećaj i veća je vjerojatnost da će se svađa rasplamsati. Zato porazgovarajte sa partnerom i iznesite mu svoje sumnje.

aha! samo tko je lud i glup
krene se u akciju- špijunaža :D

Okugata
28-12-09, 22:07
Dvadeset znakova da vas vara

1. Odbija razgovor o poslu

Ako muškarca zaista pritišću rokovi i šefovi ga gnjave, na njemu će se vidjeti da je umoran, da nerado ide na posao i da mu je sve to problem. Znamo da je gnjavaža slušati o njegovom poslu ono malo vremena kad ste skupa, no puno je gora druga krajnost: ako ne želi na vaša pitanja o poslu uopće odgovoriti, postoji velika veravatnoća da to čini zato da mu ne izleti nešto što bi želio sakriti.

2. Naglo je postao jako pažljiv i/ili vas zasipa poklonima

Muškarac zna preko noći shvatiti da je zanemarivao partnerku, no ako u tome preteruje, moguće je da ga grize savest zbog ljubavnice ili, pak, želi sakriti nešto drugo (to ćete sami morati saznati, mi samo nabrajamo znakove upozorenja). Kad nešto skriva, muškarac se često bolje oseća ako je pažljiv ili daje poklone.

3. Razdražljiv je i traži razloge za svađu: kad nekoga peče savest, bio muško ili žensko, i nesvjesno će iskoristiti svaku priliku da optuži partnera/ku (tada nije samo on loš ili kriv, nego vašim lošem ponašanjem opravdava svoju neveru).

4. U svađama preti raskidom i često govori o mogućem završetku veze: možda vas priprema na nešto što je već odlučio ili o čemu ozbiljno razmišlja.

5. Razdražljiv je, ali samo u vašem društvu: u vezi definitivno nešto ne štima, a ako zaista ima drugu, depresivnost može biti posljedica napora i stresa, jer nije lako održavati dve veze istovremeno.

6. Izgubio je interes za vas u seksualnom i svakom drugom smislu, više skoro uopštee ne razgovarate, ponaša se kao da više ništa nemate zajedničko.

7. Iznenada mu se promenio ukus u muzici, filmovima i sve što ga je ranije zanimalo palo je u drugi plan, a važne su mu sasvim nove stvari, često one o kojima vi ništa ne znate: to je mogući utecaj ljubavnice i želja da sazna što više o onome što ona voli i što nju zanima.

9. Nedostaje mu samopouzdanja – malo je istinski zlih ljudi i onih koji su sretni i kad lažu pa se zbog nevere gotovo nužno muškarac oseća loše i samopouzdanje mu je narušeno.

10. Određenu ženu kritikuje bez vidljivog razloga: ponekad muškarac oseća potrebu da o ljubavnici ili ženi koja mu se sviđa svojoj partnerici govori sve najgore, ne bi li tako smirio savest ili potpuno skrenuo sumnje s te žene.

11. Zanemaruje zajedničke obveze, hobije, pordicu, djecu – članovi porodice takođe osećaju da nešto nije u redu, pa se kod preljuba u većini slučajeva poremete i ostali obiteljski odnosi.-zanemaruje drugove...

14. Bez dokaza vas optužuje za neveru, ne želi reći što ga je navelo da to pomisli.

17. Vrijeđaju ga uobičajena pitanja i optužuje vas da njuškate (kad ga pitate s kim je bio na poslovnom ručku, tko mu je prolio vino po košulji i sl.).

18. Menjaju mu se navike spavanja – teško zaspi, ujutro je umoran, stalno je iscrpljen: sve ovo može biti posljedica spomenutog stresa i grižnje savesti zbog nevere, a u svakom slučaju znači da ga nešto ozbiljno muči.

20. Nemate konkretni razlog, ali intuicija i nešto duboko u želucu govori vam da vaša veza ne štima

14 sigurnih znakova...zanimljivo...:wallbash:

Rakoon
28-12-09, 22:08
aooo koliko filozofije...
ada fino reče Zorka-
teća! teća! pa u nju sjest i tako dalje.
i Barone, nijesu ta što ih pominješ da se testiraju pokvarena, no kvarna:D

Severna kruna
12-01-10, 21:37
Pošto izuzetno poštujem tuđu privatnost, verovali ili ne ja nikada nisam uzela od bivših njihov mobilni u ruke, a kamoli da ga pregledam. Ironija je ta da sam upravo preko njegovog telefona saznala da me vara. Tad sam prvi put i uzela njegov telefon u ruke, PRED NJIM, jer on je nešto čačkao a ja sam bila do njega i kao kažem ja aj mi daj telefon da i ja nešto malo vidim, bilo mi dosadno... Prvi put odem u njegov Inbox i nađem poruke koje su sve rekle. Ja šokirana, ne mogu da verujem. I onda sam raskinula.
On se opustio, video je da me ne interesuje njegov telefon i nije morao da bude pažljiv da briše poruke.

vruc krompir
15-08-12, 11:25
Ja znam jednog sto ne vara svog partnera.

Da nije glup, majke mu ga :D

pehar
15-08-12, 12:44
odkud znam:unsure:ako me prevari( ponovicu vec sam pisala nege na mim)dobogda mu se pretvorio u velicinu kikirikija pa mu se sve zene sveta i svaka sledeca smejale sto seta apolon-kikiriki u gacama:D

Zhaan
15-08-12, 12:53
odkud znam:unsure:ako me prevari( ponovicu vec sam pisala nege na mim)dobogda mu se pretvorio u velicinu kikirikija pa mu se sve zene sveta i svaka sledeca smejale sto seta apolon-kikiriki u gacama:D

Ne bih ulagala toliki napor, niti u provjeru, niti u revanš... manje glava boli.
Kada trašiš Đavola , nađeš ga.
Zato, uzmi što ti se da i ako ti se kaže da si jedina, prihvati to kao istinu ...mada duboko u srcu znaš da je najveća laž koju si čula.

nisan
15-08-12, 13:08
Ne bih ulagala toliki napor, niti u provjeru, niti u revanš... manje glava boli.
Zato, uzmi što ti se da i ako ti se kaže da si jedina, prihvati to kao istinu ...mada duboko u srcu znaš da je najveća laž koju si čula.

... i kad ti prestane govoriti da si jedina znaćeš na čemu si i u srcu i u glavi

Zhaan
15-08-12, 13:12
... i kad ti prestane govoriti da si jedina znaćeš na čemu si i u srcu i u glavi

Kada prestane govoriti...iniciraj da progovori.

pehar
15-08-12, 13:35
u tom slucaju neka kaze istinu,ne moze se sedeti na dve stolice,uvek se izvisi...

Zhaan
15-08-12, 13:44
Dvije stolice...ne bih bila tako stroga.
Na kraju, da li smo sretne kada čujemo istinu?
Samo smatram da nije mudro insistirati na nečemu. Pitanje je da li će nam se svidjeti to što čujemo i čemu to vodi na kraju.
Ne kažem da trebamo da žmurimo pred svim i svačim, ali ne diraj nešto što može da opeče.
Kada definišu, ne brini draga, čućeš... jasno i glasno

nisan
15-08-12, 14:02
ako nisi spreman da čuješ sve moguće odgovore, ne postavljaj pitanje :)

Zhaan
15-08-12, 14:07
ako nisi spreman da čuješ sve moguće odgovore, ne postavljaj pitanje :)

istina... da veća ne može biti

pehar
15-08-12, 14:41
Istinu treba prihvatiti kakva god da je lepa ili surova.Niko nije ni sa kim vezan pupcanom vrpcom,t.j. svaka veza ima pocetak i kraj.Svaka cast curama koje mogu da zive u neistini,da cute momcima koji pored njih imaju jos po neku...od te sorte nisam,pa ja bih na dupetu progovorila pre nego da precutim,zasto cutati i glumatati?eh dok se on isprovoda sa ostalima,ode mladost i lepotinja,mozda postane krezub ili dobije bolest prostate:D
eto meni se dopao jedan sto ima 4999.zena na fb. al ne svidjam mu se,o.k. draga sam mu,kaze da sam opasnica,ma muljao neke reci kao svako musko:yuk:, al covek voli da voli milion zena:king6525: tako da on sa svima njima u oro,a ja to oro ne volim,drazi mi je neki drugi ples,tako svako po svoje putinje:)zivot je kratak da bih ga komplikovala,pa zamislite pritisak mi se dize kad vidim sve one stiklurine oko njega,aaaaaaa zivu bi me saranio,hvala mu sto me manje voli,samo bi mi beljaj napravio,al ipak drag mi je i zapravo mozda pocinjem da ga gledam nekim drugim ocima,kao prijatelja al znate stvarno prijatelja ne kao muskarca koji mi se dopao ili dopada,ma svasta mi se vrti uglavi:wacko:

Zhaan
15-08-12, 14:48
Istinu treba prihvatiti kakva god da je lepa ili surova.Niko nije ni sa kim vezan pupcanom vrpcom,t.j. svaka veza ima pocetak i kraj.Svaka cast curama koje mogu da zive u neistini,da cute momcima koji pored njih imaju jos po neku...od te sorte nisam,pa ja bih na dupetu progovorila pre nego da precutim,zasto cutati i glumatati?eh dok se on isprovoda sa ostalima,ode mladost i lepotinja,mozda postane krezub ili dobije bolest prostate:D
eto meni se dopao jedan sto ima 4999.zena na fb. al ne svidjam mu se,o.k. draga sam mu,kaze da sam opasnica,ma muljao neke reci kao svako musko:yuk:, al covek voli da voli milion zena:king6525: tako da on sa svima njima u oro,a ja to oro ne volim,drazi mi je neki drugi ples,tako svako po svoje putinje:)zivot je kratak da bih ga komplikovala,pa zamislite pritisak mi se dize kad vidim sve one stiklurine oko njega,aaaaaaa zivu bi me saranio,hvala mu sto me manje voli,samo bi mi beljaj napravio,al ipak drag mi je i zapravo mozda pocinjem da ga gledam nekim drugim ocima,kao prijatelja al znate stvarno prijatelja ne kao muskarca koji mi se dopao ili dopada,ma svasta mi se vrti uglavi:wacko:

Ti si jedno energično i predivno stvorenje :) i zbog toga ću ti reći jednu veliku mudrost moje bake, koja je govorila:
"Sve su to pod-Nikovice... ja sam jedna i jedina Nikovica"
Živjela je do smrti sretna uz dedu koji je volio najviše na svijetu :)

pehar
15-08-12, 14:55
Ti si jedno energično i predivno stvorenje :) i zbog toga ću ti reći jednu veliku mudrost moje bake, koja je govorila:
"Sve su to pod-Nikovice... ja sam jedna i jedina Nikovica"
Živjela je do smrti sretna uz dedu koji je volio najviše na svijetu :)
Baka je bila ocigledno smerna i duhovita zena,hvala ti na lepim mislima,i upamticu ovu misao bake,zaista je sjajna jer u svim epohama zivota deluje samo treba izabrati divnog i smernog coveka a to je ponekad lako,ako je baka uspela,cure uspecemo i mi :)pozz.zhaan:)

Shooter
15-08-12, 22:15
Tako je cure..nemojte da mi klonete duhom..:D

vruc krompir
16-08-12, 11:54
Ali samo bez napora :D

Ako je rad stvorio covjeka, onda je napor stvorio ljubav :)

Prije svega samoljubav :)

pehar
15-11-13, 20:19
Po ovome sve je crno ili belo,ili je ljubav naporna ili nenaporna,ih,pa :Dima tu nijanse,nijanse,nijanse....:biggrin:

Sanuška
15-11-13, 22:57
a sto bi trosili dragocjeno vrijeme na to...vara ili ne vara...dobro mu ucinjelo...:biggrin::biggrin:

Lady of Rohan
16-11-13, 20:21
Baka je bila ocigledno smerna i duhovita zena,hvala ti na lepim mislima,i upamticu ovu misao bake,zaista je sjajna jer u svim epohama zivota deluje samo treba izabrati divnog i smernog coveka a to je ponekad lako,ako je baka uspela,cure uspecemo i mi :)pozz.zhaan:)

Pehar, ta baba je pricala gluposti i pristala na lazi i licemerje.

Dobri i smerni ljudi ne varaju svoje zene.

Moj otac je varao majku gde je stigao, na kraju je rak od stresa dobila, sad se setila posle 40 godina za koga se udala, pa vade oci jedno drugom dan i noc, a on ucenjuje samoubistvom. Nece da se razvede. Kada ona ponudi razvod, odmah vadi tablete za srce iz fioke i zove me i preti da ce se otrovati, zivot mi zagorcavaju!

Druga drugarica mi istu stvar prica. Toliko je otac varao i kinjio njenu majku, da je u grob oterao, kasno su joj otkrili rak. Ubio zenu.

Ni ona ni ja se nismo udale, nego smo ceo zivot bile po frojdistickim stvarima i pogresnom porodicnom modelu usmerene na bitange i prakticno celi zivot ratujemo sa svalerima i govnarima i muskom pokvarenoscu.

..........................

I da ti kazem ja, ko starija:
takvi ne vole nikog osim sebe

nego nadju jednu da im pere gace i radja decu

a sve druge da ih seksualno zadovolje

i tu nema nikakve ljubavi, samo interes i pokvarenost
i vole jedino sebe i svoje pokvareno dupe.

Ja noge izlomih ovih dana jureci mog bivseg decka, i ako ne bude on,
bice neko njemu nalik, smotan, stidljiv, spetljan.

A na sve to je zgodniji, lepsi, muzevniji i bolji ljubavnik od svih tih vajnih zenskarosa i svalera.

Jos davno rece jedan cuveni literarni ljubavnik: Prezirem Kazanove, jer ne umeju zadovoljiti kako treba ni jednu jedinu zenu i ne umeju uzivati u zeni kako treba.

Nije to bas tako, preljuba nije greh bez razloga, jer od toga najcesce krene veliko zlo i moze unistiti celu porodicu.

Carobna formula glasi: nadji nekog ko je tebi zgodan i privlacan, ko je strastven, ali je smotan i stidljiv i nije pravljen za svalera.

Jeste da ces svecom da ga trazis i da su takvi retko blago, ali ako ga nadjes,
bices srecna zena.

Lady of Rohan
16-11-13, 20:32
Mene moja majka nervira sto je tolika kukavica.

Znala je po svemu da je vara, bilo je ocigledno, ali je ona
sebe zaslepela jer nije imala hrabrosti za istinu,

nego se setila sada pod stare dane, kada nema kud zbog
nekih strasnih stvari u mojoj porodici koje ih vezuju
i nece se smiriti dok ga ne unisti i u grob ne otera iz osvete.

Cik neka mene neko vara a da ne primetim.

Sve sam ih raskrinkavala ocas posla.

Cak i sanjam kad su sa drugima, nema sanse da me prevare.

Svi nesto seru kako su ljubomora i njuskanje nedostojne osobine,
a varati i lagati, to nije necasno ni nedostojno.

I unistavati time psihu svoje dece, usloviti da citav zivot biraju povrede, bol i nedostatak ljubavi, usloviti ih na samocu i pogresne izbore, to nije necasno.

Istrazivanja su pokazala da decju psihu ne ranjava nista
koliko nedostatak ljubavi medju roditeljima.

Time im se salje poruka da ljubavi i nema
i da je ne treba traziti.